bugün

samimi ve dürüst bulmadığım yazar. tabi bu benim düşüncem. ancak kendisine hakaret edilmesi yanlış.
bir tutturmuş dinci dindar diye..
dünyayı bir bu konu etrafında dönüyor sanıyor.
tıpkı bitirme tezi, doktora tezi ..bilmem ne tezi hazırlayanların sandığı ve yaptığı gibi.

bir yazar.
(bkz: sevan nişanyan)

bu adamdan arak bir kişilik... bula bula bunun karakterini mi buldun araklayacak? keko seni. *
bu dingilin islam'la uğraştığı kadar ateizmle uğraşsaydım şuan dünyada bir tane ateist kalmamıştı.

çok başarısız.
ismiyle müsemma yazarı.
uzun uzun yazıyor yazık.
hayır saygım var, nasıl bir aşk vecd ile yazıyorsa..
okuyan vardır inşallah tabi.
akla derin devlet genel mudurunu getiren yazar.
Duygusal değil objektif olması ile birçok konuda fikir verici entry'leri var.
Takdir ediyorum entelektüel kişiliğini.
Türkiyede bilimin olmadığını demiş. Doğru. Haberlere de çıktı üniversitelerin fizik, kimya, biyoloji, matematik(mühendislik değil!) bölümlerinde öğrenci sayıları %60tan fazla düşmüş. Talep yok. Herkes kolay yoldan para kazanma, anında iş bulmayı düşünüyor. Bilimmiş araştırmaymış kimin umurunda? Bilim hakkındaki görüşlerini beğendim. Uzun yazıyor ben okuduğumu oyluyorum. *
yaz yaz bir cuval cimento da yaz.
şakaysa komik değil, gerçekse çok komik dediğim yazardır.
ona tek bir şey diyeceğim; yazma babam yazma.
ergenliğini doruklarında yaşayan fakat ateistimsi görüşlerini içinde yaşayamayan, belkide çocukken 100 defa kuran kursuna giden şahıs.
yaz ulan yaz. korkmadan yaz. muhafazakar birisi olarak söylüyorum; yaz..!

herkes anadan atadan gördükleriyle rengini bilmediğine beyaz derken, sen sorgulayıp araştırdığın için, "gerçekten beyaz mi yoksa kara olma ihtimali de var mı" diye düşündüğün için yaz.. illa ki senin gibi düşünenlerin de olduğunu düşünerek yaz.

elhamdülillah.. ben inandım, inanıyorum, lakin inanmayan adama da yazma demiyorum. sadece diyorum ki, biz beyaz olduğuna inandık, inşallah sen de birgün inanırsın...
Yazıyo babası yazıyo,
Ohal inin hakkını veren yazar.

bir yazar.
felsefeyi jargonlardan ibaret sanan yazar. al sana jargon;
--spoiler--

felsefeyi bir sen anlamışsın, sen de götünden anlamışsın
Beyin hücreleri bölünerek çoğalmak yerine tek kalmış ergen yazar kişi. Yazık kimin çocuğuysa.
hadi yine iyisin yazarı.
tamam bazen sıçıyo batırıyor ama unutmayın gerçekler acıdır , en doğrucu yazarlardan biri.
entry nick uyumunun hımına koyan yazar. Uzun uzun yazar. okurum çoğunu, sağolsun sayesinde çok şey farketmişliğim de var. bazen de ciddi ciddi asap bozar yazdıkları ama iyidir iyi. takip edilmeyi hak eden gerçek yazarlardan.
Gece gece kafasına güneş geçmiş attroll.
Okuyorum...
Biraz önce rastladığım, bilgi satar gibi bir havada da yazsa takibe aldığım, rasyonalizm sempatizanı olduğu aşikar olan yazar.
Liboşluğu dışında güzel yazardır.
yazsında böyle yazsın cinsel içeriklerden gına geldi, devam et aslan parçası.
Ne yazdığını kendiside bilmiyor.
Allahını seven mod şunu silik yapsın yeni hasanjop cinsel başlıklarla sol frame yi donatan ergen trollümüz. Yeter be yeter.
Entrylerinde bilirkişi özgüvrninde yazan yazar kişi. Takipteyiz bakalım.