bugün

adamın aldatacağından emin olduğu için ileride üzülmemek adına reddetmiştir.
Haddini bilen kızdır.
muhtemelen herşeyi dış görünüşe bağlamıyordur. sadece "yakışıklı" diye kimseyle birlikte olmayan kızdır, kişiliklidir.
sadist kızdır. süründürmeyi sever.
üç vakte kadar başına ne geleceğini çok iyi bilen kızdır. çirkindir evet ama mantıklıdır.
erkek ateisttir. çok net.alevidir gusül almıyordur.
gusüllü alevi kabulümdür.
tam aksine herşeyi dış görünüşe bağlayan kızdır. arkadaşları arasında nasıl dedikodu döneceğini birgün gelirde güzel bir kızın onu tekrar baştan çıkarabileceğini biliyordur.
Misal kabul etti diyelim. Yolda el ele yuruyecek olsalar insanlarin, "bi cocuga bak bi de yanindaki kiza bak" tarzi soylemlerine maruz kalmak istemeyen kizdir.
biriyle sevgili olmak için yakışıklılığın yetmediğini bilen kızdır.
Mantıklı olanı yapan kızdır. Gidip erkeğin o iğrenç egosuyla uğraşmak istemeyen kızdır. Kanımca kendimden çirkin olan biriyle olmak isterdim. O zaman daha çok kıymetin bilinir. Evet evet dengim bile olmasındır.
yanınızda güzel bir kızın ilgisini çekebilecek ilginç bir şeyler olsun. Teorisi gereği.
Yakışıklı erkeğin asıl niyetini anlamıştır.

Erkekler kadınlar gibi değildir. Yakışıklı olan yakışıklı olduğunu bilir, ve zaten kendi çirkin olan bile bir adriana lima ister. Gözü hep yüksekte olur.

E öyleyse bu çocuk bu kıza, hele ki yaşları henüz gençse(yaslıysa yuva kurmak.derdine düşmüş olabilir) niye bir şeyler teklif etsin ki?

Tabi ki de: ya dalga amaçlı ya da tecrübe kazanmak, ya da ihtiyaç gidermek için. Sonuna kadar haklı kız.

Çirkin ama zeki bak öperim. Oyş.
orospu çocuğu.
bunun bir şaka filan olduğunu düşünmüştür kesinlikle. yada o an o bile inanamaştır tanrım bana mı diye?
(bkz: mal) .
Ego kasmıştır.
kime göre neye göre. *
kendine güveni olmayan kızdır. bu çocuğu elimde tutamam beni bırakır nasıl olsa diye düşünmüştür.
ortada bi ibnelik oldugunu anlamistir.
çirkin kız yoktur. allah her insanı en güzel haliyle yaratmıştır. velhasıl kelam, siz bir insanı çirkin görüyorsanız o sizin bakışınızla alakalıdır.
O çok yakışıklı erkek niye çirkin kıza teklif ediyo ya, salak mı, salaksa kız haklı o zman.
başıma geldi bir kaç sefer. neymiş efendim şaka yapıyormuşum inanamıyormuş.
Kovalanır bence. Hep öyle oluyor genelde. Bilmem.
Kafasından bir tane de bana istediğim kızdır. Şaka şaka.

Bir zamanlar çok yakışıklı, kaslı bir erkek benimle sevgili olmak istedi. Rayban gözlükler, spora gitmeler, fotoğrafçılık yapmalar bilmem neler. Sosyal medyada falan da beğeni yağmuruna tutuyorlar bunu. Kızlar epey peşinde.Bunun bakımı zor olur, kalsın falan derken... Bir baktım sevgili olmuşum. Sonra evlendik. Evinin erkeği yaptım onu adı da Bünyamin.