bugün

kimsesizler mezarlığındaki kabirlerde bir taş olursa ve üzerinde ne yazarsa o...
Bence siktir et garanti bankasını , gel vakıfbankta başla işe.
Karmam eksi onbini bulacak.
Entry burada.
olum üniversite de bitti lan. iş bakmaya başla sen iyisi. yada az daha sabret yuksek lisans falan yap, üniversitede kal.
5 sene sonra ben.
Eğer yolundan dönersen allah belanı versin aha bu kadarda net.
çok çalışıp, buralara gelmişsin. ne günler geçirdin be.
azcık daha sık dişini. 3 yıl kaldı.
olur ya 2020 ye kadar ölmezsen ve hayalini gerçekleştirmediysen sık kafana.
hayatında hiç birşey değişmemiş olacak. belki rot kaçıp gelmemiştir bu sefer ya da beyinsiz eski sevgilinle barışmışsındır. ailenden biri ölmüş olabilir hiç bir önemi yok. sen hala aynı boktan insan olacaksın beni şaşırtmış ve değişmiş olursan ben pişmanlık duyacağım neden daha erken değişmediğin için kaybettiğimiz zaman için. ama kolay kolay şaşırmam bilirsin. o yüzden sen yine o koltukta oturacak salak salak net takılırken ömrün hayatın yaşamın hayallerin varlığın solup gidecek çünkü senden ayağa kalkıcak göt olamayacak. hiç bir zaman. he bu arada seni güldürecek bir kelime dorıbıl. elveda dostum.
5 yıl sonraki halim seni seviyorum, seni benden başka çok az kişi seviyor. intihar etme konusunda hala kararsızsın eminim. üniversite bitti yada bitmek üzere biraz geç kaldın hayata atılma konusunda haklısın. o kızla evlendiysen yurt dışındaysan yanlış bir karar verip vermediğinden emin değilim ama kesinlikle hayatını yaşa . az düşün biraz takma kafana herşeyi. ha bide içtikten sonra kesinlikle ortamdan uzaklaşma mk gecenin yarısı 3 4 saat seni arıyolar. kız çocuğun olduysa senden kralı yok lan.
yaprak var da sevdin o kızı de mi . al şimdi o hayatı götüne sok doya doya . 24 saat onu seveceğine 2 saat ders çalışsan bi bok olurdun senin ağzına sıçayım ben siktin attın kendini . kodumun gerizekalısı .
Eğer hala bu ikilemin devam ediyorsa; ciddi ciddi malın önde gidenisin.
Ya hayatını kökten değiştirecek kararları ver ya da kabullen bu durumu ve ona göre yaşa.
Çocuğunun geleceğini hazır et. Gerisini boşver.
lan mal bi boka yaramadın ne insanlığa faydan oldu ne kendine. hep mutluluk aradin hep yanlış yere gittin. siktir git okuyor hala okuma lan gitsene oğlum.
umarım mutlusundur. değilsen de boşver sıkma canını. çocuk bizi kaybetme. öptüm.
Eğer izmir'e taşınmış olursan ve istanbul'a dönmek istersen bir daha düşün. Ve eğer onunla hala aynı şekilde iletişimde olursan bu sefer sen adım at.
sen.. sen yine değişmişsin be birader. bırak artık büründüğün bunca kılık seni nereye getirdi? hiç.. ya kendin olsaydın ne olurdu? belki şuan olmadığın biri gibi davranmak yerine kusurlu da olsa aslen neysen o olup, ona bir şeyler katabilir, onu geliştirebilirdin. ama yapmadın. zor geldi değil mi? aslında seni anlıyorum. nasıl hissettiğini biliyorum ama idrak etmek zor gerçekten çok zor. peki o psikolog sana ne kattı? 7 tane hikaye anlatıcam demişti en son. 7 hikayeyi 7 seansta, üstüne pekiştirme ve bir de cila atsa asgari 9 seans daha gidecektin. saati 120 liradan 9 seans, 1080 lira. biliyorum sırf babanın içi rahat etsin diye gittin yoksa adamın bakışlarından anlamıştın zaten rol kestiğini. he bide o var. ne demişti sana? hmmm.. evet evet, zihin okumaktan bahsetmişti. karşındakinin senle ilgili düşüncelerini anlamak. bunu yapmamanı istemişti senden. sen de ona; "eğer yapmasaydım beni kazıklayacağınızı anlayamazdım" demek istemiştin hep. diyebildin mi onu? umarım üstüne basa basa söylemişsindir.
hala bu piçle konuşuyor olursan ve ankarada olursan zzzzzikerim belanı bebe.
ya şu anki halinde olma, bak anladın sen lütfen canım benim.
yaşıyon mu olm sen?
ilk kitabını tamamladığını varsayıyorum... kazandığın parayla ailene ve yakın çevrene bir güzel ziyafet çek. ondan sonra üstü açık araba mı alırsın yoksa güzel bir tekne mi orasına sen karar ver. ha bu arada sakın diyeyim kararsızlıklarına kapılma biliyorsun çook çektin bunlardan. avcılığa kendini pek kaptırma cılkını çıkartıyorsun malum... hadi dikkat et kendine 10 sene sonra görüşürüz.
22.nesil yazarlarla takılmıyorsun inşallah.
Sen de amma kararlı adammışsın.Nekadar zorlu hastalıklarla yılmadan, bıkmadan ve usanmadan mücadele ettin.Hayellerin için çalıştın.
Yeri geldiğinde rahatından vazgeçtin.
Bunları yaparken yaşamayı da daha iyi öğrendin.Küçük şeyler artık senin için kocaman bir mutluluk veriyor sana artık sevip,seviliyor ve bunu biliyorsun.Daha gelecekte görüşürüz.
hala bekarsan daha da kasma bence.