bugün

birden gelen "hayırlısıı osssunnn, yazar oldun adam gibi takıl" mesajı ile adamı heyecanlandıran, kalbinde ritmik bozukluğa sebep olacak hadise.

-şimdi ne yapacam
-aha sıçtık
-ne yazsam
-buna yazıyım
-bunada yazıyım
-hepsineeee yazacammmm

(bkz: saçmalatan olay)
sözlüğe yazar olmadan bakmak daha güzeldir kimi zaman yazılanları okursunuz bazen gülersiniz kimi zaman sizin de yazacağınız bir şeyler olduğunu düşünüp yazar olmaya kalkarsınız.işte o andan itibaren bencilliğiniz başlayabilir başkalarının ki okumazsınız artık kendiniz yazıp kendiniz okursunuz,baştaki konuya bakmadan hedere hödörö diye konuya bir şeyler yazarsınız ben butonu vardır artık sizin için.yazar olmak iyidir,hoştur ama bencilliğe vardığında da sözlüğe hiçbir şey katmaz.şu an sözlüğümüzün öyle olduğuna inanmıyorum.olsaydı sözlüğü günlük olarak kullanmakla karşılaşırdık.
uzun uğraşlar sonucu onay mesajının gelmesidir. bir rahatlama dönemidir.
aşırı yaratıcılık ve tam konsantrasyon gerektirir.
kurgudaki düşüklük yazarın başarısızlığını, edebiyatı iyi kullanması ve akıcılığı ise başarısı gösterir.
Tadan kişinin sevinçten elinden 24 saat boyunca telefonu düşürmeyeceği eylemdir.
evde koşturmama sebep olan , bu kadar çok kısa zamanda olacağını hiç mi hiç beklemediğim , beni tam anlamıyla sevince boğan olay . * *
fikir sahibi olmak değildir birçok zaman.
zorlukları vardır, yükümlülük ister. işini en iyi şekilde yapmanı beklerler. bazen kara kışta zirveye gidersin. zor yol koşulları felan... okuyucular merak etmeyin biz buradayız. *
Girmek için yoğun çaba harcadığımız,dişimizi tırnağımıza takıp gecelerce uyumadan yazdığımız o yorucu zamandan sonra "Hayırlı Olsun" yazısı ile rahatladığımız zaman.
An itibari ile başıma gelendir.
Çaylaklık çok zor.
şizofren olmadığını görmek, garip bir mutluluk, herkesle paylaşma isteği, entry açıp bunu duyurmak ve yıllanmış yazarlar tarafından dalga geçilmek. En önemlisi de heyecanla hangi entry' yi paylaşsam diye düşünmek. Çaylaklıktan kurtulmuş yeni bir yazar olarak ilk görevim tamamlanmış bulunmakta.
bambaşka bir duygudur ve şanslı bir insana ait bir duygudur. yazmak duygudur, hümordur, dramdır, şiddetli dışavurumdur ya da olabildiğine sakin... seksenlerdir, aşk şarkılarıdır, nefes almak ya da vermek gibidir. bu yazarlık harika bişey dostum.
nispi açıdan bakıldığında çok kolay bir i$.
bikaç entry girdikten sonra sözlüğün sana verdiği süpermisüper bir sıfat : yazar!
bilgi içerikli tanım girmene, sözlüğü enforme ederek kalitesini artırmasında marjinal etken olmana, sözlüğün yumu$ak karnı olan konularda kendini kasmana, imla kurallarına itaat ederekten faideli $eyler kazandırmana gerek olmadığını aklına kazıyan gerçek.
lagaluga, nikaltı, makara muhabbet yapsan kâfi.. zaten bu sözlüğün monomerlerinden sayılıyor ve senin de yapman gereken sisteme entegre olarak dejeneratif hayata "merhaba!" demek. hususiyetlerin konusunda istediğin açık ol; afi$e ederken dev aynasının önünden ayrılma, küfrü me$rula$tır, sarkastik kal, ironik yakla$, yazar desinler...

sokrates'i özledim. gerçi o da bir$ey yazmamı$tı aisopos etkisi altındaki hikayelerden ba$ka. cık cık konu$!
Anneeeee! ben artık Yazar oldum deme sevincinin ardından iyi bok oldun cumlesinin arkasından terlik fırlatma seansına gecilmesidir
yazar olmak beyin orgazmi gibi. bosalmak lazim bi sekilde.