bugün

Açıklanmıştır.
(bkz: Allah belanı verir umarım)
iqsü düşük olanların ve çalışmayan tembellerin elendiği sınav.
ben türkiye ikincisi olmuşum.

aahahahahha en çok da böyle cahil insanlarla aynı sözlükte yazmak koyuyor. evet.
Ygs 5 ten 350 bine girdiğim sınavdır kendileri. Bok gibi bir sınav işte.
500 bindeyim ygs 5 te önümdekilerin 300 bini ts sayısal olsa 100bine çeksem kafii.
kız öğrencilerin, erkek öğrencilerden daha zeki, akıllı, eğitimli ve çalışkan olduğunun kanıtı olan sınav.

2017 YGS’de cinsiyete göre sınav başarısına bakıldığında,

150 ve üzeri puan alan kız adayların oranı yüzde 88,60, 180 ve üzerinde puan alan kız adayların oranı ise yüzde 73,72.
Erkek adayların yüzde 82,58’i 150 ve üzeri puan alırken, yine erkek adayların yüzde 66,04’ü ise 180 ve üzeri puan aldı.

" erkeğim " diye ortalıkta gezenlere kapak olsun.
ygs1'den 147 puan almışım. Siirt puşi tasarımı tutar mı diye merak ettiğim sınav.
Bitmiş gitmiştir.

Hiç çalışmadan 200 bine girilse bile oradan çıkılamaz. Ygs de şans eseri o sıralamalara gelenler lys de tökezleyecektir. Sonuçta ygs temeli + yeni konular içeren bir alan lys.

Ygs de şansa tutturan ve sıralamada orta düzeyde olan birisiyle bilen ama sorulardan dolayı sorun yaşayıp yine orta düzeyde olan birisi bir değildir.

Çalışmak en doğru seçenektir.
Türkiye 59.su olmanın çok da zor olmadığı sınav. Hele ilk 20 bine giremeyen LYS'ye hiç girmesin.
Umutlarımızın anasını siktiler.
Burada şu kadar yaptım böyle yaptım demeyeceğim çünkü zaten işi gücü olan biriyim, türkçe sosyal çözmediğim için 80 matematik-fen sorusuna 2 saat 40 dakikam vardı, stressim 0 bile değil eksilerdeydi ve bir mühendis olarak lisede görülen matematiğin fenin 15 katını görmüş biriyim şuraya şu kadar yaptım yazıp liselilerin moralini bozmak heralde en hafif tabirle şerefsizlik.

Size tek bir şey diyeceğim, hayat sınav için endişelenmeye değmez. Hayatınız çok kısa ve de bunu değerlendirin. Sizin hayatınız hakkında kimse söz sahibi olamaz. Ben de sizin gibi endişeli, savunmasız bir liseliydim ailesi olmayan, hatta sınava bir daha girme şansı bile olmayan biriydim. Hayatın bu kadar ciddiye alınacak bir şey olmadığını öğrendim. Hele de bir sınavın, asla.
(img:#1373404)

Aştık barajı açtık rakıyı. Önümüz maçlara odaklanalım.
Sanayide işe başlıyorum yarın. Herşey güzel olacak inanıyorum...
Eeee kızlar, gelinlik ve çeyiz hazır mı?
ygs-3'ten 325,14838 puan alıp 133844. olduğum sınav.

neyse zaten dilciyim. bu bana yeter. *

not: dershaneye gitmedim, matematik çözmedim. alnımın akı be akı! *
Bir puanla barajı geçememektir dramdır .
Ygs 1 49.000 geldi ve kesinlikle haketmediğim bir sıralama. Ayrıca vereceğiniz silginin ben ta amına koyayım doğru olan 2 fen sorum yanlış görünüyor. Ulan 2 fen sorusuyla 6000 kişi geçiyorsun ulan 6000.

Ben hayatımın en iğrenç 80 gününü yaşamaya gidiyorum sözlük. Lys'den sonra görüşürüz.
Beni tekrar hayal kırıklığına uğratmış sınav.
Hala açıklanmadı mı?
Bu sene de matematiğin belirleyici olduğu sınavdır. Türkiye geneli derslere göre net ortalamaları şöyledir;
Türkçe: 17
Sosyal: 12
Matematik: 5
Fen: 4,5
Durum içler acısı. Gelecek böyle bir nesile emanet!
an itibariyle aciklanmamistir.0 ham puanla starbucksta kasiyerlik kazandim.
sonuçları bugün ösym tarafından açıklanan sınav.
ygs-1 13 bin. ilk 6-9 bin olarak hesapladığımdan müthiş bir tokat olarak yüzüme çarptı. evet, lys ilk 5 binden yukarısı olmalı.
yine kendi evime yerlestiğimin göstergesidir.kendime evimde basarılar diliyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar