bugün

Körün istediği bi göz allah verdi sapık.
"ve, müslümanların gece hayatı sona ermek üzeredir.."
ramazanın son gecesine binaen söylenmiş bir söz...
Korku filmlerinde hep katilin tarafini tutuyorum. Boylece film boyunca hiç sinir stres çekmiyorum. Ooh kafam rahat..." beyin bedava "
''allahım çok zengin olmama gerek yok danetteyi açınca kağıdını yalamayacak kadar zengin oluyum yeter ! ''

edit: yazım hatası bir de düzgün yazsaydın.
Allah'ım bana bir sandalyenin sabrını ve dayanıklılığını ver ki; tüm götlere rağmen ayakta durabileyim.*
--spoiler--
Erkek: pardon bayan teklifimi kabul ederseniz ileride sizi çok sevebilirim? Kadın: ileride derken? Erkek: Hemenn ileride şu çalılıkların orda * ))
--spoiler--
Show Tv, Doktorlar dizisinin 4. sezonda branşlara ayrılacağını, seyircilerin uzmanlaşmak istedikleri alana göre branşlarını seçmelerini istedi.
Tetriste nadir gelen uzun çubuğu yan yatırarak kullanan bir kişiden hayatta büyük düşünüp risk alması beklenemez.

adam tetrisle hayatın anlamını çözmüş.
-pardon bayan, teklifimi kabul ederseniz ileride sizi sevebilirim.
+ileride derken?
-hemen az ileride, çalılıkların arkasında.
Ne Zaman Bir Dedenin Adı Berk Olursa O zaman Bilinki Çağ Atlamış Oluruz.
bunu yazan bebe 10 yaşında. *

edit: berk sakin ol yavrum sana söylememiştir. *
benden süper evcil hayvan olurmuş ha. yemimi suyumu ver git. yoksa ben dev bir kedi miyim maşallah?
Babamla lokanta da yemek yedik, onun yemeğinde acı sos olduğunu görünce 'baba sana acı koymuşlar' dedim. Sonra bi ışık böyle ...
--spoiler--
Kalın bacağın ve geniş kalçan olduğu halde mini etek giyiyorsan bunun tek bir açıklaması var. Götüne Çok Güveniyorsun.
--spoiler--
allahım beni öyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gül bile bulamasın...

yer: 13 yasinda kiz cocugun duvari.
yar: evet yarici.
ramazan harçlığı koparmayı başaran bütün çocukların zafer bayramı kutlu olsun.
orucu uykuda geirenler sevabı rüyasında görecekler. *
"geçenlerde babam aile hekimimizi dövmüş. neymiş efendim, parkta bir kızla el ele geziyormuş. bizim aileye yakışmazmış"
azeri arkadaşımın face'te paylaştığı ileti:

ukraynada hava limaninda iki turkun dialogu. onlar qarshilarindan kechen achiq sachiq geyinmish qadinlara baxib:
-bu ne yaa cennete geldik ishte..
- vay beeee bu erdoqan kafese salmish bizi ))))))
el öpme konusunda ısrarlı genç ile öptürmemeye yeminli amcanın aşağı doğru eğilerek uzayan mücadelesinde 3 saati geride bıraktık.
ne ramazan, ne de zafer bayramı.. bugünün en büyük bayramı kavak yelleri'nin finalinin yapılmış olmasıdır.
polis olan bir arkadaştan,
Ben dostlugu bugun öğrendim. hırsıza ne yaptıysam diğer arkadaşını söylemedi *
Hangi bayramınızı kutlasam diye düşünüyorum. Bi dakka
Kız: dürtmüşsünüz?

Erkek: sikecek değiliz ya
merhaba! ben eski bayramlar..nerdeyim lan ben?
show doktorlardan vazgeçemez ben senden.

her fani bir gün mutlaka dürümü tadacaktır.