bugün

zall'ın umrunda olmayan ünleyiştir. nasıl olsa sabaha reklam gelirlerinden hesabına yatan paraları sayıyor olacak. bi şekilde mod ve adminler bi ayar çeker buralara.
sol frame ve format tecavüzünde kullanılır. kontörü olan çaldırsın lan şu adamı. 8 kere aramadan bakmıyor zaten telefona.
an itibariyle olandır. evet.
zall zaten yıllardır bi elinde kolonya diğer elinde peçete bu duruma göz yumuyor. şimdi mi aklınıza geldi.

bir uyarı cümlesidir.
Zall dan başlamışlar bence sesi çıkmadığına göre...
zall ı arayıp söylemek istediğim cümle. ciddi ciddi var böyle bir durum.
söyleneceği süre içerisinde iki bilgi başlığı ve entrysi girilse sözlüğe faydalı olunacak cümle. artık sözlüğün gidişatından şikayet edenler çok sinir bozucu hale geldi. şikayet edeceğine iki bilgi entrysi girsen faydan olacak kardeşim.
(bkz: uludağ sözlük anarşi zirvesi)
(bkz: kürt yazarlar)
kimi sikim kafalıların aynı konu ve kişiler hakkında son yarım saattir 100 tane başlık açmalarından kaynaklanan durumla alakalı olarak zall'a yapılan çağrıdır.
sikilmis sozlugun davasi gorulmez yegen

cevabini alacak yirtinma.
soru : tavuk mu yumurtadan çıkar yumurtamı tavuktan.
horoz : ben sikerim karışmam

verilen örnekten de anlaşıldığı gibi reklam gelirleri sağlam olsun yeter.
ceo. ceo lar koşmaz kartaldan taşınmadıysa koşar ama 21u ya soganliga. tabii bebek arnavutköy baltalimanı taraflarına yerlesti ise bmw mc laren ferrari vs arabasi ile sòzlük yönetim kurulu ofis binasina gelir neden koşsun.hiç.
an itibari ile sözlük arka plan. görsel
(bkz: uludağ sözlük troll düşmanları derneği)
kaşara dönen sözlük için boşuna yakarışlar.
An itibariyle sol frame'i "at, göt, öt" başlıklarıyla doldurarak aleni bir tecavüz girişiminde bulunulmaktadır.

(bkz: sonra vay ben görmedim vay ben duymadım demeyin)
şuan olanları bende çözemedim. nedir bu at göt ot?
ut da vardır.
tek hecelilerin hatırlanmasından bişi olmaz. zall devam et yavrum sen işine bak hadi koçum.
ağız tadını kaçıran ihbar hadisesi.

bişey yok zall bak valla yat sen.

bırakın siksinler bolum sizde!
zalla çağrı.

bir el at şunlara hav hav diye geziyo biri ortada.
Bir uyari.

Hep demek istemisimdir. Hay agzina saglik.
zall yalan atıyolla.

bir uyarı tümcesi.
Provakatörler Türklük ve kürtlük hakkında başlık açıp sözlüğünü beceriyorlar.