bugün

yalan la bu, hikaye...
ne alakası var amk. saipsiz yetkili olduğunda mis gibi de yazıyodu ibbbbınaa...
bu ara yazamıyo pek. gerçi evlendi mi lan, bi ara öyle bi olayı vardı başı bağlanıyodu falan mesaj attı cevap veremeden çaylak yaptılar amk.

bu sözlük çok göt arkadaş. ne desem boş...
moderasyon! haa onlar daha bi değişik...

çok sinirleniyorum mesela onlara bazen, ağzıma ne geliyosa sövüyorum, küfür ederken annelerini tenzii ettiğimi söylesemde bazen inanmıyorlar yada güvenmiyorlar ki," sizinle hukuki platformlarda görüşeceğiz sayın yazar. " falan diyorlar ama yetkimi falan alamıyorlar tabi, zira bi yetkim yok. sonra yine acıyolar mı halime ne tamam la tamam allahından bul amk imamı deyip tekrar salıveriyorlar...

yani yetkili olunca özgürce yazamamanın sebebine gelirsek yetkili olmak değil, oradan moderasyonluğa oynama düşüncesidir sizi özgürce yazdırmayan şey...

bak ntc açmış başlığı, yok özgürce yazamıyoz da o da bu da diye.
herif kendi kendini yalanladı ya la, yardır yardır yazdı, verdi odunu verdi zehiri, elini kolunu mu bağladılar?
yoo
gayet de güzel yazdın, fatihin ta kendisine de giydirdin ettin. demek ki özgürce yazmada sorun yok, sadece "özgür olmak bedel ödemeyi gerekir" bunu kavramak gerekiyor sanırım. *

neyse sağlık olsun amk, en büyük derdimiz bu olsun, yani derdiniz. yani dertleriii... siz yazmak istediğinizi diyin bana , olmadı ben yazarım.
ne yapalım yanı bunca zamanlık dostlarımıızı mı kıralım?