bugün

yalnız olan yazarların katışacağı ve çift olarak zirveden çıkacağı bir zirve olacaktır. sizler bana bir adet boydan fotoğraf ve bir adet profilden fotoğrafınızın yanında genel bilgilerinizi de gönderin en uygun eşi seçeyim. zirvenin yeri ve zamanı henüz belli değil. katılımlara göre bir yer belirlenecek ve her önüne gelen zirveye alınmayacaktır. sizler özgeçmişinizi bana gönderin ve gerisine karışmayın.

en azından pişman olmayacağınız bir zirve olacaktır. zaten onca kişi zirve yapıyor da ne oluyor kaldırabilen ayda yılda bir hatun kaldırabiliyor değil mi? işte biz maksatı en başından belli ediyoruz. katılımda kızların daha fazla olması bekleniyor ayrıca kızlarımızın verme yüzdesi de fazla olacaktır. erkekler için birşey demeye gerek yok onların hepsiz zaten arayış içinde oldukları için önüne ne koysanız yerler durumundadır fakat erkeklerde daha seçici olunacaktır. bu yüzden fotoğraflarınızı eksi etmeyin ki zirveyi daha fazla geciktirmeyelim.

zirveyi düzenleyen: time off
zirve tarihi: henüz belli değil
zirve katılımı: formlar time off a iletilecek
zirvede eş bulma yüzdesi: 100%
sürpriz konuk olarak esra erol un katılacağı zirve.. aha sürprizi kaçtı, gitmeyin bence.
mutlaka katılacağım zirve. arayış içindeyim. o zamana dek bi şekilde idare edicez artık.
eşli iskambil oyunları için katılacağım zirve. ront da yaparız.
iki sevgili birbirinden habersiz sözlüğe yazıyorsa ve ikisinin de zirveye katılacağı tutarsa felaketle sonlanacak zirve.
(bkz: sözlük bana karı bul lan allahsız)

efsane "bakınız"ın gerçekleştiği zirve. "esra erol'la izdivaç" programındaki 70-80 yaşındaki teneşirliklerin arasında başlayıp, teneşirde sona erecektir. **
(bkz: time off ile desti izdivac)
benzeri için;
(bkz: eski sevgiliyi getir yeni sevgiliyi götür zirvesi)
sözlük yazarlarının sevişmek istediği yazarlar ın da belli olacağı zirvedir.
burdan beni duyan kumral 90 60 90 yazarlara sesleniyorum, gelin tanışalım kaynaşalım ev boş, verme yüzdeniz de fazla olucakmış diye duyumlar aldım.hadi bakalim hayırlısı.
not: arabam var
(bkz: eş dedin eşcinsel çıktı)
%100 eş bulma garantisi ve
katılanların tamamının erkek olacağı savından hareketle...
sözlükteki bayan yazar sayısı 10 ise katılacakların sayısı 2.
sözlükteki erkek yazar sayısı 100 ise katılacakların sayısı 98.

kız başına 49 erkek düşüyor. bayanların hepsi katılsa dahi bir fazlalık var erkek yazar sayısında. *

(bkz: time off a matematik dersi verelim kampanyası) *