bugün

izlemediğim izlemek istemediğim ama şiddet yanlısı yazar arkadasım * tarafından çeşitli mekanlarda izlemeye zorlandığım * bilimkurgu-aksiyon-macera-polisiye-romantik (bkz: cebraille oynasmak) tarzı olduunu tahmin ettiim filmin bas karakterinin adı
john constantin in doğru yazılmış hali.
hellblazer adılı comics'te seri maceralarına tanık olduğumuz dc comics kahramanı.
1 kere izleyip, ardından 2 kere daha izlememe neden olan müthiş filmin baş kahramınının adı.
sigarayı bırakamama sebebidir. bu abimiz öyle güzel sigara içerki film arasında 2 sigara peşpeşe içilir.
besiktas la kafayi bozmus altinci nesil yazar. hosgelmis. *
trabzonspor'un şampiyonluğa beşiktaş'dan daha çok yakışacağını düşünen kişi.
buraları forum sana altıncı nesil beşiktaşlı yazardır. zira sözlüğü futbol entryleriyle dolduran pek çok benzeri gibi buranın ne futbol taraftar forumu ne de mastürbasyon aracı olmadığını bilmesi iyi olacaktır.

(bkz: saygılar)

edit: ya da beşiktaşlı değildir.. bak kafam karıştı şimdi..
beşiktaş'ın şampiyonluğu sönük kutladığını söyleyince fenerbahçeli, sevinen beşiktaşlı taraftarlara saldıranların şerefsiz olduklarını söyleyince beşiktaşlı olan kişi. bakalım sıra hangi takımda? sözlük kurallarına da hakimdir ayrıca...
araplarla kafayı bozmuş yazarcık.
araplarla kafayı bozmuş yazarcıktır. evet araplar kutsaldır lan! düşünsene ülker metro'nun üzerinde yazan arapça yazıyı çöpe attığını? sıçtın demektir. sıçtın!
arap fetişistlerini feci halde rahatsız etmiş yazar. aslında bilmesi lazımdı araplarla uğraşılmaması gerektiğini.
araplarla o kadar uğraşmaması gereken yazar. sözlükte arap kökenli vatandaşlarımız olabilir, onlar rencide olabilir. **
(bkz: sözlükteki arap asıllı yazarlar)
araplarla herhangi bir problemi olmayan yazardır. asıl işi arap özentisi olanlarladır.
"tanrı küçük bir çoçuk ve şeytanla iddaya girmiş" diyen constantine filminin başrol oyuncusudur. ve hayranlık uyandırıcıdır.
dindarlarla herhangi problemi bulunmayan yazardır.
dini sadece araplara indirgeyerek bakmasından ötürü, dinini yaşamaya çalışan * herkesin arap hayranı olduğunu zanneden kişilik. oysa dinimizde ne arabın, ne bir başkasının, kimseye karşı bir üstünlüğü olmadığı açık ve nettir.

arap yarrağına kafayı takmasını ise çözebilmiş değiliz. küçüklüğüne inmek lazım.

(bkz: çocukken topun arap inşaatına kaçması)
(bkz: istanbul büyükşehir belediyesi)
(bkz: ankara büyükşehir belediyesi)
(bkz: kocaeli büyükşehir belediyesi)

bu şehirlerin 15 yıl önceki halini çok iyi bildiği belli olduğu olan yazarlardan tavsiyeler alan yazar. * hayır bu üç şehire bakarsan ne dediğimi çok iyi anlarsın. ben sana hortum, boru, asfalt demiyorum, estetik diyorum, komposizyon diyorum ama sen anlamıyorsun. ama normal bunun için yeterli donanımın yok. haydi iyi günler.*
türk ordusunu karalayanların gerçek yüzünü gösterdiği için muhtemel bazı cemaatçi ya da etnik kürtçüler tarafından ülkücü diye gösterilmiş yazar. haydi sen dön zikrine evladım...
önce aynaya bakması gerekenler tarafından hırçın bulunan yazar. hele bi üstteki yazılanları oku sen bir yiğit ve hatta özgür.
Constantine filminde ''Constantine. John Constantine, asshole'' ayar sözü ile insanı gaza getiren. Elinde düşmeyen sigara ve çakmağı ile bizi sigaraya özendiren* karekterdir.
#5661050 entrysi ile imam hatip'li korkusu tavan yapmış insancık.

kendi göt korkusu imamahatiplilerin kokusuyla karışmaktadır.
sosyalist olduğunu düşündüğüm yazar. inanmakla ilgili sorunları var.
mustafa kemal'in batı tipi bir burjuva demokrasisi kurmayı amaçladığını unutan yazar.

(bkz: #5697643)

yani laik demokratik tam bağımsız sosyalist türkiye'ye kemalizmle gidilir mi sorusu oldukça su götürür. diğer yandan, tam bağımsızlıkla kastedilen ne? latin amerika'da ülkeler birbirlerine bağımlıdır ve reel uluslararası paradigmaya göre değil birbirlerini tamamlamaya yönelik bir politika takip ederler örneğin.
"kaba eti sağlam yazıyor" şeklinde mesnetsiz iftiralara uğrayan yazar.

efenim bu kelimenin mucidi ben değil bilakis bu iftiraları atanlardır.

hemen bakıyoruz; (bkz: tusususuzu/#5779502)

böyle da masaya vururlar**