bugün

üçüncü nesil bir yazar. hoş gelmiş safalar getirmiş.
ideal kız modelidir. ayrıca hoş muhabbet bi ablamızdır
an itibariyle patryn olduğunu öğrendiğim yazar. beni gerçek anlamda mesut etmiştir, artık ölüm kapısının ardında yanlız başına masmavi parıldayan bir tek ben olmayacağım için...
an itibariyle aynı gün doğduğumuzu öğrendiğim bir yazar...
üçüncü nesil zarif ve çağdaş yazar.
özenle seçilmiş başlıklara, özen gösterildiği farkedilen entry'ler giren yazar.
okur yazar. "sadece okur bir şey yazmaz" tarzı bir serzeniş değildir; okur da öyle yazar, güzel yazar.
izmirli oldugu her sözünden, her davranışından belli olan kaliteli yazar.
son derece kültürlü, dolu konuşmaları ve güzel fikirleriyle kaliteli yazar. zirvede tanışmaktan gerçekten mutluyum.
bilim kurgudan gerçekten iyi anlayan, hararetli yıldız savaşları tartışmasına girdiğimiz, hoşsohbet bir yazardır.
arkadaşıyla beraber zirvemize neşe kattılar. iyiki de geldiler. yakın zamanda iş konusunda yolu açılasıca...

(bkz: yaz da bitiyor anasini satiyim zirvesi)
dr ünvanını almış, akademik istikrarı nedeniyle takdir edilesi, " şirin " insan. zirveye renk katmıştır lakin bir diğer zirvede 1 2 3 tıp oynamaması dilenir. *
zirve dönüşü beni evime kadar bırakmış nazik yazardır. kültürü ve birikimiyle çoğu insanı ters getirecek insandır. her konuda bilgi sahibi oluşu takdir edilesi kişidir.
(bkz: yngwie malmsteen)
yapilacak zirveye gelecek mi gelmeyecek mi adi görülmeyen yada benim göremedigim yazardir.
enteresan nickli yazar arkadaşımız. açılımı nedir acaba sorularını soruyorum kendime.
gerçek nezaket sahibi, ince düşünceli, konuşması ve duruşundan asalet akan yazar.
doktora da aldığı kiloları verip 7 yıl sonra evlenecek olan yazar. mutluluklar şimdiden..*
beni çok mutlu etmiş ve gaza getirmiş yazardır. teşekkür ederim ve bir ay sonra eminim daha da bir teşekkür edeceğim. *
hoşgelmiş yazar.
doğum gününü unuttuğum için özür dilediğim yazar. nice nice niceeee mutluuuu yıllar diliyorum. "yaz da bitiyor anasını satayım zirvesi" için yaptığı yardımlar, unutulur gibi değildir. onsuz zirveler bana haramdır.
ne yapsaniz delirmez denilebilecek 3. nesil yazar.
çok iyi yazan "yazar". okumaktan şeref duydum...
cips yerken entry okuyup oylama yapan yazar. az kalsın cipsler boğazında kalacaktı. isviçre gol attıkça kederlenip bira açan yazar kişisi. beğenerek izlemekteyiz kendisini.
(#3765200) nolu entrysi ile kasiyer olduğunu düşündüren yazar.