bugün

yanında biri olmadan, tek başına gezmek.
kötüdür.
hüzünlüdür.
gezesi gelmez insanın.
bir an önce bitmesini istersiniz.

sonuçta bime * uğrayıp yiyecek bir şey alıp eve dönmeyle sonuçlanır.
yol arkadaşı düşünce olan eylemdir. inanmasan aynaya bak
Yormaz insanı,keyiflidir.
Fazlası zarar.
dünyalar kurdurur insana, dünyalar yıktırır.
fonda hüzünlü bir şarkı çalar ve sen boğulursun düşüncelerinin enginliğinde. Yalnızlığınla kısa metrajlı bir film çekersin.
istediğin filme istediğin zaman girmektir, yemek yerken dergi okuyabilmektir. bazen insan buna çok ihtiyaç duyar fakat kısa sürede sık aralıklarla yalnız gezmek yalnızlığın boyutunu düşünmeye zorlar insanı.
bence yalnızlık;
huzurdur,
dinginlik,
sakinlik,
insanın kendini dinlemesine yardımcıdır.
algıların tamamen dış dünyaya yönelik olduğu gezme şeklidir. daha çok gözlem daha çok düşünce daha derine inme demektir.
biri olsa yanında: "ay acıktım, burada da çek beni faceye koycam, dur bi twit atıp geliyorum."
anasının gözü.
zordur ama güzeldir yalnız gezmek.
bazılarının iyi bazılarının kötü bulduğu eylemdir. ben kötü bulan taraftayım ve bunu yaşamak üzereyim. üzülebilirsiniz
düşünmeye, kafayı dinlemeye vakit bulmaktır.
bazen o kadar özlenir ki.

kötü sandıklarınız, yük sandıklarınız var ya.

onları dahi özler olursunuz.

imkan varsa, tadı çıkarılasıcadır.

tabii, her şey insanlar için.
muhteşem bir durumdur.
tak kulaklığını ohh be.
yaz boyunca iki çocukla gezip ve aman düşecekler, aman bir şey olacak diye peşlerinde koşturmaktan ne gezdiğimden, ne yediğimden ne de içtiğimden bir şey anlamadığım için yalnız gezmenin büyük bir nimet olduğunu düşünüyorum. geçenlerde çarşıda tek başıma yürüyordum* 'özgürlüğün tadı'na vardım. mübarek sanki hapisten kaçmış andy dufrense idim. *
çevresi tarafından istenmeyen insan eylemi.
hiç yapmak istemediğim eylemdir. yalnızken gezmek aslında gezmek değilmiş gibi geliyor bana.
Bir müddet yürüdükten sonra güzel ve tercihen tenha bir yerde bir banka çöküp dinlenirken Kendine eski anıları anlatıp nostalji yapabilmeyi veya rahat rahat dedikodu edebilmeyi sağlar.