bugün

30 olmalı.
Sıffır.
Bir sınırı olmayandır. En çok içenden fazla içiciyimdir. Pasif içici olmak bunu gerektirir.
Yazın sanayide çalıştığım günlerde 2 paket (60 adet) içmişliğim vardır. Düzenli olarak 3 paket içen tanıdıklarım vardır tamemen insanın kendi canına kastıdır.
2 paket, 2 hafta boyunca her gün.

2 haftalık sigara maceramı bıraktım. şimdi hiç içmiyorum.
tiryakiyken, bıraktım sigarayı, paket almak çok pahalı gelmeye başladığından sigara sarmaya başlamıştım.

tütün paketi alıp sigara kağıdına sarıyodum, bayaa ustalaşmıştım, tek elle sarardım, eminim hala sarabilirim. ben paketi valla 3 günde bitiriyodum. gene öyle benim gibi sigara içen bi adama bu paket sana kaç gün gidiyo diye sordum;

böyle 10 gün 2 hafta yetiyo , dedi !!...
Max 1 paket.
En az 1 paket.
24 tane .
2, 3, hiç.
38 adet falan.çok gelmiyor artık.normal gelmeye başladı diyebiliriz.
rutin okul günlerinde 1-2. tatillerde genelde 0. arkadaşlarla buluşmalarda falan 4-5-6 vs. ama bir günde en fazla 9 sigara içtim onu biliyorum. o da bir kere oldu. psikolojik olarak çöktüğüm zamanlarda bile fazlasını içmedim. sınırları olmalı, 9 bile fazlayken daha üstüne çıkmak gereksiz. zaten zararlı bir şey bokunu çıkarmanın gereği yok. verdiğim rakamlar adet* bu arada paket değil.
En fazla 1 paket.
0 ehehehe.
30-35 arası bir şeydir herhalde... içmeyin. allah kimseye içirmesin, kimseye dert vermesin.
Ortalama 50 adet ve üzeri.
Ankarada 10 12 civarı, antalya da haftada 1 amk.
sıfır. arkadaşlar o pis kokulu ve cebinizdeki akrep olan sigarayla vedalaşın artık. o sizle vedalaşmadan.
not:keşler tiryakiler eksileyebilir.
15 ile 20 arası. 2 tane de olsa beni rahatsız edecektir. iradesiz insan insan değildir.
3 paket içtiğimi hatırlıyorum.
Normalde 8-10 adetken stresliyken 1 paketi buluyor ki 1 buçuk paket içtiğim günü hatırlarım. insanlar sağolsun adedidir.
Dört fazlası sağlıklı değilmiş.
ilk başladığımda hevese gelip 1 paketi gömüyodum, şimdi günde 7-8 civarı içiyorum.
Canımın ne kadar istediğine bağlı. Bazen ister bazen hiç istemez. Bir gün içinde 10'u geçmemiştir. Şu sıralar sigaradan soğuduğum bir dönemdeyim. 20 gündür aynı paket duruyor.
50-60 arasını gördüğümüz olur efkarlı günlerde.

yoksa ortalama günde 20 iyidir, para mı basıyoruz aq ver 18.5 ver 18.5 nereye kadar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar