bugün

entry'ler (1128)

kingz io

http://kingz.io/ bağlantı adresine sahip, io gamesler arasında en bağımlılık yapıcı olanlarından biri olan ama oynayanı az olduğundan sözlükte başlığını açtığım browser tabanlı strateji oyunu.

kgbmetin2

Facebook'taki ünlü KGB grubunun 21 Ekim'de açacağı server. Metin2'yi tekrar dirilteceğe benziyorlar, bayağı sağlam görünüyor. Ben başlamayı düşünüyorum şahsen uludağ'dan krdşlerimden de gelen varsa gelsin birlikte takılırız, ahanda linki de bu;

http://kgbmetin2.com/

Reklam da efso olmuş he.

bahadırhan okçu

@8'deki yazı; https://furkantopal.wordp...15/09/11/bahadirhan-okcu/

kardeş türkiye bura ne beklion

Bu gece patlayan motto. Sayfası da açılmış; https://www.facebook.com/nebeklion

bir erkeğin en masum olduğu an

bir şey için çare aradığı andır.

eczaneden prezervatif isteme yolları

-şu ne kadar?
+bu mu?
-evet o.
+20 lira.
-tekli satılıyo mu?
+yok da, olacaktı bi dakka. ahmet abiii.
-efendim kızım?
+abi bi gelir misin şunun teklilerinden var mı bizde?
-ya çıkar ver delikanlıya ne kadar ihtiyacı varsa.
(gülüşmeler)
-eyvallah abi. size de iyi günler hanfendi. (göz kırpış)

ve eczaneden çıkış.

blue mountain state

bir oturuşta uyumayı unutup tüm sezonu yutmaya çalışabilirsiniz. ben de şöyle tavsiyelerle izledim; "lan izlemezsen gerizekalısın hatta aç şimdi izle", "gelmiş geçmiş en renkli dizi amk" vs gibi tavsiyeleri alıp açtım bakiyim bu neymiş diye ve şimdi ben de diyorum ki lan izlemezseniz gerikalısınız hakkaten.

yazarların uyku düzeni

dünden önceki gün ikindin 5'te uyandım. bugün gece 1'de uyandım. is it clear enough?

nikola tesla vs albert einstein

einstein nickimi yedikten sonra saçları öyle oldu haberiniz yok.

sevişirken erkekleri tahrik eden sözler

sevişirken erkekleri tahrik eden sözler mi? ulan tahrik olmasak niye sevişmeye başlayalım zaten? manyak mısınız amınakoyim susun da sevişin.

verme dunyalari alsan da bu cennet vatani

dünyaları alırsak, vatanımız da dünya sınırları içinde olduğu için, hem dünyayı hem de cennet vatanımızı almış oluruz. bence dünyayı önerirseler kabul edelim. ya da yürüyün alalım dünyayı amk sıkıldım türkiyenin ithalat ülkesi olmasından. samsun galeksi esbeş falan üretelim. biz satalım. orcinal samsun malıdır diye de imzamızı çakalım. nüyorka tantuni king falan açalım. iki tantuni menüyü 15,50ye kitleyelim. keyfimize bakalım olum.

on yıl geçse sevişmeden dururum

birini sevince durum şöyle oluyor;

(bkz: on yıl geçse durmadan sevişirim)

baba parası yiyen insana emekten bahsetmek

ben de çalışan biri olana kadar anlamamıştım açıkcası. kredi kartının borçlarını, babamın esnaflara benim oğlana ne isterse ver ben parasını veririm deyişinin manasını, lise dönemlerindeki babamın ekonomik çöküşünü, parasızken babamın donuk yüz ifadesini ve hayattan kopuşunu, çok istediğim bir şeyi alamadığındaki yine babamın moral bozukluğunu, ama bazı sıkıntılara rağmen bazen fedakarlık yapıp bir şeyler aldıktan sonraki buruk mutluluğunu. ne bileyim amınakoyim. babanın parası kalmadıktan sonra çalışmaya başlayınca çözüyorsun olayı. hayatında balık tutmamış insana, sen bu oltanın misneleri nasıl bağlanıyor biliyor musun diye sormak ve bunu anlatmaya çalışmak... saçma.

get lucky

bu şarkıdan sıkılmaktan korkuyorum. o derece.

yaran ekşi sözlük entryleri

http://eksisozluk.com/entry/33503055

sözlük yazarlarının itirafları

eveeeet aylar sonra ilk defa yazıyorum şimdi. 2012nin son kulvarlarında buraya yazdığım ne kadar derdim varsa sona erdi amına koyayım. artık köyde falan değilim, istanbula taşındım. fakir de değilim, bir şirkette çalışıyorum. artık boş boş ağaçlara değil gökdelenlere ve insanlara bakıyorum. yaşam standartımı yükselttim. ayakkabım bile yokken geçen pumadan 3 çift aldım ahah. neyse şimdi ki dertlerimi de bu hayır duvarına yazayım da onlar da bitsinler, tam benlik bi ev tutmak istiyorum. müzik alanında overground & profesyonel şeyler yapıp tanınmak istiyorum. ölmeden önce kendimi bir şekilde kaydetmeliyim çünkü. ha bi de böyle görüp de dokunamadığım o hatunlar var ya, hepsi bana versin istiyorum. ne kadar boşaltsam da depom hep full. acayip bi genetiğim var. ölürcesine sevişip buharlaşmak istiyorum.

adalet

kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmamak değildir. çünkü ben sikilmek istemiyorum ama sikmek istiyorum. dolayısıyla hayatın özünde adalet kavramı tümüyle var olmadığından asıl soru "evrimleşmemize rağmen adaletsizlik neden hala devam ediyor?" olabilirdi fakat bu soruyu idrak edecek potansiyelimiz yok çünkü hala içgüdülerimizin bilincimizi sık sık yenebildiğini görüyoruz. güçlünün yanında olma psikolojisiyle ahlaksal bir eylemde tecavüze başkaldırıp yalnızken 18 yaşından küçük kızların vücutlarına 31 çekebiliyoruz. çünkü hayvanız. adalet ancak yemeğini paylaşmak, paranı paylaşmak, sevgi göstermek, bir konuda destek olmak gibi paylaşımcı eylemlerle hissedilebilir. çünkü kendisi tümüyle yeryüzünde var değildir. yapılan bir iyilik evrendeki başka bir canlı için mutlaka kötülük olacaktır. yani adaletin ne olduğunu ancak o duruma göre söyleyebiliriz.

ilişkiye girerken kızın amından ölü balık çıkması

am suyunun ölü balık gibi kokması olasılığı var mesela. ölü balık çıkmasına gerek yok.

yaratıcı olan tanrının kurban diye koyun yollaması

valla eti güzel bence sıkıntı yok. her bayramda bakireleri mi kesseydik?

11998122014877

(bkz: ulan yeter motorun amına kodun)