bugün

el alem film yapıp rambosunu kahraman yapar, bizimkilerde film yapıp, padişahını zampara yapar.
Bu kış akıyoruz gençler
- @Sümük
status: "otu boku begenmeyin lan, biraz şahsiyetli olun, fikir beyan edin..."
yıl 2023 babam forşeyi sattı sıgara aldı.
bırakın play-off sistemini falan fenerbahçe'yi yenen şampiyon olsun *
üşüdüysen üstüne google earth. soğuk günlerde çok iyi giden bir ileti.
Van'a giden Türk bayrakları için bazı kürtler "tuvalet kağıdı göndermişler sağolsunlar" demiş. keşke direkleriyle beraber yollasaydık.
bazı kızların fındık kadar amıyla öyle bi havaları varki, adriana limalar sanki. amına koduklarım yine sinirlendim amk.
türkiye'de siyaset galatasaray gibi... solu yok sağı da sabri...*
hugo almeida: " attığım gol neden tek gol sayıldı anlamadım, oysa kaleye 3 top birden sokmuştum. ''
"Öfkeyle kalkarsam, zarar vermeden oturmam."
google : bende ne ararsan var oğlum.
facebook : bendeki çevrede kimsede yok lan.
internet : ben olmadan hiçsiniz lan .
elektrik : akıllı olun lan ibnler .
--spoiler--
din ve devlet "ilişkisi yok" olan ilişki durumunu "ilişkisi var" olarak değiştirdi.

recep tayyip erdoğan bunu beğendi.
--spoiler--
erkeğin erkesiyonu ve direksiyonuna karışılmaz.*
dünya kadar malım fındığa karşı!
iphone 4s gün itibariyle satışa çıkmıştır. fiyatlar 3300-3800 tl arasında gidip gelmektedir. sanki transformer amına koyim,sanki uzay gemisine dönüşüyor, "3800" lira ne lan?
gençlik justin bieber ölmüş.yumurcak tv alt yazı geçti az önce...
ekim'e söyleyin bundan böyle 28 çeksin,kasım 9 çeksin,nisan 22,ağustos 29 çeksin.çünkü birileri bizi çekemiyor.

yarmamıştır. ama günün anlam ve önemine gayet uygundur...
''elini vicdanına koy'' dediğinde taşaklarını avuçlayan bir jenerasyonun parçası olmak gurur verici.

yine bir ergen...
google: "bunu mu demek istediniz?" facebook: "ne düşünüyorsun?" twitter: "neler oluyor?". deli misiniz olum siz? bir şey olduğu yok takılıyoruz öyle.
şimdi yatayım sabah erkenden kalkarım. -penis
Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta, dış temsilciliklerde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde korsan gösterilerle kutlandı.
sevgilimi serbest bıraktım geri döndü, kovdum geri döndü, dövdüm geri döndü... benim mi şimdi bu eminmiyiz artık ?
--spoiler--
atarsa atar giderse gider, senin yaptığın gider anca benim hoşuma gider
--spoiler--
Önce terör ardından deprem,şimdi de Nemrut Dağı patlayacak diyorlar."ilahi adalet" diyen LPG'li beyinler "Aha! ilahi adalet kombo yaptı." diye sevinebilir.