bugün

anketör.
Çocukken hep pilot olmak isterdim.
Edit: ama askeri. Böyle jet falan sürmek isterdim hala da istiyorum.
Doktorlar dizisine özenip doktor olmak istiyordum bir ara.
büyümüş olmak isterdim.

şimdi büyüdüm ama ne bileyim yaşadığım çocukluk hiç bana ait değilmiş gibi. hala içimdeki küçük putperest büyümek istiyor.
(bkz: rambo prenses) yktu öyle bir şey ama isterdim olamaz mı? :D
Berber olmak isterdim. Sürekli elimde makasla gezerdim, sonra o kadar istedim ki okuma Bayramında beni berber yapmıştı öğretmenim. Berberlik kariyerim orada bitti. Üzgünüm.
babam gibi olmak. benim babam toros gibi adam çünkü.
(bkz: babam)
Gelin olmak isterdim.
Büyüdüm vazgeçtim.
(bkz: ben)
olduğum kişiyi istiyordum ve oldum.
Subay. Soranlara hep subay olmak istediğimi söylerdim ve başka hiçbir meslek düşünmezdim.
Bilim adamı.
Bilgisayar Mühendisliği okuyorum.
Hala öğrenciyiz.
Dolmuşçu.
Çocukken büyük olmak isterdim. Büyüdüm, büyüdüm, büyüdüm..
Hemşire olmak isterdim, babam bana hep hemşire kızım derdi.
bilgisayar mühendisi olmak isterdim. bilgisayar öğretmeni oldum. buna da şükür. işsiz güçsüz olmaktan iyidir.
Hacker olacaktim bilgisayarimi uni bitince alabildim .
genetik mühendisi hep çekici gelmiştir.
Deniz subayı,boyle beyaz elbiseler ve guzel bir sapka ile ayrica vatanima hizmet etmek istiyordum.

sonra turkiyede oldugumu ve basimizdaki lider olacak bes para etmez insanlari ve bu salak halk icin olmeye pekte merakli olmadigimi fark ettim.
Holding baskani olmak isterdim diyodum belkide oluruz bellolmaz.
çocuk olmak isterdim. ama olamadım. benim beceriksizliğim yani. büyüdükçe çocuk olmaya başlıyorum. hee, çocukluğumu aramıyorum ve özlemiyorum. eklemek istedim.
elektrik mühendisi, futbolcu
elektrik mühendisi, futbolcu
Klasik olucam ama futbolcu futbol topuyla kramponlarimla uyuyan bir çocuktum ama suan yas gecti hala oynuyorum ama amator olarak hem spor olsun hemde ek gelir.
Arabalara merakım vardı daha küçük yaşta alfa romeo hastasıydim hep araba mühendisi olmak isterdim o neyse artık araba çizecektim ama olmadi suan maliye okuyorum ve bmw hastasıyım o zamanlar fiat paliomuz vardi şimdi fiat fiorino . dusunuyorum da ozaman hayalim olan arabaya daha yakınmışım.
astronot

şövalye

dalgıç

ressam.