bugün

görsel
görsel
eski sevgilinin karşısından veya yanından yeni sevgili ile geçmek olabilir mi ki.
Ucuz lisanslı gs ürünleri.
arkadaslar ismetin cakmak lisansli.
görsel
zenit... ibelo... dupont..sarome... dunhıll... çakmağın kralıdır hepsi.
dunhıll dost tarafından yenmekle araklanmak arası yürüdü!
ötekileri ara ara psikolejime göre değiştirip kullanırım.
(img:#2255461)

bedava.
sibel can'ın 2007 çıkışlı şarkısını akla getirir. çakmak çakmak o gözleri.
ocak çakmağı (eskiden tüm evlerde olurdu) ve sigara çakmağı olmak üzere iki kardeştir kendileri.
galatasaray lisanslı ürünüymüş. marketten 15 tl'ye aldım.

görsel
bütün çakmaklar hizalarını "zippo" dan alırlar.
görsel
ayvalık'ın altınova tarafında bir köy.
görsel
Belki ben çakmağımı paylaşmak istemiyorum günde belki 30 kere kullandığım bir alet ya mikrop varsa karşı tarafta.
yanıcı alet. evet.
görsel
Çakmak kibritten daha önce icat edilmiştir.
Argo falan deyip, yatakta kudurmuş arap atı gibi çakılmaya meyilli ortalık şeysilerin haz etmediği kelime.

Demek ki neymiş ? Kelebeksusu sağlam çakamadığı için kelimeden haz etmiyor. Şöyle güzel Çaksaydı eğer sürekli burada ağlamazdı.

Radarına girip çakılamayanlarda bugün.

Ay yazık ...
Kimin olduğunun bi önemi yok bulunduğum masada farkında olmadan istemsizce cebime aldığım alet mi araç mı her ne zıkkımsa. Çalıyorum işte
ağzı leş, iktidarsız kenar mahalle kırolarının sevişme sözcüğü olarak kullandığı itici kelime.

Sevişmek gibi haz dolu bir eylemi, çiftleşmeye benzeten bu insanlar degil benim elimi, kokumu paylaşamazlar.

Radarıma girmeden yok edilenlerde bugün.
dış görünüş olarak ünlü bir ingiliz beyefendisi ve bir punk olan Sting’den ilham alınan cool mu cool bir anti kahraman vardır (bkz: john constantine) bu arkadaşın bir gold zipposu vardır kendisini mutlaka koleksiyonuma katmak istediğim bir parçadır.

görsel
argoda sex.
istanbul'daki evimin dolabımda yaklaşık olarak 30 tane kadar olması lazım. burada 6-7 kadar var. (çakmak takıntım var)