bugün

Otobüste olunca genellikle iki film ard arda izliyorum. Oradaki ikram edilen şeyleri hunharca tüketiyorum. Kolonyaya kadar şansımı kullanıyorum ve yolculuğun sonuna gelince doymadı gitti ayı oğlu ayı bakışı atıyorlar.
çok sıkıldıysan hayattan, bir mezarlığa git. ölüler iyi bilir ; yaşamak güzeldir.

anonim
sıkı can iyidir kolay kolay çıkmaz.
Ay bunaldım sıkıldım ööffff.
Otobüs yolculuğu ne kadar sıkıcıymış unutmuşum..
görsel
https://youtube.com/shorts/mXku9n_dP_Y?feature=share

bunu bana yapmayacaktın.
Bir kuaför nelere kadir ya rabbim.
sıkıldım dövmesi yaptırın.
ortam çok sıkıcı. bayağısınız.
görsel
Çıkar ilişkilerinizden, verilen değeri hak etmeyişinizden, hiç düşünmeden kalkıp kırmanızdan, nefret ve kin dolu her şeyinizden, karşınızdakini sürekli yok saymanızdan, saygısızlığınızdan, nankörlüğünüzden, en çok da ön yargılarınızdan çok sıkıldım.
Heyecan gerek heyecan olmazsa hayat çok sıkıcıdır.heyecan dediğim çatışma kaçışma değil.isini seversin aşık olursun birisini seversin farklı şeyler deneyebilirsiniz.
Çok sıkıldım artık, yanılmaktan sıkıldım, aldanmaktan sıkıldım, inanmaktan sıkıldım, inançlarımın boşa çıkmasından sıkıldım, sürekli kendimi anlatmaya çalışmaktan sıkıldım, sürekli bir şeyleri açıklamaya çalışmaktan sıkıldım, çok sıkıldım her şeyden ya.
Potansiyelini kullanmadığın, yaratıcılığını ortaya çıkarmadığın zamanlarda başa gelen, ruhun isyan durumu.

Move it move it beybi.
noktalara dikkat etmek lazım. Hayatını değiştirirler.
bir seslenis,bir haykiris.
turkce karakter desteklemeyen klavye veya telefon vasitasiyla acilmamasi gereken baslikmis.

neyse ki her sey yolunda...
çok sıkıldım ulan. öyle böyle değil. ayaklarımı koltuğun üstüne atıp amuda kalktım tavanı izliyorum. sıkıntıdan kendimi gibcem.
Günlük niyetine sözlüğü kullanan yazarların sarfettiği cümle. Siktin formatı eyledin viran.
insanın uğraşacak bir şey bulamadığı zaman söylediği söz.
Günün anlam ve önemi adına herkesin sıkıldığı ortada.
içinde bulunduğum durum.
Ne bi aksiyon var ne bi hareket ne de sosyallik kötüdür kötü.
bunu söyleyenlere "götünü parmakla" diye cevap verilir genelde. ama ben varoşum tabii. *
şükretmeyi bilmeyendir. lakin neler var hayatta, sıkılacağına hayatını yaşa.

(bkz: kafiye)