bugün

aşkı tanımlayan tavırlardandır. yağmur kalpleri ıslatır ve yumuşatır. seyyar satıcıdan bir şemsiye satın alan erkek, sevgilisiyle üstüne açar rengarenk şemsiyeyi, ve bir öpücük verir, "seni seviyorum aşkım" deyip, yollarına devam ederler, dillerinde küçük aşk şarkılarıyla.
bazıları için dünyanın en romantik anı iken bazıları içinde çok kötü bir andır.
''aşkım saçlarım!'' nidasının sıkça duyulduğu andır.
ayrılma sebebi olabilir. evin direği durumuna aday erkek kişinin arabasının olmadığına işarettir.
yağmurun şiddetine göre romantik olabilir.
en büyük hayallerdan biridir. tabi önce bir sevgili bulmak lazım. zira yağmurun duası var. *
Seni yağmurdan sonra sevicem
Kaldırımların ıslak ve temiz haliyle...
çok güzeldir, yapılamsı muhakkak gerekendir.
sırılsıklam aşık olmak deyimini uygulamaya geçiren salak çiftlerin romantiklik arayışıdır. bu yürüyüşün ardından üşütüp yataklara düşülmesi muhtemeldir.
banyoda sevişme fantezisisinin hazırlık çalışmasıdır.
dışardan romantik görünen aslında çok da olmayan durum. yok şemsiyeyi kendine çektin, yok ben ıslandım, yok çok aşağıdan tutuyosun vs vs diye na-romantik şeylerle geçer. şemsiyesiz yürünüyorsa da sucuk gibi olup hastalanırsınız. bir film sahnesi yaşayacağım diye katlandığınız zahmetlere değmez.
romantiklikle uzaktan yakından ilgisi olmayan durumdur. ıslanmanın nesi romantik olabilir ki * *
hasta olunca çorba yapanım yok, sızlamalarını sonraki günlerde gösterecek eylemdir.
yağmurda ıslanınca hoş ve romantik olur ama sevgiliniz iki şaka yapayım derken su atsa üstünüze kavgaya sebep olur.sonuçta ikisinde de ıslanmıyor muyuz ben mi yanılıyorum?
gereksiz bir hadisedir. ulen yağmur altında öpüşmek deseniz hadi neyse de yürümek nedir amk. gidin fantezi yapın ne bilim sevişin okşaşın.
gelin bir de antalyanın yağmurunda yürüyün denilesidir. 2 dakikaya kalmaz iç çamaşırınıza kadar ıslanırsınız. romantik olmaz ama kesinlikle süper seksi olur.
çok romantik ve hoş bir şey.
öpüşün ne diye yürüyorsunuz dinlesi...
edit:ormanda sevgilimle buluştuğumda, yağmur yağıyordu ve biz saatlerce öpüşüyorduk*
sevgilinin ismi yağmursa, tadından geçikmez.
gökyüzüne bakıp sevinç çığlığı atabilmektir.
(bkz: biraz da sen ağla) *
zaruri durumlar dışında yürümesi pek hoş olmayacak durumdur.

kısa süreliğine ıslanmış isen yağmura yolda yakalamış ise sorun teşkil etmeyecek bir durum fazla ıslanmadan ya eve gitmenin yolunu gözlersin yada bir kafeye atarsın kendini yağmurun dinmesini beklersin.

birde yağmurdan hiç haz etmeyen bünyeler vardır bir anda kimyaları değişir farklı bir kişiliğe bürünürler kafalarını bile kaldırmazlar yürürken. sen kalkıp böyle bir muhtereme ''hadi yağmurda romantiklik yapalım'' der isen sonuçları pekte iyi olmaz, sevmemekten bahsettik, romantikliği kim kaybetmiş de bulmaya çalışıyorsun?..

hiç şemsiye taşımayan insanlar vardır eli cebinde yada hızlı tempoda yürüyen o durumlarda. bu kişinin birde sevgilisi ve de sevgilinin şemsiyesi var ise eyvah eyvah yandı! 'sıçtı cafer bez getir çok bulaştı tez getir' adam şemsiye taşımayı bilmez sevgiliyi ve kendini nasıl korur o yağmurdan! tek gerçek vardır şemsiye sevgilin başının üzerine doğru tutulur adam ıslansa da sorun olmaz alışkındır..
hiçte romantik değildir. ılanırsın, makyajın akar, saçın bozulur... şemsiye iki kişiye zaten yetmez ayrıca buda bi gerçektir.
normal durumda yağmurdan dört nala kaçan kişi yanında sevgili olduğunda romantizmin doruklarına mı varıyor yani!?
(bkz: olum siktirin gidin evde sevişin)

edit: mmmmmmüüüöööööö.
hasta olmak için yapılabilecek yegane eylemdir. * *