bugün

musluğun contasını değiştirmeyi bilmeyen kızla eşdeğerdir.
yakınlarda iyi restoranlar biliyorum.
benimdir. babamda bilmiyor kötü bişey ama slışkanlıklaf değişmiyor malesef.
modası geçmiş erkek tipidir, yenileri evde börek, ekmek, dolma bile yapıyor. benimkinden biliyorum.
Beceriksiz erkektir. Açık ve net.
Bi bok olmaz erkeğidir. Yemek öğrenmeden aklının ucundan evlenmeyi geçirmeyecek.
Erkek adam yemek yapmaz diye bir şey yok, erkek adam gerektiğinde yemekte yapar.
çapsız erkektir.
ona toplum tarafından yüklenen bu misyonu nasıl tamamlayamaz.
edeb yahu!
Yasamak icin en temel gorevlerinden biri olan beslenme konusunda disisine muhtac erkektir. Disisi olmasa hictir.
erkek gibi erkektir. yirim ben onu.

la şu ataerkil toplumun erkeğe 2 gram faydası var zaten, bırakın onun bari tadını çıkaralım.

2 yumurtayı da kırıverin arkadaş.

değer mi bu kadar döğüşmeye????

evi olsun, arabası olsun, beni taşısın, hmm yahuşuhlu olsun demeyi biliyorsunuz.

yumurta lan, 2 tane yumurta.
(bkz: vurduruyordur)
Vurduruyordur.

Benim gibi tüm Akdeniz kültürü ile özlesmis Güneydoğu yemeklerini yapmak her erkeğin harcı Değil.

Mantı bile açıyorum sen haydr kızım?
Çok güzel yemek yaparım. Valla bu işin lightlıkla falan alakası yok. Bu işten zevk alıyorum. Yalnız kalınca görürüm ben sizi.
Artısı olur öğrensin bence.
Yemek yapmayı bilmeyen kız kadar göze batmayan erkektir. Zira bir kız yemek yapmayı bilmelidir özellikle de pilav.
evlenmelidir. yoksa bu evlilik müessesesi ne için? şaka şaka, ayıp.
Acizdir. Beyler yaparsınız siz be minimum 90 iq lazım. sen katlı integral almış adamsın iyi düşün.
yumurta, makarna, tarhana çorbası, tost, yapılmış köfteyi kızartmak falan sayılmıyorsa benimdir o *
eksik erkektir. yemek yapacak kimsesi yokken yemeksepeti'ne muhtaç kalır. ayrıca yemek yapmayı bilen erkeğin ekmeğini yiyemez. halbuki kadınlar erkeğin yemek yapabilmesini çekici bulur. çünkü erkek doğasına atfedilen ' yemek yapamaz ' düşüncesini kırmış ve başarılı gözükmüştür yemek yapabilen erkek.
zevk alacağı başka konuları olan erkektir. ancak bir kere mutfağa girip zevk için yeni tatlar aramaya başlayınca bu işin zorunluluktan değil de isteyerek de yapılabileceği anlaşılmaktadır.
gereksizin tekidir.. evet.. böylelerine kıçına tekmeyi basıp şutlamak lazım.. zekasız ezikler bir tas yemek için kadına muhtaç puahahha.
Hiç çekici değildir .
Ütü ve yemek yapabilen erkekler hep kazanır .
yalnızlığının 2. ayında öğrenir.
yumurta kırmayı bile bilmeyen milyonlarca kız varken çokta abartılacak bir durum değildir .
Benim bu. Bilmek zorunda olduğumu da hissetmiyorum. Ayrıca yemek için de bir kadına ihtiyaç duymadım şu ana kadar. Giderim dışarıda yerim, öğrenci evinde arkadaşım yapıyorsa yemeği yerim ona karşılıkta gider bulaşıkları yıkarım.