bugün

entry'ler (270)

tecavüz mağduru için orada ne işi vardı anketi

anketin yaratıcısı potansiyel tecavüzcü olduğunu bu şekilde kanıtlamış, bence tecavüz sanığı gibi yargılanmalıdır. Hatta tecavüz suçunu daha önce işlemiş biri bile olabilir.

ayna programı

Saim Orhan ın sürekli olarak giydiği polo yaka t shirtlerden artık içimize fenalık gelmiştir. Biri kendisine biraz göze de hitap etmeyi öğretsin. Sırf bu yüzden izlemiyorum.

renkli kaka yapmak isteyenlere tavsiyeler

bol bol kırmızı pancar turşusu yiyin.

tayyip erdoğan ı ya sev ya ülkesini terket

bu ülke tek bir kişinin ülkesi değildir, bu iddiaya kapılanın vay haline. Sultan Süleyman a bile kalmamış ülkesi, toprakları, tebası...

doktor maaşlarının aşırı yüksek olması

adam gibi, insana insan gibi davranmayı bilen doktor olsun, insanları başından savmak için değil gerçekten dertlerine derman olabilmek için onlarla ilgilenen bir doktor olsun o zaman isterse maaşı 100 bin lira olsun. ortaokul mezunu milletvekillerinin aldığı maaşları sorgulamak daha mantıklıdır, doktor sıfatını elde edebilmek için yıllarca uğraşan bir kişinin maaşını değil.

keira knightley in memeleri

olmayan bir şeyi tartışıyoruz.

kedi dostu imam

amca gerçekten nur yüzlü yalnız. Hayvan sevgisi olan insandan korkmamak lazım.

meryem uzerli nin bölüm başına 170 bin tl alması

bu dandik diziyle bakalım daha kaç bölüm alabileceği asıl konudur.

çıkar ilişkisinin adını mantık evliliği koymak

aşk sonunda bitiyor gençler, aşk evliliği yapıp günün birinde aşkın bittiği noktaya gelirseniz o zaman o işin içinde mantık yoksa apışır kalırsınız. Ama mantıklı olacağım diye de midesiz de olmanız gerekmez, birazcık aşk/sevgi/saygı , birazcık da mantık koyarsanız bu işin içine tadından yenmez.

depresyonda olan insana tavsiyeler

depresyona sebep olan etkenler nelerse öncelikle onları tespit etmek, tanımlamak ve zaman kaybetmeden bu etkenlerden uzaklaşmak veya tamamıyla kurtulmak gerekmektedir. Bunu yapamıyorsanız da hemen bir psikiyatri kliniğine başvurun.

kargo firmaları ile yaşanan problemler

kargoların tümü asgari ücretle, vasıfsız ve çoğunlukla düşünme kapasitesi düşük olan elemanlar çalıştırdığı için yaşanan problemlerin tümü bu elemanlardan kaynaklıdır. işyerimizde , var olan tüm kargo firmaları ile çalışıyoruz ama hiçbiri ötekinden daha iyi değil. en büyük problemler; gönderinin gecikmesi, yanlış adrese götürülmesi, hiç adrese götürülmemesi ama gittik kimse yoktu denilmesi, gönderinin kaybedilmesi, gönderiye zarar verilmesi, aradığınızda muhattap bulunamaması ve kesinlikle reklamlarda verilen sözlerin yerine getirilmemesidir.

penis olmasaydı nasıl yaşardık sorunsalı

vücudunuzu artık beyninizin kontrol ettiği daha kaliteli bir yaşam sürerdiniz.

asgari ücret 1300 olursa işçileri kovmaya başlarız

eğer işçi bir iş yerinde bir fayda sağlamıyorsa kovun gitsin zaten, adam belki gider başka bir yere faydalı olur. Ha eğer faydalı ise o işveren o zammı seve seve verecek. iş yerini kapatırım blöflerini de babasına anlatsın, yiyorsa da kapatsın işyerini.

çift isim çılgınlığı

Türkiye'deki en aptal akımdır, tamlanabilecek en aptal 2 ismi bir araya getirmede günümüz ebeveynlerinin üzerine yoktur. Bir isim dini izler taşırken diğer isim aşırı sosyetik anlamsız isimlerdendir. Bir de utanmadan çocuğa iki ismini aynı anda kullanarak hitap ederler, Büşra Alev , Süleyman Berke , Hatice Demet vb gibi. Saçmadır, gereksizdir. Ali, Veli, Ayşe, Fatma koyun geçin , herkes de kendi çocuğunu çok özel çok farklı zannetmiyor mu o da ayrı meseledir.

iş makinasını izlerken alınan haz

bu hastalık sadece bende var sanıyordum, şimdi rahatladım yalnız değilmişim.

neden avrupa da çirkin kız az

beyin var olunca ve varolan beyin iyi çalışınca sanırım dış görüntü kalitesine de yansıyor. Buradakilerin beyni anca neremi açtım neremi kapadım'a çalıştığı için görüntü hala bulanık.

43 günde 121 tl harcanan sevgilinin terk etmesi

hakedilmiş bir durumdur, şayet pek birşey harcamamamışa denk bir harcama yapılmış. Hatta ısmarlanan iskender eşek etinden bile olabilir.

yazarların en çok korktuğu burç kadını

boğadan korkun bence ,sizi bile yiyebilir. sinirlendiğinde toslayabilir veya tembelliği ile insanı ortadan çatlatabilir.

kürtle kardeş olduğunu inkar eden türk

herşeyden önce insansınız ama bunu anlayabilmek için gerçekten insanlıktan nasibinizi almış olmanız gerekir, şayet alamayanlar sen şusun ben buyum diye sonsuza kadar insanları ayırmaya devam edecektir.

23 aralık 2015 sabiha gökçen de patlama sesleri

pegasusun hiçbir zaman zamanında kalkmayan uçaklarını protesto etmek amacı ile pegasusu hedef almış bir saldırı olabilir. ya da pegasus, takip eden günlerdeki yılbaşı sebepli yoğun olacak uçuşlarda yaşanacak gecikmelere şimdiden bahane bulmak için kendi kendini bombalamış olabilir.