bugün

bu yazdığım aklıma tüküreyim.
hala ergenliğe giremedin mi yav? senin yaşındakiler öss ye hazırlanıyor.
Siktir git düzenli namazını kıl artık.
bu satırları bahçedeki verandada elinde bira ile okuduğunu düşünüyorum. zaten o bahçe ve elinde bira yoksa kalanını hiç okuma. siktir git afedersin.

ne yap et o kadını asla kaybetme, iyi davran, gönlünü hoş et. çocuklarınla bol bol vakit geçir bir de.
28 yaşında olacaksın, yine aynı kafada olursan, ağzını burnunu eline veririm çocuk! insan kendini durmadan geliştirir, miskinliği bırak, işine ve dünyayı tüm ideoloji ve kültürleriyle tanımaya odaklan. ancak böyle milletine yararlı olabilirsin.

bu not burada dursun bakalım..
aklını başına topladın umarım.
25 inde hayatının baharında olacaksın ama muhtemelen yine şu güzel ruh halinde olursun. lütfen bak her şeyi boşver de kariyerine yoğunlaş. kendini mutlu hissettiğin çalışma alanını bulmuş, hastalarınla mutlu mutlu yaşıyor ol. biliyorum duygusal olaylarda yine başarılı olamayacaksın ama en azından elinde işinden gelen mutluluğun olsun be kızım hadi bakalım.
Şuanki halimden eser kalacak mı acaba? Elimde olanlar elimde mi duracak yoksa hepsini kaybedecekmiyim?
Beni çok seven biri var nolacak ona bırakacak mı beni yoksa devam mı edecek sevmeye yanımda mı olacak hala?
Üniversite sınavıda var iki ay sonra kazanamam ama olsun hayat devam ediyor. Önümüzdeki seneye artık. Bu arada bu validen bıktık 2 haftadır okula sadece 2 gün gidiyoruz gerisi tatil. *
merhaba! çok değiştin değil mi? malum 25 oldun artık. hala annenin küçük kuzusu musun hiç dizinin dibinden ayrılmayan? çok okur, çok yazar çizerdin sen. su an kendini çok daha geliştirdiğine eminim. çok samimi ve yardım severdin. sen hep öyle kalacaksın biliyorum. acaba sevgilin var mı? canın abin evlendi mi? umarım herkes sağlıklı ve çok iyidir. ben şuan çok iyiyim, herkes çok iyi. ailemle ve de sevdiklerimle birlikte geçen yaşadığım bu güzel zamanların kıymetini bilmeye çalışıyorum, Rabbim bakalım 5 yıl sonra nasıl bir hikayeye terfi edecek bizi.. her şeyin güzel olacağına hep inanırdın, hep inan. en kötüsü hala yaşıyorsun, hala nefes alıyorsun çok şükür. Hoşça kal!
izmirde değilsen gözüme görünme.
Yazdığını bile unutacaksındır büyük ihtimal ama olur da okursan , unutma bugün beş sene önce ki haline dönmek isterken .
O gün de bugüne dönmek için can atacaksın , için de bulunduğun zamanı pişmanlıklarla geçirme .
Tadını çıkar.
Umarım mimik kırışığın yoktur, güzel de bi kariyerin vardır. Sevgilin yine yoktur. Sen hala millete harlamaya devam et evde kalcan. Kedi aldın mı kız bi de evine, aldın di mi ? He oyalan sen onla*
Mutlu olmaya çalış. Mutlu olmak başka insanları mutlu etmektir anlayışından umarım kurtulmuşsundur. Birazcık kendinle ilgilen başkalarını kapının dışında bırakarak evine girmeyi öğrenmişsindir inşallah yoksa işimiz çok zor seninle. Çocuklar için senelerdir yanıp tutuştuğumuz hayalimizi gerçekleştirdin dimi çünkü hesaplarımıza göre artık zamanı geldi. Eğer bi şuursuzluk edip unuttuysan çabuk silkelen ve kendine gel hayalimizi gerçekleştir. Biliyorum eskiden aile kurmak ve çocuk sahibi olmak gibi hayallerimiz yoktu ama oldu da birine çok aşık olduysan bi gaflete kapılıp evlendiysen hele hele bi de çocuk yaptıysan aileni çok sev ve asla başka şeylerin ailenin önüne geçmesine izin verme. Bir de sakın anneni babanı kardeşini unutayım deme onlar senin en değerlilerindi hala kıymetini bildiğine inanmak istiyorum. Asla vazgeçme hiç bir şeyin seni yıldırmasına izin verme biz her şeyin üstesiden geliriz.
yüksek ihitimal hala okuldasındır koduğum seni. he he tamam her hafta başı ben çalışacam ben erkenden okulu bitirecem geyiklerini kafanda kurmaya onlara kendini inandırmaya devam et.

ama bi sike yaramayacak bunlar.

aha gel de 5 sene sonra bunu oku o zaman benim yani senin ne kadar haklı olduğunu anlarsın.

neyse bi sike derman olacağın yok bari adam gibi dostlar bul kendine.

saygı gör bi şekilde gerisi senin yani benim gayretime kalmış.

hadi la hadi tamam ağlicam amk.
yüksek ihitimal hala okuldasındır koduğum seni. he he tamam her hafta başı ben çalışacam ben erkenden okulu bitirecem geyiklerini kafanda kurmaya onlara kendini inandırmaya devam et.

ama bi sike yaramayacak bunlar.

aha gel de 5 sene sonra bunu oku o zaman benim yani senin ne kadar haklı olduğunu anlarsın.

neyse bi sike derman olacağın yok bari adam gibi dostlar bul kendine.

saygı gör bi şekilde gerisi senin yani benim gayretime kalmış.

hadi la hadi tamam ağlicam amk.
Hayallerin vardı senin. Monoton bir hayat istemiyordun. Bu dünyanın kirine rağmen bembeyaz kalacaktın. Kirlenmiş insanlara yardım edecektin. Her şeye rağmen gülecektin güldürecektin insanları. Yaptın mı bunları? Yapıyor musun?
güzel araba.
Tamam zengin olabilirsin ama simarma. Su an paran yok mesela bugunleri hatirla.
Öncelikle lütfen kalmadan mezun olmuş ol tembel teneke.
Kardiyolojiyi kazanmak için (ya da o sırada her ne ise isteğin) her şeyi yap, kaybetmeyi kabul etme. Vazgeçmeyi aklının ucundan bile geçirme. Biraz ödlek olduğun için savaşmayıp kaçmandan korkuyorum en çok.
Eğer seveceğin bir adam bulursan bırakma, bir kere daha sevip kaybetmeyi kaldıramazsın sen şimdi. Bide hayat böyle çok sıkıcı ve çetin. Sevgiyse güzel şey. Değer ver sevdiğine. *
Evlenmediysen yazıklar olsun sana.
Yaşıyorsan eğer bil ki ; M.S dönemdesin.
naber göt ?
yine bir gece yarısı, yine trollüyorsun ve yine açsın değil mi?
not: geceleri tencere bitirsem yine açım.
Degdi mi?
Oo bakıyorumda öğretim üyesi olmuşsun.