bugün

tek başına, bir çare olan bünyenin, son hadde gelindiğinde yalnızlıktan ölme halidir. yılların verdiği yalnızlık tak etmiştir canına.

-yalnızlıktan ölür mü bir insan ya.

+???

(bkz: kaybedenler kulübü)
Bu aralar yaşadığım en acı şey. Arkadaş bak havalar güzel, ben yarın gezmek istiyorum ne biliyim bi' Beşiktaş olsun, bi' yeşilköy olsun fark etmez. Evde durmak istemiyorum artık. Lisede ev boş olunca havalara uçardık, şimdi öğrenciyim ev boş diye daralıyorum ya. O bu değil ne yapın edin, bi' anlık sinirle herkese yol vermeyin. Sonunu düşünen kahraman olamaz olayına girdik. Kahraman olduk, ee sonuç.

(bkz: Forever Alone)
kaçınılmaz son.
hepimiz ihtimalle yalnız öleceğiz de yalnızlıktan ölmeyi kimseye yazmasın tanrı ya.
evrene yalnız gelip muhtemelen yalnız gidiceğimize göre alışkın olmamız gereken yalın halimiz yalnızlık. ölmek ayrı bir mevzu olayları karıştırıyorsunuz.
"yalnızlıktan ölünür müymüş pehey" diye düşünürken son günlerde "evet lan, resmen ölüyorum." diye düşünmeye başladım. boş duvarların üstüne üstüne gelmesi, telefonunun gün içinde bir kere bile çalmaması, vakit geçsin diye tüm gün izlenen bilmem kaç tane film.. kedim bile terk edecek beni yakında.
köydeyim. elektrik kesik. tek çocuğum zaten. geçici olarak babamla yaşıyorum. yanımda sevdiğim bir kadın olsun istiyorum. hepsi bu.

ulan efkarlandım harbiden ya gece gece. siklemiyoruz siklemiyoruz ama hayallerde yaşıyoruz hakkaten be abi. yarımız resmen. bölünmüş ve tamamlanamamış, sürekli bütünleşme ihtiyacı duyan. böyle bir insan değildim normal şartlarda, ama gerçekten gerçek yalnızlıkla tanışan her insan bir süre sonra muhtaç konumuna düşecektir. neyse sabırlı olalım. ah bir şehirde olsam, her şey hallolacak da...

Gerçi şehirde yaşarken de çok ukalaydım. Elimi sallasam ellisi havalarındaydım, öyleydi de. Komik oldu bu duruma gelmem şimdi ama gerçekler işte naparsın.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
Sağlık sorunu olan kimseler yalnız yaşamamalı veyahut çok sağlam önlemler almalıdırlar. Ben tuvaletin kapısını kapatmıyorum yalnızlıktan bu beni öldürmez ki. En fazla yazarım işte. Yalnız kalmak istemeyen birisi yalnız kalmaz. Ortalık yalnız kalmak istemeyenler ile dolu ki.
ölenini görmedim henüz.
Benim gibi obsesif kompulsif bozukluğu olan birinin en büyük korkusudur.
çareyi 25 mg laroxyl'de ararlar.
tek başına sokaklarda yürüdüğün zamanlarda kol kola gezen sevgilileri her gördüğünde yaşanan durumdur.
mümkündür. allahtan selim abi var. seni çok seviyorum selim abi
(bkz: yalnızlıktan kusmak)
(#5955341)
yalnızlıktan ölünmez. yalnızlıkla yaşanılır, savaşılır.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#19209059)
yok yahu ölünmüyor da, oturmaktan götün tepsi oluyor. kısaca göte zararlı bir eylemdir yalnızlık.
dedemin otopsi raporunda yazandır.
yalnizliktan ölünür mü? ölünür be sözlük.
ölmek illa toprağın altına girmek midir? değildir be sözlük.
şu an işte, yalnızlıktan ölüyorum. kalabalık bir evde, beni seven bir ailedeyim. ama bu değil işte. dibibe kadar yalnızım, hayal kurmak bile canımı acıtıyor artık.
hayallerden, umutlardan, amaçlardan vazgeçmek kolay mi be sözlük. ömrünün kalanını da yalnız geçireceğini anlamak ve bunu kabullenmek kolay mı?
yalnızlıktan ölüyorum, son canımı da bu gece veriyorum hayata. ''ölürsem annem babam ve kardeşim üzülür'' gerekçesiyle sürdüreceğim hayatıma merhaba diyorum.
yalnızlıktan ölüyorum, üşüyorum, donuyorum, ölüyorum....
kisiden kisiye degisen durumdur. sahsen ben yalnizligi, etrafinda seni anlamayan, seni seviyormus rolu oynayan, sirf kendileri yalniz kalmamak icin seni kullanan tiplerle dolu bir hayata tercih ederim. sirf sevgili olunmak icin benimle takilip vakit gecirecek ozenti sacma bir kiz olacagina hic olmasin daha iyi. istedigimde maca da gidiyorum, sinemaya da, carsiya da. mutlu olmak icin kimsenin minnetine ihtiyacim yok. olacaksa samimi insanlar olsun yanimda, gerisine boşkoy gitsin.
su anda hissettigim durum. muhabbet tamam eyvallah. ama insan buyudukce git gide kendine yabancılasıyor. sonra bir duvar kuruyor insanlara karsı. bambaska biri oldugunu hissettigi anda eski gunleri hatırlatıcak biri cıkıyor karsına sonrası gene aynı yalnızlıgın icin de bogulmak. ve gunden gune sacmalamak.
an itibari ile yaşanan.

abi sen onca sene yaşa, sonra konuşacak adam olmasın etrafında. herkesin işi olsun ama seninle olmasın. suç banko benim de, neyse.
Olmaz öyle.
yanarak ölmekten yeminle iyidir. fikrin kimsesizlikten çürür erir tamam, düşünsene derin cayır cayır yanıyor aman.
özellikle evsiz olarak yaşayan yani sokakta yaşayanların daha çok karşılaştığı ölüm şeklidir.