bugün

Zeus affetsin tavlamak için çıktığı bu yolda avcıyken av konumuna düşerek tavlanmış yazardır.

Kıskançtır. Sevgilisine yürüyenlerin götünü deşecektir.

Alenen!

Edit; eyy alttaki, sen kimsin mk?
god of darkness gruba gel canım, diye hepinizi çağırıyorum.

ilk biz seviştik.

3 senedir sevişiyoruz, bir yazar, sex kölem.
ulan o ayaklar ne. hangi ara boka bastın sen. ulan bu da lez çıktı. iyrenççç karı.
iki güzel kadın benim için savaşıyor. (her zamanki gibi ehe)
(bkz: orgazm)

Şşş sarışın ortalığı bulandırma seninle okulda yiyişiriz.
nick altı savaşlarının farklı bir boyuta geçmesine sebep olan yazardır.

görsel
At kafası kısmına imzamı atarak söylemeliyim ki bebeğim doğru söylemiş, önce terbiyenizi takının nickaltı normal konulara benzemez.
Bizde göte göt derler.
Sevilen, davşan sever yazar.
sözlükte ontoloji epistemoloji onkoloji bonkoloji oşinografi boşinografi hatta tititjenkaraşaaskldjadkj şinigami etimoloji kasıp iki kelimeyi bir araya getiremeyen çakma filozofları gün yüzüne çıkardığı için kendisine teşekkürü borç bilir 12 taksit imkanı sunmasını talep ederim.

öpüyorum hayatım, anladın sen.
at kafası diyerek sonuna kadar hak verdiğim yazardır. hatta at kafası değil mal kafaların laf attığı güzel eltimdir. elticiğim sen bunları takma. nato mermer nato kafa.

bir gün çaya gel elticiğim. senin sevdiğin donutlardan da alcam söz. *
aynen coni.
Premses sevmeyen yazar.

Ancak tüm sıfatlarından soyup haşin bir köylü kızı olarak bahçemde papatya ve çilek yetiştirecekse düşünebilirim.
benimle her gün beraber olan yazar neredeyse.

beraber gitar çalışır, sigara içer şarkılar söyleriz.

Beraber ağlar, beraber güler, insanlardan uzakta kendimizle mutlu olabildiğimizi tekrar tekrar farkederiz.
o da beni seviyor biliyorum ama söylemiyor, bebeğim benim alfa kurt'una yaklaşırken bile gizemini koruyor, annapurna kadar tehlikeli ve hırçın yamaçları mosi oa tunya kadar gürleyen içindeki çocuğu, sansetsukon gibi aldığın o gardı şiirlerle sûkünete erdirmesini bilirim ben *

Son olarak şiirime burada son verirken, seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni isterim.

Magnifique, si yu.
alfa kurdunu artık takip etmeyen dominant yavrum benim, 2-3 takipçim içinde gözüme çarpıyordu şimdi ise beni terk etmiş..

o gezdiğin bozkurun hakimi benim yavrum, bunu biliyorsun değil mi *

deep note; i love you but i am not in love because i am not a wolf, is not alfa wolf wolf is life not chamical bong is life..

seni ingilizce bile seviyorum *
Saçından sürüyerek yanıma çektiğim yazar. Meme aşkıyla biliniyor olmasıyla birlikte büyük bir sapıktır .
Sevgili eltimizin üzerine çok gitmeyelim memesizlikten komaya girdi.
(bkz: sözlük seks midir)

Lütfen özele geliniz efenim.

Bir yazar, taciz edilmeye çalışanından.
Kalan bikac eski dostumdan biri
Selam olsun.
elticiğim doğum günün kutlu olsun ellerimle yaşını belirten pasta hazırladım afiyetler olsun. *
Aynen coni.
görsel
Arkadaşlar çok tatlısınız ama pasta için sizi kandırdım. Üzgünüm, hayatım boyunca bu yalanla nasıl yaşarım hiç bilmiyorum...

Doğum günüme daha iki ay var ama siz pastaları şimdiden yollayabilirsiniz. Tişikkirlir.

Edit; off o ne bee. Killi dul hanfendi sizin için doğum günümü bugüne aldırdım gelebilirsiniz. Başımın üzerinde yeriniz var.
An itibarıyla memeleriyle bakıştığım yazardır.Geberin pis köpekler. Kaybettiniz , hepiniz kaybettiniz.
Memeler artık benim.
(bkz: naz yapan tanrıça)
(bkz: yapma işte bunu yapma) *
Eski nickimle baya muhabbet etmişliğim olan yazar.
Abazan kahveler tarafından yine yeni yeniden tacize uğrayan yazardır.

Zeusun şimşeğiyle Çarptım onu arkadaşlar, öldü kendisi sorun yok.
lan ne oluyor burada? yazarı.

bi sorun mu var?
ex aşkına laf sokunca kahramanı olduğum yazar. birlikte nargile fokurdatacağız bebeğim. niyetim ciddi. adım garavel, bul beni...