bugün

behzat ç izleyenlerle aynı ortamda bulunmak.
kadınları aşağılayan başlıklar açılması.
yazın şu sıcak günlerinde grip hastalığına yakalanmam.
dinlettiğim bi şarkıya arkadaşlarım tarafından daha şarkı bitmeden yapılan acımasızca ve saygısızca eleştriler. Kodumun salakları!
tablet pc alıp hediye ettiğim kız kardeşimin tablet gelmeden önce her dakika dersle meşgul olup tablet gelince ödev ne unutması.
yanımdan geçerken sanki burnunu değil bütün beynini dışarı çıkan insan müsvettesi.
Uzun otobüs yolculuklarda 2 kişilik kotukta tek başıma otururken sonradan yanıma gelip oturan insan. Tabii buna sinir olduğum zamanlarda daha tek kişilik koltuklar yoktu. Varsa da piyasaya yeni yeni çıkıyordu bana denk gelmemişti. Neyse tek kişilik koltuklar çıktı da rahatladım.
arm curl deyken son sette makinenin halatının kopası.

(bkz: haybenyapacağınızmakineye)
kızlar ve erkeklerin aynı evde kalmalarına izin vermeyiz mealinde sadır olmuş başbakan cümlesi.. ben erkeklerle aynı evde kalan, yaşayan bir kız olsaydım ki böyle bir şey yapmayan bir erkeğim, başbakana oy vermiş de olsaydım ki hayatımda oy kullanmamış biriyim, bir daha onun partisine oy vermez sessizce sana ne derdim. belki de bağırarak derdim, bilmiyorum.
ramazan orucunu önemsemeyip, kabul etmeyip de muharrem ayında oruç tutan bir alevi.
çok değer verdiğim bir insandan gelen beni gerçekten üzen bir mesajdır .
insan doğası.
" Hayvanların üzerinde niçin deney yaptıklarını sorduğunuzda cevap olarak 'çünkü onlar da bizim gibidir' derler. Ahlaki olarak niçin doğru olduğunu sorduğunuzda ise 'Çünkü onlar bizim gibi değildir' derler."

bu gerçeği yüzüme vuran Charles Magel'e hafiften sinir oldum.
oda arkadaşım: arkadaş geldi mi?
ben: yoo gelmedi
oda arkadaşım: gelmiş abi, kitap almış..

ulan gelmiş madem ne diye soruyon !
kaynana baldız kombosu.
bir bebe bana ayar vermeye kalkışmış . yaşına başına bak hele deyip bastım engelini.
genel müdürün, iptali iadesi olmayan bileti; illa iptal edelim paramızı geri alalım, parise uçmayacağım'' demesidir. napayım kardeşim yandı bitti kül oldu bilet.
arkadaş not iste ama iki saat münakaşa et sonra sana'' bana da fotokopi çektir.'' demesi.
o an dalışım geldi neyse arkadaşın hatırı var sonuçta.
Servise ilk kendisi binmezse ölecekmiş hastalıgına yakalanan birinin servise binmeye calısırkenki hareketleri. * *
Ev arkadaşımın bulaşıkları bana yıkması.
Yazamiyorum bile elim titriyor.
Ben: instagram açtım dün, kuzenler istedi diye.
Arkadaşım: aaa öyle mi.. (+alaycı gülümseme)

-1 saat önce b..... isimli kişi sizi takip etmeye başladı.

+anladık kıskanıyorsun da abi bari dalga geçmeyeydin hesap açtım diye, madem dalga geçtin sen de açmayaydın. Kızlardan arkadaş olmaz diye boşa mı diyorum? Kıskançlık bazılarının damarına işlemiş.
üst komşunun hapşırık krizi. bir ha bir hu tam on kez .
müsait bir yerde inememek. yazdım bunu şöfeer.
sabah ben derse yetişmeye çalışırken tin tin giden uyuzun yüzünden metroyu kaçırmam.

madem yürüyemiyorsun giymeyeceksin o topukluları arkadaşım bak biz giyiyor muyuz?