bugün

(bkz: mehmet metiner)i dinlemek ve dedikleri hakkında kafa yormak
karınca çiftliği videoları izlemek. Hele ki koloniye canlı böcek atıldığı zaman karıncaların onu öldürmelerini izlerken aldığım zevki hiçbişeyden almıyorum.
Apış arasını elle karıştırıp eli koklamak.
araba ile seyir halinde iken yol üzerinde gördüğüm elma, mandalina, pet şişe ve benzeri şeyleri ezmeye çalışıp dikiz aynasından kontrol etmek.
Mesela birisi bi yiyeceği-içeceği çok seviyor abartı derecesinde tüketiyorsa alıp kafasından aşağı boşaltasım geliyor hiç yapmadım tabi fakat yapsam güzel olurdu.
Karınca ezmek.
* camı açıp odayı iyice soğuttuktan sonra yorgana sımsıkı sarılıp uyumak.
* yastık ya da yorgana sinmiş parfüm kokusunu duymak.

ikisi de benim bebeğim.
Bile bile üzüleceğiniz bir şeyler okumak, dinlemek, izlemek ve anlatmak.

Bunu herkes yapar.
popişkodaki deliği okşamak.
Kalabalık bir ortamda çok seksi giyinmiş hatunun 4-5 m arkasından yürümek ve onu kesen tiplere bakıp gülmek.
Yara kabuğunun kopardıktan sonra akan azıcık kanı emmek.
sözlükte açılmış olan bu başlık altında yazılanları okumak.
Bundan 4-5 yıl kadar önce dersanede kafasında zona benzeri kabuklaşmış bir yara olan çocuk vardı. Dişlerimle yarayı kopartıp ordaki kan ve iltihap karışımına dil atmayı düşündüğümde, içimde kötülüğün tavan yaptığını, acı içinde çocuk bağırırken yüzümde gülümsemeyle keyiflendiğimi düşünürdüm, bu da bana mutluluk verirdi. Yara buna benziyordu fakat kafasının hemen sağ arka tarafında ve daha koyusu.
görsel
yeni türkiyede yaşamaya ısrar etmek.
Ayak tırnaklarını kırmak.
Artık alıştım, acısı zevk veriyor amk.
kış aylarında sıcak suyla yıkanırken bir anda maşrapayla soğuk suyu kafandan aşağıya boca edip hemen arkasından tekrar sıcak duşun altına girmek. olm yok böyle bir keyif. siz de yapın.
Kabuk bağlayan yaraları sökmek.
(img:#1767446)
Var bi tane ama yazamıyorsun ki ...
erkek arkadaşımın kalçasını avuçlamak. önceden yapardım.
görsel

Tek başına Makedon rakısı içmek. Adını söylediler ama unuttum.
Ders çalışmamak. Böylelikle çalışıp da benimle aynı notu alan kişileri görünce adeta orgazm oluyorum. Evet
Lavaboya işemek.
Sapıklık demeyelim de şey var yazlıkta televizyon izlerken annemler, arka bahçe kapısından başka kanalı açıp kaçarım. Ne oluyor derler ama neden bulamazlar..*
kulak zarını toplu iğne ile hafif hafif dokunarak gıdıklamak.