bugün

altına oduncu gömlekle önlerini bağlamadan veya boğazlı kazakla her daim giyilir.
98 den 2000 e girene kadar eskittim o levıs kot ceketi.
Sn. Arkadaşlar, sizlerle bu durum muvacehesinde meseleyi ele almak isterim.

Kot ceket ne zaman giyilir?

Birkaç sene önce parayı kıydım livays kot ceket aldım ama giyemiyorum. Çünkü annem evden çıkmadan önce beni tom'un ceri'yi yakaladığı gibi boynumdan yakalayıp, üşürsün üşürsün bu havada giyilmez diyor.

Aralık'ta giyemiyorum, ocak'ta hiç giyemiyorum, şubat mart'ı hiç konuşmayalım, adana nisan'da sıcaklıyor ben atletle dolaşıyorum, yaz aylarını konuşmağa gerek yok, Eylül ayında mı giyeyim ben bunu ne zaman giyeyim?

Sabahları, kararımı verdim ben bugün kot ceketimi giyeceğim diyorum, annem diyor ki zatürre olursun zaten sürekli sokaktasın içip duruyorsun kot ceket giyilecek zaman mı duyulmamış şey, gülerler diyor.

Yav kim gülecek kim ya.

Bu kadın beni deli ediyor ama seviyorum da he.
şu anda aklıma sebepsizce one piece, dragon ball finalleri geldi. güncelleme gelirse yazarım.
tayyip sonrası türkiye nasıl olacak acaba şüphesiz..
Halkın nasıl cehalete alıştığını.
antalya, uçak, yazın yeni havuzda yüzmek, kabir azabının nasıl olduğu.
Öbür dünyanın olup olmadığı.
görsel
Kuşkusuz çok var. Bu yüzden başıma çok şey geliyor.
Bir tek öteki tarafı merak ediyorum.
Deprem bölgesinden çıkacak oyları merakla bekliyorum. Fena bir merakla.
(bkz: Tarsus kazısı)
Şöyle daha zayıf olsam uzun daha fazla bakarlarmıydı acaba ben baktım çünkü 2 tanelerdi.
(bkz: 2023 genel seçim sonuçları)
iyi bir soru...
insanlar kitaplarımı okurken gerçekte ne düşünüyor ya da benimle ilgili bir düşünceleri oluyor mu?
Kocasıyla Gaziantep'e taşınmıştı. Deprem sırasında ve sonrasında nasıl acaba? Psikolojisi ne durumda merak ediyorum. Sadece iyiyiz diye story attığını görmüştüm.
Özelden sorabilirsiniz. Her soruya açığım ama boydan istemeyin.
kızların ayakkabıları nasıl tertemiz kalıyor ?
HiÇ BiR ŞEYi MERAK ETMiYORUM. OTURUP SABIRLA BEKLEYiNCE CEVAPLANMADIK SORU YOK.
neden?

yazıp 7 oy almayı nasıl başarıyorsunuz nasıl.
nasıl ulan.
Ne zaman mutlu ve huzurlu olacağım.
Diğer insanlarla etkileşime girmenin zorunlu olmadığı bir meslek var mıydı acaba? Onu seçsem nasıl olurdu.
Acaba bir gün...
Aklımda bir soru var, onu merak ediyorum.