bugün

Çok acıktığım sırada bana bir tepsi kayıntı hazırlayan biri. Süper oluyor.
aşık olduğum kadınla konuşabilmek ve onunla ilgili hayaller kurmak..
Uzun zamandır istenen bir şeyi gerçekleştirmek.
Sinemada film izlemek.
hem iç hem dış huzurun bir arada görüldüğü milyonda bir gerçekleşen zamanların tadını çıkarabilmek.
Uyumak, sağlıklı olmak.

Bunu ağrıdan sabaha kadar uyuyamayınca fark etmek kötü bir his tabi.
kendim tabii ki. beni benden başka kim mutlu edecek? çok da basit kendime diyorum ki mutlu ol. tamam diyor. bitti gitti.
Sohbeti güzel insanla/rla: virajlı yollar, ruha dokunan parçalar, bakir koylar, kamp, gece sucuğu birası, sabah ayılma denizi .. gözüm doldu :/
Rusya, Amerika, Avrupa ülkelerinin kozmetik ürünlerine bakmak ve karşılaştırmak beni mutlu eden şeylerden sadece biri. Dolar uçtu satın alamıyoruz tabi :(

Ruslar ambalajı amerikalılar gibi ilgi çekici yapamıyor fakat makyaj malzemeleri çok daha kaliteli. Sebebi ise makyaj yapmak slavlarda bir tür gelenek olması. Özellikle far paletleri muhteşem. Kylie de kimmiş.
Bugün aldığım şey o kadar güzel ki.
Bana kolye hediye edilmesi. Kendimde sevdiğim insanlardan bi parça taşımayı ve baktıkça kişiyi hatırlamayı seviyorum.
kimseye muhtaç ve mahçup olmadan yaşamak.
maas haftasinin ilk gunu arkadaslar.
Babamın sesinden “bu kitabı da tükettik. Sen ne alemdesin?” Sözü Son 11 aydır beni inanılmaz mutlu ediyor.
kulaklığı takıp 2-3 saat yürüyüş yapmak. hava güzelse, yollar boşsa tadından yenmez.
Uyku. sadece bu.ewed
"sevilen türk dizisi final yaptı."

bundan daha mutlu eden bir şey varsa o da bu dizilerin hiç çekilmemesi ama işte çekiliyor. ne yazık ki.
Şu sıralar çok az kelimeyle günü kapatmak ve fiziki varlığı sıfıra yaklaştırmak.
Annem geçen evde olup olmadığın belli değil, unutuyoruz seni dedi. Görünmez olmak çok iyi hissettiriyormuş arkadaşlar.
Şu sıralar kedilerim sadece. Belki birde sabah içtiğim ilk kahve.
sıpalarıma eşşoğlueşşekler demek.
kenkimle goygoy yapmak.
bugünlerde bir şey yok dersem, yalan olmaz.
Yarın vardiya tatili var ve tüm gün yatıp dinleneceğim acayip yoruldum 30 gündür aralıksız çalışıyorum vücudum kırılıyordu bana iyi gelecek.
sevişmeden önce içilen şarap ve sonrasında yapılan sohbet.
(bkz: sabahattin ali) böyle kaliteli yazarlar insanın içini açıyor, enerji verip mutlu ediyor.