bugün

genele yaymamak sureti ile geçerli bir olgu.
''gırtlağına zorlatıp'' sonrasını okuyamadım, utandım.
anne olamıyorsa o zaman baba olsunlar.
Saçmalamak için açılmış salakça bir genelleme içeren başlık. Bunun yenisi eskisi yok hangi yılda olursak olalım kendini geliştirebilen, eğitimli, merhametli bir kadın iyi bir anne olabilir. Sırf doğum tarihinden dolayı "yeni nesil kız" olarak adlandırdığınız pekala bir de "anne olamaz" damgası yapıştırdığınız insanlar isterlerse öyle bir güzel anne olurlar ki o zaman diyecek bir şey bulamazsınız.
katıldığım gerçek.

edit: ifşa sitelerinden bakmak lazım isimlerine.
bariz bir gerçektir. malesef instagramla facebookla yetişmiş bir nesil çocuğa bakmak gibi özen ve dikkat isteyen bir işi yapmakta çok zorlanırlar.

abim evlendi 27 yaşında allah bağışlasın 5aylık bir yeğenim var. yengem çocuğu emzirmek yerine facese instagramda takılırken yanında çocuk ağlıyormuş.

abim işten geldiğinde ne yemek hazır ne çocuk bakılmış üzerine sabah çıkarken telefonla bilgisayarla ilgilenen yengem yine aynı halde olunca adam çıldırmış tabi...
https://youtu.be/4ZYY4_7Vhhg
Hele de o beline dövme yapanlar talim yaparken erkek nişan alsın oraya diye.
Yeni nesil erkeklerden baba olmayacaği gerçeğidir.
Bir kadın olarak katıldığım durum.
Benden olurdu da benim de cocugum olmuyor sorun orada.
şimdi böyle düşünüyorsunuz ama doğum yapıp kucağına çocuğunu alınca o kadının dünyası birden o çocuk etrafında dönmeye başlar. arkasından o kız şöyledir böyledir diye atıp tuttuğunuz kızlar birden bire öyle güzel anne olur ki şaşar kalırsınız. içgüdüsel bir şey bu. ister istemez oluyor. istisnalar dışında tabii ki.
Bi tarafımla güldüğüm hede. Hayatınıza aldığınız kızları tanıyamamanın cezasını sözüm ona Kalitesiz olarak tanımladığınız yeni nesil kızlardan çıkartamazsınız arkadaşlar.
biyolojik anne olabilirler ancak 'ana' olamazlar.
azınlık olanları hariç.
Bu da kendi basliklarini uplamaya doymuyor aq. Yeni nesil kizlardan anne olmayacaksa kendinize delikanli bir erkek bulun. Bir cocukta evlat edinin. Bak ne guzel problem cozucu bir insanim..
Surekli birilerini elestiriyoruz aslinda ne kadar kotu. Bu bende olsam yapiyoruz malesef bunu. Insallah bir gun bu huylardan kurtuluruz.
allah'ın yeni nesil kızlardan bir tane de sana vermesi dileğiyle..
Su götürmez gerçektir. Anneleri ne kadar annelik yapabilmiş ortadadır.
(bkz: anasına bak kızını al)
Sizin gibi umumi tuvalete kapı kolu bile olamayacak tipler baba oluyorsa benden bal gibi ana olur. Mal ordusu.
hamile kalıp hormonal değişimler başladıktan sonra çürütülen bir genelleme.
Oo anne olur hemde öyle bir olurlar ki çocuklarının birden fazla babası olur.* Fakat analık kavramını bu çocuklarına uygulayabilirler mi orası soru işareti işte.
"yeni nesil kadınların vajinaları mı yok, yumurtalıkları mı hasarlı yoksa yeni nesil erkeklerin iktidarsızlık olsun sperm kalitesi olsun ciddi bir sorunumu mu var? " diye Sorular dolanıyor aklımda. lakin bu tarz sorunlar yoksa çatır çatır anne olmalarının önünde bir engel yoktur.
anne olunca başımıza hareket konmuyor, anne olmak bir meziyet değil ve her ebeveynin çocuklarını kendi doğrularına göre yetiştirme hakkı vardır.
ortalıkta babalığa layık olamayacak orospu çocukları kaynadığı için doğrudur. orospu çocuğundan bebek yapacaklarına hiç yapmasın, anne olmasınlar.
Genç ve güzelken Vurdurup Vurdurup yaş geçince efendi koca aramalarından ötürüdür.
Çok da güzel anne olurum. Yemek yapabiliyorum, kardeşimi de resmen ben büyüttüm çocuk bakmasını da biliyorum. Yeri gelince terlik de fırlatırım yeri gelince ağlama lan diyip bir tane de çakarım. Tam bir türk annesi olurum, kendi rastladığınız kızlar adına konuşun.