bugün

mumların söndüğü an.
yalnız hissetiğiniz anlarda, yalnızlığınızı depreştiren, bir sezen aksu şarkısı, yalnızlık senfonisi...
'' yalnızlığım yollarıma pusu kurmuş beklemekte,
acılar gözlerini dikmiş üstüme nöbette,
bekliyorum bekliyorum bekliyorum,
hadi gelin üstüme korkmuyorum! ''
şebnem ferah'ın yeni albümünün çıkış şarkısı.
metallica kokusu var şarkıda *. hmm.
sebnem ferah in yeni albumundeki en cok dikkat ceken sarkisi bu kanaatimce.
bahsi geçen yalnızın yanına birisi veya birilerini koymanız halinde dahi çoğu zaman giderilemeyecek hissiyattır yani tüm yalnızlar toplanıp yalnızlar adasına konulsa dahi o topluluğun içinde yine binlerce yalnız kalacaktır.
şebnem ferah' ın yeni albümünün en iyi parçası. *
--spoiler--
kollarımız kadar kulaç kalplerimiz kadar sahil
hiçbir adanın almadığı yalnızlarız
--spoiler--
evde tuvalete girdiğinde kapıyı kapatmayan insandır.
ömer faruk sorak tarafından kliplenen şebnem ferah şarkısı.
valla bence de kimse böyle yalnız olmasın.
albümün en iyilerinden.
http://www.dreamtv.com.tr/videolar/453 linkinden izlenebilecek olan, gün itibariyle görücüye çıkmış benim adım orman albümünün ilk klibidir. klipte şebnem ferah belediye otobüsünde yolculukta. klibin geri kalan kısmında davul aykan ilkan ve baget şovları ön planda. şarkının en can alıcı noktasında metin türkcanın solosu ise izlenmeye değer. mini etek, bass ve seksi parmaklar üçgeninde ise buket doran yine gizli kahraman. şebnem ferah ın yıllar geçtikçe güzelleşmesi ise takdire şayan.
(bkz: muhteşem)
(bkz: harikulade)
(bkz: tek)
şebnem ferah'a yine, yeni, yeniden aşık olma nedeni bu klip.
bir şarkı bir kliple ancak bu kadar uyumlu olabilir. bugüne kadar gördüğüm en anlamlı klip gibi yorumları sık sık görebiliriz.
şebnem ferahın yeni albümündeki* en süper* şarkısına çektiği kliptir.
bildigin sebnem ferah bildigin muzik ayni inis cikislar,sadece sozleri farkli olan sarkisi.
izlemeyenin çok şey kaybedeceği, mükemmel bir klip çekilen, muhteşem bir şebnem ferah şarkısı.
şebnem ferahın en güzel bedene büründüğü halinin klibidir.
o ne bakış, o ne dudak, o ne ruj !...
albümün kapağını pek beğenmemiştim, ama klipte şebnem ferah çok güzel olmuş yan koltuğuna oturma isteği uyandırmıştır bünyede..
şebocuğumuzun son klibidir. başarılıdır, doğru seçimdir.
klip güzel olmuş, şebnem ferah da gayet güzel olmuş yalnız şarkı çok güzel başlıyor, nakarat kısmında o kadar bağırmasına gerek yok sanki tamam rock sanatçısı falan ama bu şarkıda o nakarattaki yükseliş olmasa daha hoş olmazmıydı.
bana bu şarkıyı sevdiren kliptir. albümü ilk dinlediğimde şarkı hiç dikkatimi çekmemişti ama klibi izledikten sonra nedense şarkıyı baya bir sevdim. iki gündür sırf bu şarkıyı dinliyorum lan.
(#6954682)
şebnem ferah'ın klibinde vampire benzediği şarkısı. ancak yine de çok güzel görünüyor, vampirella olmak şeboya gitmiş. şarkı sözlerini de bu klibi izlerken daha dikkatli dinledim, güzel şeyler söylüyor.
ulan sen ne yaptın böyle dedirten bir klip. resmen adamın ağzına sıçıyor. yalnızlığı anlatan bu kadar güzel bir klip yok herhalde. varsa bile benim karşıma çıkartmayın. performans sahneleri, şebnem in otobüste insanlara bakışları çok güzel. tebrik ediyoruz. ha unutmadan diyeyim. fikrim hala değişmedi. güzel bomba şarkılar var bu albümde ama kelimeler yetse gibi bir albüm daha gelmedi. onun kadar iyi bir albüm değil.
guzel gecirilmis tatilin ardindan gurbete donuldugunde, agiz aliskanligiyla banyodan cikarken anne... sozu dokulur agizdan ama cevap yoktur. sonrasinda cevabinizi sigaralar, demlediginiz caylar verir. Yaz gelsin diye beklenilir. bulutlar daha bir goze batar olur. sanki sizi onlar sakliyormus gibi, onlar ustunuzu ortmus gibi. aslinda yanlizlik koreltir adami ama adaleti de salttir. kimse kandiramaz, kimse rusvet veremez. Getirip goturceklerini, kendisinden baska kimse belirleyemez.