bugün

sebnem ferahın volvox'tan beri kankisi.ayrıca sebnem ferahın şarkılarında bas gitarı hep o taşımıştır.oldukça sirin ve tatlı bir bayandır
şebnem ferah ın bütün albümlerinde ve konserlerinde çalmıştır. ayrıca zaga ve tv makinasında da çalmıştır...
Tatlı,karizmatik aşırı sıcak kanlı müthiş şahsiyet...
-
Şebo nun ilk albümü (kadın) ın basslarını Tarkan gözübüyük çalmıştır. Diğer dört albümde ise onun parmakları çalışmıştır.
-
Sevgili bass hocam seni seviyorum
sebnem ferahın albümleri haricinde, galactica grubunda bas gitar calan, sevilip, sayılası, yanakları öpülesi tatlı insan.
volvox'un sonradan eklenen üyesi. daha sonraları şebnem ferahla birlikte çaılşmaya devam etmiştir.
galactica adlı grupla her pazar beyoğlu hayal kahvesinde çıkmaktadırlar... Ayrıca aynı grupta sebnem ferah'ın bateristi aykan ilkan'ı da görmek mümkündür...
kendi internet siteleri: http://www.rockstargalactica.com dur

--spoiler--
edit: kanımca cnbc-e de yayınlanan battlestar galactica adlı diziden etkilenmişlerdir .
--spoiler--
sağlam bas çalan ender bayanlardan birisi olan, sahnede de aşırı pozitif elektrik yayan, sevimli basçı.. 1992 senesinde, volvox grubuna sonradan dahil olmuş, sonradan da şebnem ferah ile bağlarını koparmamıştır..
bogaziçi işletme mezunu olan güzel insan.yaşı 33 ama göstermiyor hiç.üniversitede ögrenmiştir bass calmayı.
şebnem ferah ın basçısı.
kelimeler yetse albümünde 12 telli bass gitarın yanında ismini görünce dumurlardan dumura koştum.
lan ben daha john myung ı bile 12 telli çalarken görmedim yav.

düzeltiyorum: 12 telli bass ı live at budokan da çalmış.
saygı duyarım.quiet thunder a teşekkürler.
bir dönem şebnem ferah'ın menajerlik işlerini de yürüten kişi. devam ediyor mu bilemem.
9 haziranda hayal kahvesine dinlemeye gittigim bas gitarist. sabah 7'ye kadar oturup konustugum, birlikte şebnem ferah'ın konser dvdsini izledigim, ayrıca sebnem ferahla tanısmama etken olmuş müstesna insan.

ayrıca;
(bkz: ortadogu ve balkanların en karizmatik basçısı)
volvox tan beri şebnem ferahla çalışan cok sağlam basçı. ayrıca at binmeyi cok sever. bir de dalgıçtır kendisi, 39.8 metreye kadar dalmışlığı vardır. kısacası ;
(bkz: on parmağında on marifet)
(bkz: pantyhose fetish)
müzisyenliğinin müthişliğine değinmeye gerek bile yoktur. hem alçakgönüllü hem zeki hem çevik hem çalışkan olmasının yanında tam bir melaikedir kendileri, elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır sizi geri çevirmez. hep bir koşuşturmaca ve meşguliyet içindedir, bir şeyler anlatırken kullandığı mimik ve yaptığı hareketleri sizi sizden alır. ses tonu nasıl bir insan olduğunu apaçık gösterir zaten, çok güzel insandır vesselam!

Aslen Beşikdüzü/Trabzon'ludur, burdan selam olsun!
Guns N roses konserinde onunla fotoğraf çektirme isteğimizi kırmayarak konserini rezil etmemize izin veren abla. ablacım eğer bunu okuyorsan o gün 9-10 kişi sırayla fotoğraf çektirip 1-2 şarkılık keyfinin içine ettiğimiz için özür dileriz. seni çok seviyoruz.
3.6.2016 gaziantep şebnem ferah konserinde çok sıcakkanlı olan başarılı basçı ablamızdır .
turkiye'de kadin basci denince ilk akla gelen birkac isimden biri. severiz, sayariz.
En seksi bass gitarist.
Kadıköy'de home studio isimli bir müzik okulu olan müzisyen.

Birkaç sene evvel şan dersleri almıştım. Çok eğlenceli günlerim geçti orada.

Kendi öğrencilerinden oluşan gruplarla her sene sahne gecesi düzenlerler. Müthiş güzel olur. Böylesi bir tecrübe ve heyecan için gerçekten çok doğru bir yer. Ara sıra tekrar gitsem, Murat ilkan'dan şan dersleri alsam diye içimde bir rüzgar esse de çalışma saatlerim aklıma geliyor, vazgeçiyorum. Fakat hayat bu, belli olmaz.

Editleyeyim: Ben derslerimi Burcu Güney'den almıştım. Olağanüstü bir öğretmendi. Buradan selamlar.
şebnem ferah’ın menajeri ve aynı zamanda bas gitaristidir.
konserlerde bizzat tanışma fırsatı bulmuştum asi ve ashabi bir hatundur ama demli, iyi birisidr.