bugün

entry'ler (1233)

sergül kato

acıların en büyüğünü yaşıyor. sabır diliyorum kendisine. başı sağolsun.

bakınız bu dramdır

aylardır girmediğin sözlüğe girip sol frame'deki başlıkları görmek.

yunanistanın durumunun bizden iyi olduğu gerçeği

dün akşam haberlerin birinde yunanistan'da yapılmış bir sokak röportajı vardı. emekli olduğunu söyleyen kadın "bankalar açılana kadar cebimde sadece 120 euro'm var" dedi. yorum sizin tabii.

kız çocuğu doğurmak

normaldir. zaten ya kız ya erkek doğurursun.

editovski: başlık başa kalmış.

takipçi sayısı 250 den az olan yazarcıklar

benim. toplam dört takipçim var. sözlüğe de ayda yılda bir yazıyorum. valla bana dört çok gibi gelmişti ama bilemedim şimdi.

bir de karmam 588. ondan da anlamıyorum. iyi mi kötü mü?

akpciler yüzünden dinden soğumak

bahanedir.

akp'nin dine zarar veren, din ile alakası olmayan hatta dinimizce büyük günahlardan sayılan birçok eylemi olduğu malum. bu eylemlerin sonucunda aklı selim bir insan dinden soğumaz, hatta daha çok öğrenmeye şevklenebilir ve doğrusunu öğrenebilir. olay dinden soğuma değildir, dinin alet edilerek yapılan politikaya karşı koyulan tepkidir.

gezi nin en unutulmaz 10 yalanı

11 - çadırlarda atom bombası yapıyorlar.

tecavüz ve cinayetleriyle ünlü ilimiz

(bkz: samsun).

sadece türklerin sorabileceği sorular

hamileyken,

normal mi? sezaryen mi?

doğduktan sonra,

emziriyor musun?

çocuk azıcık büyüyünce,

ikinci ne zaman?

kadın - erkek fark etmez herkes sorar.
*

yazarların cüzdanlarında taşıdıkları ilginç şeyler

oğlumun göbek bağı.

baby led weaning

bir insan yetiştirirken yapılacabilecek en mantıklı hareketlerden biridir blw.

kendi tecrübemi paylaşmam gerekirse; ortalığın kirlenmesi falan zerre umrumda olmadı ancak o "ya boğazına kaçarsa!" korkusu ömrümü çürüttü! ek gıdaya ilk geçişte tam olarak uygulayamadım ancak yaklaşık iki aydır kendi kendine yemesini daha fazla teşvik etmeye çalışıyorum. ah bir de şu korkular olmasa.

tayt giyen kızın asıl amacı

uludağ sözlükte başlık açtırıp yavşakları ortaya çıkarmaktır.

tayt giyerek namustan bahseden kız

türban takarak ya da pantalon giyerek ya da etek giyerek namustan bahseden kız gibi namus üzerine birileriyle sohbet ediyordur.

fenerbahçeli çocuk

benim çocuğum.

annesi başka bir takımlı olsa da babası fenerbahçeli olduğu için fenerbahçeli olan çocuktur.

anne için sorun değildir zira çocuk başka bir takımı tutarsa haftasonu iki akşam maç izlemek zorunda kalacaktır, anne için asıl sorun budur! *

atatürk ün yahudi olması

olsa ne fark eder? yaptıklarını siler atar mı?

bugün hakkında bu kadar rahat ileri geri konuşabiliyorsan, iddialarda bulunabiliyorsan bu, onun sayesinde.

bu ülkenin sorunu insanları bir türlü iyi ve kötü olarak ayıramama. "iyi bir insan ama yahudi/alevi/hristiyan" ya da "kötü biri ama müslüman bir kardeşimiz yardımcı olmak lazım" bu cümleleri duymayan ya da kurmayan kaldı mı artık bu ülkede?

ne fark eder ha yahudi olmuş ha budist olmuş ha müslüman olmuş? sen şu an kıçının üzerinde oturup rahat rahat klavye delikanlılığı yapıyorsan bu, onun sayesinde.

neyse ya coca cola içmeyerek israil'i bitirebileceğini düşünen bir insansın neticede. vizyon bu.

kanun

bir müzik aleti.

ebru nun çocuğunun ilerideki haysiyeti

şimdiden neredeyse herkesin unuttuğu rüşvet olayının o ilkokula gidene kadar kimse tarafından hatırlanmayacak olmasından ötürü çok da takılmaması gereken haysiyettir.

ebru gündeş in haysiyeti

kocası satın almıştır.

erken doğum

tıbben bir çok açıklaması, latince ismi, tedavisi vb. vardır.

ama en gerçek tanımı, bir annenin kucağı boş hastaneden eve dönmesidir.

seda sayan

sinan engin, mahsun kırmızıgül * , gökhan şükür, nihat doğan, onur şan gibi tiplerle evlenmiş, daha fazlasıyla da takılmış, dünün çıplak fotoğraflı seks objesi bugünün dobra hanımefendisi *

ayrıca katil sevici.

bizim halkın tepeye çıkardıkları belli. çok da takılmamak lazım belki de.