bugün

üzülmesin nasıl olsa hepsinin sonu aynı.
(bkz: kartal tibet) görsel *
ama gençken çirkin olup yaşlanınca yakışıklı olan versiyonları da çokça görülür. (bkz: george clooney)
http://www.komikler.com/k...%9cnl%c3%bclerle_nostalji *
daha çok otuzbir çekip önündeki haftalara bakması gerekmekte olan şahıs.
gideri olmayan erkektir.
genelde yakışıklı olmayan erkekler abaza olurlar,boş konuşurlar ve alçak gönüllü olurlar.yakışıklılar ise götleri 1metre havada herkesin ilgisinin farkında oldukları için kendini ağır satar ve zaten bu tipleri kızlar beğenir.
ya sempatiktir ya tatlı ya da karizmatik. bi gün onu gönül gözüyle gören bi kız çıkacaktır karşısına. yakışıklı olduğu için değil sevdiği için beraber olacaktır.
her erkeğin olabilecegi durumdur, hiçbirimiz sabah kalktıgımızda brad pitt degiliz nihayetinde.

koş mahmut senden bahsediyorlar
yanlız değildir.
Globalleşen dunyada erkek nufusunun fazlaca oranını oluştururlar.üzülmeyiniz zira kızlar gençlık donemlerinde tipe gözleri acılınca arkalarını sağlama almak ıcın karıyere bakıyorlar artık zira.
yakışıklı olan erkekten daha kazançlıdır. laf yapmayı öğrenir, tipten kazanmanın rahatlığını tatmamıştır bu yüzden kendini daha çok geliştirir, hatta olgun bir kişiliğe sahipse kendisiyle dalga geçmeyi öğrenebilir. insanı kendiyle barışık yapar. kısacası çok iyi bir şeydir, kendimden biliyorum.
Hah işte bu benim amk. *

Sonunda ağız tadıyla bakınızını verebilirim;

(bkz: Beni tanıdılar siz kaçın)
Hatta bırakan LAN ne kaçıyonuz, onlar kaçarlar birazdan . *
sunun bi' olcusunu bilsekte degerlendirsek oyle miyiz degil miyiz amk. hatun kisileri siz yesillendirin mesaj kutumu bakayim, soyleyin bi' neymis bizim durum.

ne kazanir ne kaybeder bilinmez erkektir.
Allah ın yarattığı bi mahluktur oda bi can tasır.
Zeki olmalıdır. Bir yönden kurtarmalı yani.
Şanslıdır Çünkü akıllı bir kadınla ilişkisi olacaktır.
Hayata 100....0 - 0 geride başlamış erkektir. Bu şekilci dünyada çirkin olmaktan büyük suç (!) var mı be birader?
'kaş, göz' kadar geçici bir şey yoktur. keşke herkes bunun bilincinde olabilse...aptal ama yakışıklı erkek kadar da iticisi yoktur.kadına önem vermeyen, bağıran, çağıran, küfürbaz bir erkek yakışıklı olsa ne olur...
allah yardımcısı olsun.
parası varsa sempatiktir.
umarım zengindir.
Sağlık alanında ki mikrobiyoloji ve parazitoloji çalışmalarımda başarılı olup. Çok para kazanıp bunu kapatabilirim.
Ne yapalim allah boyle yaratmis.kimi kime sikayet edelim.
cem yılmaz diyor ya "bir ben varım bir de jude law var". bu şekilde bakarsak erkeklerin çok çok az (istisnai yakışıklı) kısmı dışında kalanlar ortalama insanlar.

güzel olmayan kadın nasıl fiziği düzgün olduğunda, sevimli olduğunda, iyi-anlayışlı- sevecen-akıllı/mantıklı/zeki/ .. olduğunda ( hepsi aynı anda değil) karşı cinse çekici gelebiliyorsa aynı kriterler erkeklerin yakışıklı olmama durumunda da geçerli.

kadın avcısı sosyete playboyları saymazsak tek fark kadının aksine erkeğin parası olması gerekli.
devecidir.
fazla zeki ise sempatiktir.parası varsa çekilir.pipisi uzunsa sikilir.
geçiniz..