bugün

interneti ve onun getirdiklerini sosyal hayatına sokmamaya çalışan yazar tipidir.ne utangaç ne sosyofobiktir. aksi hali mümkün olmakla birlikte belkide fazla insanla muhattab olduğundan daha fazla insanla tanışma arzusu taşımayan yazardır.

"nası insansın kardeşim şöle olurmu yok biz aileyiz" vs gibi zımbırtılara yeri geldiğinde maruz kalan kişidir. belli bir zamanı buraya harcadığından sosyal hayat içerisinde daha fazla zaman ayırmak istemeyen kişidir.

zirveleri sevmemesi genellikle kişisel bir tercihidir, ama bir çok güvensiz tipin bu tip ortamları kullanarak sosyal anlamda nemalandığını sezmiş ve birazda bu nedenle soğumuştur..

zirvecilere bir kini olmayan yazardır. yapanlar yapsındır napalım diye iç geçiren, ama bazı depresif anlarında hiddetlenebilen yazardır.

burnu eğri ondan gelmiyodur, kalçası büyük ondan gelmiodur, şeklinde bır kısım yazarların haklarında düşündüğü yazar tipidir.

bu zirve sevmeyen yazarların birçoğu bu işte samimi olmakla birlikte kimiside ulaşamadığı ciğere bok atma niyetinde olabilir. ama biz onları konu dışı bırakmaktayız.

yine de iyi bir insandır, belki biraz ukaladır. ne bileyim belki de sıkılmıştır. insanları aynı tipte görüyordur bu nedenle yeni insan kavramı zayıflamıştır. 3-5 dostu vardır bir de sevgilisi, eksik birşey görmez, ne katar bana diye düşünen tiptir..

belkide çıkarcı bi insandır, toplumsal vakıalardan kişisel bir katkı bekler.

ama yinede iyi bi insandır, saygı duyulasıdır. yumoş reklamında bulunan şirin pofidik ayı kıvamında olmasada belkide şirin bile olabilir.
tercih meselesidir. ayrıca insan hiç yapmadığı bir şeyi nasıl sevmez ilginçtir. belki gelse hoşuna gidecek ama önyargılar işte. millet asosyal olmuş zirve yapıyorlar ne işim var ya boşver ya da millet popüleritesini arttırmak için gidiyor canım zirvelere, gibi iki ana düşüncenin eseri olan durumdur. hiç suşi yemeden ben suşi sevmem diyebilir mi insan?
kararına saygı duyulması gerekmekle beraber pek anlaşılmaz yazar.
bir de creme de la creme bir hayatı olabilir.

(bkz: salvatore di stefano)
creme de la creme den çok askerde olmasıyla ilgili bir durumdur bazı yazarlarında. *
DOĞRU ZAMANDA DOĞRU YERDE OLMAYI SEVEN iNSANDIR.
muhtemelen gizemli yazardır. Kendisini afişe etmemeye çalışır , "doktor bana dokanmasın" tadında yaşar hayatı. bi de kimseyi tanımamaktan mütevellit ciltte oluşan yaralar vardır ki aman yarabbidir.
benim gibi askerde olan yazarların içinde oldugu durum *
yükseklik korkusu olan yazardır...