bugün

müslümanlardaki pedofiliye örnektir.

peygamberi 9 yaşındaki kıza niyeti bozmuş kulu durur mu?

zamanında bu tipi ekranlara çıkartıp şebeklik yaptıranların da ayrıca amına koyayım.
cübbeli ve benzerleri islamla alakası olmayan uydurma din savunucularıdır. anlattıklarının neredeyse yüzde 80-90'ı islam dışıdır.

bu konu ile ilgili olarak da kız çocuğu ya da kadınlara erkek öğretmen olabilir. islami açıdan hiç bir sakıncası yoktur.
Tevhid-i Tedrisat Kanunu (Öğretim Birliği Yasası) https://tr.wikipedia.org/.../Tevhid-i_Tedrisat_Kanunu

bu kişinin yaptığı suç değil mi ?
kimse düşünce özgürlüğü olarak nitelendirmesin bunu, bu düşünce içinde kızlarımızın özgür olmasını engelleyici içerikler vardır.
kızlarımızın, kadınlarımızın sadece üremeye ve hizmet etmeye yarayan varlıklar olmasını istemektedir.
gün geçtikçe böyle yobaz düşünceler normal karşılanır oldu, durmak yok yola devam.
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
Gayette güzel okutur hiç kimsede buna karışamaz çok net.
Annelerinin dizlerinden, bacaklarından heyecanlanıp otuz bir çeken grup bunlar değil miydi? Hiç şaşırmadım.
söylenen adamın pedofili olduğu için söylenmiyor sayın angut. Adam pedofililere fırsat vermemek için söylüyor.

o çok sistemli eğitim yuvalarınızdaki pedofili öğretmenlerin sayısını bilseniz değil kızınıza diz üstü etek giydirmek erkek çocuklarınızı da okula yollamazdınız.
en olmadı bağğğzı sitelerde gez de öğretmen profillerine bi bak derim sana.

Tedbir amaçlı söylemdir. haklılık payı vardır.

Üstelik bak adam normal örgün eğitimdeki okulları demediğini kendi söylüyor;

--spoiler--
“Tabi ki kız-erkek karışık okulları kastetmiyorum. Medrese üzerine okutulanları kastediyorum”
--spoiler--

Paylaştığınız haberi bile okumuyorsunuz lan.
Şerefsiz zihniyet.
Kadınlara rahat verilmediği sürece bu toplumdan bi bok olmaz.
En fazla ne kadar saçmalayabilirim deyip söylenmiş bir beyandır. Allah akıl fikir versin.
islama göre konuşuyor dileyen uyar dilemeyen uymaz. pedofili diyen şerefsizler hocanın ne kadar iyi bir insan olduğunu bilmiyorlar, tanımıyorlar.
bu nasıl bir zihniyet, nasıl bir din bilgisi, nasıl bir karakter.

insanlar bunları dinledikçe küçük çocuklara hallenmeye başlıyor.

pedofili bunlar yüzünden çoğaldı.

bu nasıl bir karaktersizlik.
7 yaşındaki kız çocuklarına hallenip evlenenlerin ortak görüşüdür...
kimi pedofili eğilimli psikopat yobazın,

--spoiler--
o çok sistemli eğitim yuvalarınızdaki pedofili öğretmenlerin sayısını bilseniz değil kızınıza diz üstü etek giydirmek erkek çocuklarınızı da okula yollamazdınız.
--spoiler--

diyerek destek çıktığı yobaz beyanıdır.

ha sanki bizler ve kendisi o okullarda okumadık!... şu rezilin lafına bakın: "bilseniz"!... ulan hıyar, bilmem kaç yılımızı o okullarda geçirdik, "bilmek" için daha ne yapalım? biz dediklerini ne gördük ne de duyduk. fakat sen gittiğin kuran kurslarında gördüysen bilemem...

tabi kendisi (bkz: yobazların ahlakı) ile ahlaklanmış (!) bir şahıs olduğu için erkek öğretmenlerin erkek çocuklara hallenme ihtimalinin de lafını ediyor!.. bunların devam ettiği kuran kurslarındaki haller sık sık gazetelerde haber oluyor. öz anasına bile hallenen (bkz: yobazların analarından tahrik olması) böyle bir zihniyetten başka ne beklenir ki?

bakın bunların ağababaları nasıl kişilerdi? http://www.sozcu.com.tr/2...dil/ataturk-bustu-621277/

efendim neymiş? pedofili tehlikesi nedeniyle karma eğitime son verilmeliymiş! ama bunu söyleyenler erkek hocaların erkek çocuklara da hallenebileceğini söylüyorlar (bkz: yobaz ve zeka). madem ki her kötü olasılığın önüne geçmenin yolu o olasılığa yol açabilecek her türlü faaliyeti durdurmaktır, o zaman eğitime neden hepten son vermiyoruz? tabi bu arada enseste de bir çözüm düşünmek gerek!...

diğer bir önerim de tekrar at arabası dönemine dönmektir. malum, trafik kazalarında çok can yitiriyoruz!...
işte çok sevilen cübbeli ahmet hocanın beyanatı. gerçek islam bu açın gözünüzü görün gerçeği. bunlar daha iyi günlerimiz, bu şerefsizlerin eline fırsat geçse ışidden beter yaparlar.
kendini iyi biliyor hoca (!)
doğruluğu tartışılır ancak 7-15 yaş arası erkek öğretmenlerine aşık olan kızlar var.
lan çoluğu çocuğu bu heriflerin yanına yanlışlıkla da olsa bırakmamak lazım, baksana ne gözle bakacağı belli değil.

hayır abartmıyorum

7 yaşında kız çocuğunu erkek niye okutamaz acaba, bunların zihnine göre, bir düşünün.
herkesi kendi gibi sapık sanmaktan ileri gelen beyanat.
okutmaması gerekir, çok doğru. buna hemen de sapıklık mı yapılacak ki diye bakmamak lazım ,ş,n başka boyutları da var.

kadınların ve erkeklerin ortamı en baştan ayrılmalıdır, kızları kadın hocalar erkek çocukları da erkek hocalar eğitmeli ki her cins kendini bilsin. kedi ve köpeklerin beraber yaşadığı bazı evler vardır bakıyorsunuz köpek köpekliğini unutmuş kedi kedilikten çıkmış. bu iş te böyledir karışıklıkta fıtrat bozulur ve bozuluyor da. erkek gibi kızlar kız gibi erkekler boşuna yetişmedi, hep bu sakat eğitim sisteminden dolayı oldu.
tez zamanda insana yakışır gerçek usüle geçmek dileğiyle.
ahlaksız yobazların yüzsüzce desteklemeyi sürdürdükleri hezeyandır. yok kediymiş, yok köpekmiş...

kedi de sensin, köpek de sen...
savunucusu olan malum zihniyete en iyi yanıtı atamızın verdiği hezeyandır. işte atamızın istiklal harbi sırasında düzenlediği öğretmenler kongresinde yaptığı konuşma:

https://www.youtube.com/watch?v=5z1rKzCuHhM

2. dakikadan sonra verdiği ayara dikkat!..

"sizin kendinize mi güveniniz yok, yoksa türk hanımlarının faziletine mi?"
gerçekleri şurada (bkz: yedi yaşındaki kızı erkek hoca okutamaz/#29909893) anlatmamıza rağmen, yobazlıklarını "pedofiliyi önlemek" maskesi altında gizlemeye çalışan yobazların hezeyanıdır.

bak, diyorsun ki "erkek çocukları da erkek öğretmenlerden sakınmak gerekir". iyi işte, ben de refere ettiğim entrymde "eğitime komple son verelim" önerisini sundum. neden desteklemedin? üstelik at arabasıyla seyahat edersek trafik kazasına kurban gitmekten kurtulacağımızı da söyledim. neden at arabası savunuculuğuna kalkmıyorsun? (bkz: yobaz ve zeka).

neymiş? çocukların %70'i (!) tacize uğruyormuş!.. yobazın yalanı da her zaman pek bir sunturlu oluyor canım...
vesile ederek ibni battuta'nın ve evliya çelebi'nin anadolu anlatımları arasındaki farka dikkat çekeceğim hezeyandır.

ibni battuta anadolu'yu orhan gazi döneminde gezmiştir. öve öve bitiremez. fakat şaşırdığı bir durum vardır: kadınlar erkeklerden kaçmamaktadır!.. kaçmak ne kelime, misafir edildiği evlerde kadınlar kendisine hizmet etmekte, hatta bazıları giderken sarılarak uğurlamakta, arkasından gözyaşı dökmektedir. hayır, asla bir ahlaksızlıktan söz etmez. tam tersi anadolu halkının diğer halklardan çok daha ahlaklı ve sevecen olduğunu ballandıra ballandıra anlatır. fakat dindar olduğunu gördüğü kadınların bu tutumuna bir türlü anlam veremez!..

ibni battuta'dan 300 yıl kadar sonra hem anadolu'yu, hem rumeli'yi, hem arabistan ve mısır'ı, hem de bazı yabancı ülkeleri gezen evliya çelebi'nin anlatımları ise tam tersidir. tüm kadınlar çarşaflıdır. çarşaflı oldukları halde, anadolu ve rumeli kentlerinin kahir ekseriyetinde çarşıya pazara çıkmaları bile yasaktır. bazı yerlerde gündüz vakti ortalıkta dolaşan kadınların katledildiğini memnuniyetle anlatır. kadınlar akrabalarına bile gece vakti ellerinde fenerlerle, kocalarının eşliğinde gitmektedir. değil gündüz vakti ortalıkta dolaşan kadınlar, güzel oğlanlar bile tehlike altındadır... yani 300 yıl içinde köprünün altından çok sular akmış, aşağılık yobazlar kültürümüzü değiştirmişlerdir.

fakat gördüğü avrupa ülkelerindeki ve osmanlı egemenliğinde yaşayan hıristiyanlardaki durum bambaşkadır. kadınlar çarşılarda, pazarlarda tezgahtarlık yapmaktadırlar.

şimdi, bir tarafta, dede korkut hikayelerinde de anlatılan öz kültürünü inkar eden, üretim gücünün yarısını yok eden bir toplum, diğer taraftan kadını, erkeği birlikte çalışıp, işleyen bir toplum. bunlardan ikincisinin başarılı olmasında şaşacak ne var?

atamız sayesinde öz kültürümüzü tekrar bulduk. kıymetini bilelim...
(bkz: dervişin fikri neyse zikri de odur)
en adil hükmü allah verdiğine göre şeriatın dosdoğru hükmü olan fetva.

türk kadınları çok faziletliymiş de o yüzden erkek tasallutundan zarar gelmezmiş.
adamın aklına şehveti düştüğü zaman kadının faziletini mi düşünür sanıyorsun. o zaman neden yılda bilmem kaç türk kadını tecavüze uğruyor.
bu işe 'sen faziletlisin o yüzden kadın erkek karışık yaşayabilirsin, bişey olmaz sana kimse bişe yapamaz çünkü çok faziletlisin sen' demekle olmaz.
en başta da allah'ın hükmünü uygulayacaksın.önlemini alacaksın, sonra yine takdiri allaha bırakacaksın.
pedofiliymiş şuymuş buymuş hikaye arkadaşlar. sen önce kızına konuşma hakkı ver dinle onu bakalım ne diyor. kızlarımız başına gelen şeyleri söylemeye korkuyor. tacize uğradığında içine atıyor konuşamıyor. sen çocuğunu yolla okula sonra ilgilenme başına ne gelirse gelsin. yok böyle birşey. çocuklar konuşsunki öğretmenler böyle birşey yapamasın. temizleyelim bu tür insanlardan toplumu.

bu lafı demek bile erkek öğretmenlere taciz etme hakkı tanıyor. şimdi ben kızımı erkek öğretmene emanet edersem, al sen bu kızı ne istersen yap demek mi oluyor? insanların zihnini kirli düşüncelerle bulandırmayın artık.

kız çocuklarımızı erkek minibüs şoförlerine emanet etmeyelim. minibüsçüdür yapar sen işini sağlama al.
kız çocuklarımızı erkek öğretmenlere emanet etmeyelim. öğretmendir yapar sen işini sağlama al.
kız çocuklarımızı erkek doktorlara emanet etmeyelim. doktordur yapar sen işini sağlama al.

yine en iyisi toprağa gömmek galiba. doğdukları gibi gömelim. zaten özendiğiniz istediğiniz zaman o zamanlar.