bugün

andoni zubizarreta'nın yanlış yazılmış hali.
(bkz: iett)
backspace ve enter'ın tehlikeli derecede birbirine yakın olmasıyla ortaya çıkmış kullanıcı adı. zubizarreta'nın yanlış yazılmış hali, fakat öte yandan zubizarett'in ilk ve doğru yazılmış hali.

(bkz: ilkler özeldir)
(bkz: hadi len)
4-1'lik bir mağlubiyetin yanında, lincoln'un attığı gole gönderme yaparak, lincoln gerçek bir tecavüzcü, volkan'ı yine acıttı diyerek insanı kahkahalara boğan yazar..
fark yediği durumda dahi avunmasını bilen..
güzel entrylerini ilgi ile takip ettiğim kaliteli yazar.
iktisat konuşmayı seven yazar.
benim için ayrı bir yeri olan 2381. entrysini kendisine adadığım lise arkadaşım örnek şahsiyet.

bunca zaman nasıl karşılaşmadık anlayamadığım bitanecik sözlük yazarı. lise sınıf arkadaşım. arkadaş grubumuzun en şirin insanı. aramızdan bir sene kaybolan, gidip inek sınıflarda dirsek çürüten. kendisini bu inek hayatından çekip aldığımız, okulun en yaka silkilen sınıfında baş tacı yaptığımız.

her ne kadar liseye dair hiçbirşey hatırlamasa da *, lisedeki en güzel anılarda yer alandır.

eh biraz da kandırıkçıdır. yok efendim lise bittikten sonra da en fazla özleyeceğim insanlardan biri olacağını biliyorum falan. **
sözlük jargonunu bilen, bakınızlarla konuşandır. üstelik beni de sözlükte silik bir tip ilan etmiştir. efendim önce mesaj atmalar da, amanın da aman yoksam sen de sözlük yazarı mısın falan demeler, sonradan söle nickini farketmediğime göre çok yazmıyorsunlar demeler. hayret hiç denk gelmedim sana nickin ne senin evladım ayakları falan. hayır karman kadar konuş. *

bi kere sen ömründe hiç bir tostçuyu deli edip de 10 küsür kişi tostçudan kovuldun mu da konuşuyorsun. hey yavrum hey. *

kaç kez küstün de orbit alarak barıştın. yok bu esnada vardın sen ya.

kaç kere kopya çektin dicem de sen iyi kopya çekerdin. aman hoca falan yok değil mi buralarda. neyse ne mezun olduk nasılsa.

öyle yok seni de yollayalım yurt dışlarına falan demekle olmaz. hele facebook'a gittiğin güzel yerlerin fotoğraflarını koymakla hiç olmaz. sonra biri gelir altına hey dude, what's up mann der böle kalıverirsin. yaa yaaa. *

önce şu elini bi indir diyorum kendisine. gönül şarkısı bu kez onun için geliyor. kimin söylediğini kendisi bilir liseden. *
seoviler kovalasın seni demek istediğim yazar. gerçi kovalıyormuş öyle diyor. *
sonuna 'a' koyarsak ispanya'nın efsane kalecisinin soyadını oluşturacak olan kelime.
saman altından su yürüten erkek kişisidir. *
viskileri getirip bizi sarhoş edip ağzımdan bilgi sızdırmaya çalıştı ama yemezler koçum.

öpühjem abiiiğğğ
zirveye geç gelmiş fakat üç şişe jb getirerek kendini fazlasıyla affettirmiş yazar kişisi.
cebinden cepkeninden J&B fışkıran yazar. her zirveye gelsin eğer boyleyse. *
var mı öyle kendi başına 1amanya diyerekten tımarladığım yazardır. bu adamla tamami ile tesadüfi bir tanışmamız oldu ve çok da iyi oldu bu durum... hoş gerçi tesadüf dediğimiz yukarıdakinin bize hazırladığı süpriz partilerdir zaten şahsi bakış açımdan. devam edelim... çok efendi, kibar ve dikkatli yazar. dinlemeyi biliyor, konuşmayı biliyor, gülmeyi biliyor lan bu adam. içinde bulunduğumuz dramatik dünyada gülmeyi başarabilmiş olmak, güldürmeyi başarabilmiş olmak büyük meziyet hacım...
uludag sozluk'un en iyi yazari olmaya aday.
güzel yazıyor.
(bkz: #10852926)
gece 3te ateşlenen sigaranın kalecisi, ispanyol tiryaki. Bizden, keyif adamı.
bu yazarın nickini ne vakit okusam "ta" diyesim geliyor. manyak mıyım lan. bu arada;

(bkz: ta)
bugün doğum günü olan yazar. iyi ki doğdun hafız..

edit: lan bu adamın son başlık altını da ben yazmışım iyi mi.. bu arada;

(bkz: ta)
(bkz: üçüncü nesil yazar)
9 aydır entry girilmiyor takma adı altına, bir tane gireyimde doğurmasın.
engin bilgileriyle bize yön gösteren, o bir kaptan, sevdiğine kavuşmasına yardımcı oldum diye bana yemekler ısmarlayan, viskiler içiren, hem zengin hemde kaslı bir türk erkeği. kral panpadır. *
(#17932765) editiyle yarmıştır.
yazdığım bir entrye cevap niteliğinde bir özel mesaj atmıştır kendisi. üslubu tavrı şu sözlüktekilere örnek olacak nitelikte. benden farklı düşündüğü konuları çok net bir biçimde ama öyle naif olacağım diye de çırpınmadan son derece doğal bir şekilde aktarmış. tavsiyeleri için bir de buradan teşekkür ediyorum kendisine. bol bol yazması dileğiyle.
Kaşe yaptırmasını önerdiğim yazar

(#19784152) (#19784156) (#19784164) (#19784169) (#19784182) .
hem galatasaraylı, hem yardımsever..

ideal galatasaray taraftar profilini oluşturuyor kendisi..

sağolsun, varolsun..
league of legend başlığını açan yazar. unutmadık.