bugün

Nedense hep zamansız olur. Ne yapılacağı konusunda kararsızlıklar yaşanır.

Hala sevilen eski sevgiliyse yıkım olur**
sevindiricidir , fuck bady e bağlar mıyım bağlayamaz mıyım sorularına cevap olur.
1 mayısta alanda rastlamaktan daha iyidir. kabarmış devrimci duygularla insan moda girip iki romantik lafta edemiyor anasını satayım.
Suratını görmemek için yüzünüzü binalara doğru çevirdiğiniz andır.
(bkz: şeytan görsün yüzünü)
rastlamamak daha iyi olabilir. zira rast güzel bi makamdır tekrar aşık olabilir.

"la- si- do diyez- re- mi- fa- sol- la".
kafaların ve yolların başka yönlerde olduğunun canlandırmasıdır.
yüzüne bakıp gülümseyip geçmek gerekir. zira pis koyar.**
bazıları icin bu durum telefonu eline alıp rehberi karıştırmak tuşları yeni farkediyormuşsun gibi hepsine tek tek basmak olur eğer telefon yoksa çanta vardır. bazıları içinse selam verip geçilesi durumdur.

bu tabii ki hangi eski sevgili olduğuna ve ne yaşadığınıza bağlıdır.
Aniden telefonun çalması ve telefonla konuşmaya başlamak demektir.
Olaylı ayrıldıysan çok büyük birşeymiş gibi anlamlar yüklersin. 'Hayat bizi hep karşılaştırıyor' gibi ya da 'bence biliyordu beni görmek için plan kurdu, olamaz mı ha?' durumuyla karşı karşıya kalınan bunalımlı durumdur.
hiçbiryerde hiçbir zaman olmamasını istedigim an. bırak böyle kalsın
Üniversite hazırlık döneminde sevdiğim kızı 10 yıl sonra Mecidiyeköy ışıklarında karşıdan karşıya geçerken gördüm. O beni görmedi ben de görmezden geldim. ilk bir iki gün geçmişi düşündüm ama sonra geçti.
hafif bir gülümsemeyle geçiştirilecek eylemdir.
kasmaya gerek yoktur. o farketmemişse zaten sorun yok ama farketmişse o zaman bir kafayla selam verilip geçilmelidir.
Yolun asfaltını döken firmanın muhasebecisine kadar anmaya neden olur.
öylesine bir sevgiliyse görmezden gelinir. yok öyle değilse hayali kurulur.
güzel olurdu. yüzüne hasretim.
O beni görürse giderim konuşurum baktım işi yokuşa sürüyor mutluluklar dilerim yol veririm.
rastlanılan yolu tekrar vermek suretiyle sonuçlanacak eylemdir.

(bkz: yol vermek)
bir hergün derste eski sevgiliye rastlamak değildir.
Uzun yol seyahatte aynı otobüste olduğunu fark edıp yavaş yavaş koltukta aşağı süzülmekle eş durum.
(bkz: yol değiştirme nedenleri)
(bkz: görmezden gelmek)
yanında yeni sevgilisi varsa (bkz: eve gidip ağlama)
Her gün görmek zorundayım ben ne yapayım. Üstelik arkadaş olarak kalma kararı aldık ama geri dönüş imkansizlasti yani o aklınıza gelmesin.
Ellemeyin herkes mutlu olduğu kaldırımdan yürüsün.