bugün

iskandinav ülkelerindeki satılık evlere bakmak. hayali bile yetiyor.
onun gözlerimin içine bakıp yememi beklemesi tabiki de adana dürümden bahsediyorum.
Sıcak çoğolata ve dostumla hoş sohbet.
bu gün tartıldım ve gördüğüm sayıdan son derece mutlu oldum...1 aylık bir çaba diyemem sadece daha dikkatli beslendim ve düşündüğümden çok daha iyi bir sonuç almışım.
kafamdaki rakam için 2-3 ay daha bu şekilde beslenmeye devam edersem her şey çok güzel olacak...
liverpool'un şampiyonluk yolundaki önemli engellerden biri olan tottenham'ı 90'da attığı golle yenmesidir.
Tek başına film izlemek.
Sessizlik.
Yalnızlık.
Yoktur teşekkürler.
Hesabınıza para transferi oldu, yazısı.
Çikolata.
yemek yemek, çay içmek, yürümek, parkta oturmak, parkta otururken insanları izlemek, parktaki salıncakta sallanmak.
Garibin yüzü gülür mü be? Tabii ki bu sıralar hiçbir şey. Depresyonun dibindeyiz allaha şükür.
(bkz: sabahattin ali) böyle kaliteli yazarlar insanın içini açıyor, enerji verip mutlu ediyor.
sevişmeden önce içilen şarap ve sonrasında yapılan sohbet.
Yarın vardiya tatili var ve tüm gün yatıp dinleneceğim acayip yoruldum 30 gündür aralıksız çalışıyorum vücudum kırılıyordu bana iyi gelecek.
bugünlerde bir şey yok dersem, yalan olmaz.
kenkimle goygoy yapmak.
sıpalarıma eşşoğlueşşekler demek.
Şu sıralar kedilerim sadece. Belki birde sabah içtiğim ilk kahve.
Şu sıralar çok az kelimeyle günü kapatmak ve fiziki varlığı sıfıra yaklaştırmak.
Annem geçen evde olup olmadığın belli değil, unutuyoruz seni dedi. Görünmez olmak çok iyi hissettiriyormuş arkadaşlar.
"sevilen türk dizisi final yaptı."

bundan daha mutlu eden bir şey varsa o da bu dizilerin hiç çekilmemesi ama işte çekiliyor. ne yazık ki.
Uyku. sadece bu.ewed
kulaklığı takıp 2-3 saat yürüyüş yapmak. hava güzelse, yollar boşsa tadından yenmez.
Babamın sesinden “bu kitabı da tükettik. Sen ne alemdesin?” Sözü Son 11 aydır beni inanılmaz mutlu ediyor.
maas haftasinin ilk gunu arkadaslar.
kimseye muhtaç ve mahçup olmadan yaşamak.
güncel Önemli Başlıklar