bugün

insanı üzün bir durum olsa gerek çünkü bu tür ilişkilerin süresi, normal ilişkilere göre %60 - %70 oranında daha hızlı son bulmaktadır. kısacası insanı aşktan soğutur.
(bkz: küfredilesi durumlar)
biten her aşkın sonunda söylenen klişe söz.yanlış kişi yoktur,yanlış beklenti vardır.
bu durum insan hayatında mütemadiyen devam eden bir hal alır ki bu da insanın kendiyle alakalıdır. an gelir lan bende mıknatıs mı var da bunlar beni buluyor demeye başlarsınız. halbuki alakası yoktur. siz onları bulursunuz bir şekilde.
Ergenliğe yeni girmis birisin yeni çıktıgı kızla hemen yatak safasına gitme dusuncensiyle ortaya cıkar.
(bkz: yanlışta olsa ilişki kurmak) o bile bişiydir. *
eğer karşılıklı aşk varsa yanlış kişi yoktur eğer yoksa zaten herkes yanlış kişidir veya yanlış amaç uğruna birlikte olunmuştur.
büyük bir şanssızlıktır. ömrünüz boyunca sıyrılamayacağınız pişmanlıkların da sebebidir. aman dikkat diyim ben.
eğer yakalanmadan ilişkiye girildiyse yanlış zaman değil tam tersine çok doğru zamandır.
bir erkek içinde yanlış kişi(kız) yoktur nefes alsın yeter. fakat tam babanız yakaladığı sırada sorhoşluğun verdiği etkiyle travestiye çakıyorsanız işte yanlış zaman yanlış kişi kavramı budur.
ölü taklidi yapılsada gitmeyenine rastladıysanız sıkıntı büyüktür.
kötü şanstır. ayrıca şansımı sikeyimki başıma gelmiştir, sümük gibi uzamıştır bir türlü yolları ayıramamışımdır.
(bkz: git la)
(bkz: geri git ne bileyim)
yalnış zamanda yalnış yerdeydim dedirttircek şeydir.
tarkan olayı kış güneşi şarkısıyla anlatarak duygulara tercüman olmuştur.
(bkz: kış güneşi)
olaya bakış açısına bağlıdır aslında yanlış olarak tanımlamak ya da tanımlamamak. sonuç olarak hayatımıza öyle ya da böyle bir şekilde dahil olan herkesten iyi ya da kötü bir şeyler öğreniyoruz. en yanlış olarak nitelendirdiğimiz kişiler bile ilerde baktığımızda aslında insanlara karşı daha temkinli davranmamız gerektiğini öğretmiş oluyorlar ve bunu farkediyoruz. o yüzden yanlış ilişkiler diye adlandırmak doğru gelmiyor bana, çünkü götürüsü kadar getirisi de oluyor her yaşanan şeyin.
dikkatli olunmalıdır.
Yanlis kisilerle hep dogru zamanlarda karsilasmanin bir sonucudur.
tecrübe kazandırır.

ne de olsa tecrübe demek; yenilen kazıkların toplamıdır.
yanlış zamanda, birden fazla kişiyle ilişki kurmaktır. insanın aklını kurcalar.
nedense yanlış olduğu hep sonradan anlaşılan durumdur. bir kerede başlamadan anlaşılsaydı.
yanlış zaman yanlış insan tutuldum kaldım yamalı sevdalarda sözünü akla getiren önermedir.
aids olmaya sebebiyet verebilir.
(bkz: yanlış zamanda yanlış yerde olmak)
Zaman kaybettirir ve daha onemlisi guven duyulacak insanlarada mesafeli yaklasmaniza sebep olur.
yanlış bir zamanda osurmak gibidir.hem sana zararı var hem de yanındakine.