bugün

masallah boyu posu yerinde bir delikanli olmasidir.
kendisini ilk gordugum andan beri dibim dustu. dibim duse duse geziyorum sokaklarda.
turk erkeginden boyle bir yakisikli cikar miydi ya. *

görsel
görsel
O çocuk dudaklarını niye öyle açmış ki...
Bağcılar esenyurt tayfasindan tırrek tipli adam hakkında ileri sürülmüş iddiadır.

Nasıl bir göz rahatsızlığı varsa artık geçmiş olsun kardeş.
"var bir inanılmazlık elbette"
ama yakışıklılık değil.
Balmain paris tshirtü sayesinde on binlerce kız bu hindulara benzeyen oğlanı yakışıklı bulacaktır.
görsel
ayhan akman'ın kardeşi mi yoksa turgut özakman'ın uzaktan torunu mu???
ne benim kadar boyu posu vardır nede benim kadar yakışıklı tatlı değildir kusura bakmayın.
işte hayat bu kadar acımasız.
Kimileri iyi bir oyuncu olmak için 7/24 tiyatro yaparak kendini geliştirmeye çalışıyor ama yakışıklı olmadığı için televizyonda kendine yer bulamıyor.
Kimi iyi bir şarkıcı olmak için dişiyle tırnağıyla girdiği konservatuvardan mezun olmaya çalışıyor ama fiziği olmadığı için istediği yere gelemiyor.

Sonra saçma sapan bir insan gelip, saçma sapan bir müzikle listelerin tozunu artırıyor. Yetmezmiş gibi, bir de yakışıklı deyip sözlükte en çok konuşulan konu haline geliyor.
Dudaklarına silikon mu koydurmuş napmışta bu kadar beğenilmiş.
Kul yapımı belli ki başka yorumum yok. Allah nazarlardan saklasın, adamsın.
hoydaaa bizim çağatayın buralarda ne işi var dedirtir.
Kendisi gece gölgenin rahatına bak adlı gençlere hitap eden bir parça çıkarmıştır kral pop ta bile yayınlanmaktadır.
tipine gelicek olursak ergendir gelişecek bakalım dudağı daha fazla gelişmez inşallah.
asla ve asla katılmadığım önermedir. tövbe estf. o nasıl bir tip.
Güzel troll kardeş.
ünlü olduğu iddia edilen bir vantuz balığının aynı zamanda yakışıklı olduğunun da iddia edilmesidir. Fotoğraflara bakınca ürkülmesi ondandır. Ayrıca arkadaş muhtemelen seks sırasındaki bir iki iyi performansından ötürü kendini yakışıklı hissetmeye başlamış olabilir. Öyledir o işler gelişim sürecinde. Bazen kendini özel hissedersin. Sonra sözlüklere düşersin söndürürler.
yapılırken malzemeden çalındığı anlaşılan arkadaş.
ironi yapmış kız, hemen telaş etmeyin *
ilginçtir. zira "gece gölgenin rahatına bak" şarkısının 50 farklı klibini izlememe rağmen çağatay akman'ı hiç görmemiştim, sayenizde ilk kez görüyorum. teşekkürler.
bir kasa bira, peşine bir büyük rakı dan sonra belki.

sonuçta yakışıksız erkek yok, az alkol vardır.
egolarından uzak her insanın kabul edeceği gerçektir.

görsel
hayatımda gördüğüm belki en sümsük tipli erkek ama evet zevklere saygılıyım yerseniz.
aynı zaman da dinlediğim en soft ve kaliteli sese sahip.
"Hay sizin zevkinize..." diye başlayan cümleyi "zevkler ve renkler tartışılmaz tabii" diye sürdürürken "gönül bu ota da konar defekasyon ürününe." diye bitirmelik tespittir.
Dudağı ancelina culi gibi. Ancak lezbiyen eğilimleri olan bir kizin beğeneceği tip.

Neyse ki, böyleleri de beğeniliyor. Yoksa biz kendi tipimize katiyen güvenemezdik. Düsunsenize amk. Butun kizlar sadece kivanc tatlitug vs gibi adamlara ilgi duyuyorlar. (Duyuyorlar mi lan yoksa..)

Falan falan.
Bos muhabbet uzatmayalim.
Bu adamı her yerde reklam ediyorlar çocuğun çevre çok geniş herhal.