bugün

Konsol oyunlarında başarılı olan erkektir.
erkeği farklı yapan içi boş olmayan özgüvendir. çoğu kadının gözünde de özgüvenli erkek, yakışıklıdır. net.
Yakışıklı olmaz sempatik olur. Çok yakışıklı sevgilim olsun istemem kıskanırım.
Sempatiktir.

edit, ne acıtasyon yapılmış be. benim yakışıklı olmayan bir arkadaşım var, en yakışıklınızı bile tavlar. öyle bi çene var adamda, kafaya koyduğunu pervane ediyo adam.
bir erkeğin tercih sebebi olması için ille de yakışıklı olmasına gerek yoktur. standart yakışıklı tanımına uymayıp gayet çekici olabilen erkekler de var .
saç sakal uzatır, kendi tarzını oluşturur. çirkin erkek yoktur! tarzını henüz bulamamış erkektir o. ayrıca yakışıklılık görecelidir. mesela ben aynaya bakınca yakışıklı hissederim kendimi ama sen bana bakınca ne görürsün bilemem.
Benimdir.

Herkes yakisikli olacak diye bir kaide mi var oglum?
kör malın kör alıcısı olur
ben bile evlendiğime göre kimsenin korkmasına gerek yok.
dalga geçilmemesi gerekir. Allah böyle yaratmış napalım!?
kin gütme diye bir şeyler görüyorum kadınların kin gütmesi tiple alakalı değil efendilikle alakalıdır. bu da niyetlerle doğru orantılıdır. yetiştiriliş tarzınız ve saygınız etki eder. kin güdülen arkadaşın bir yamuğu olmuştur.

son olarak şu ünlü youtube videosundaki gibi,
karşılıklı her seviyede olan iletişim ya da ilişkide "rıza" çok önemlidir.
insanların rızası temelde saygıyla güdülmeksizin sözkonusu çay ikramı bile olsa, kafaya bir şeyleri yersiniz unutmayın.
hazır cevap ve komikse gideri vardır. fakat konuşmayı bilmeyen birşeyse geçmiş olsun.
edit: erkeğim lan yazmayın!
Espri kabiliyeti gelişmiş olan erkektir madem yakışıklılık yok sempatik olayım da öyle avlanayım diye düşündürür.
cogu yakısıklıdan daha sanslıdır.
güzel kızları kimin kaldırdıgını görüyoruz arkadaslar. kendimizi kandırmayalım.
kıskanç bir kız arkadaş edinmesi yeterlidir...

yakışıklı olsa kıskanılır..olmasın kıza kalsın.. net
Aynı zamanda espri de yapamıyorsa kızların karşısında hiç şansı yoktur *
Not: kendimden biliyorum.
kendini iyi tanırsa rakipsizdir.
bir an önce yakışıklı olması için dua edeceğim erkektir.
Kendini yakışıklı sanan erkekten daha beter değildir.
yakışıklı değil ama sempatik. yani bir bok yok ama idare eder. ben ikisi de değilim aq. hüzünlendim şimdi.
Zekasi ve sempatikligi ile o acigi kapatabilecek erkektir.
Aşık olduğum erkek:)
Yok lan kadınları anlayamazsın ben yakışıklıyım bana kin güdeni gördüm.
görsel
Göze hitap etmeyen erkektir. Nereye hitap ettiği konusunda ise çeşitli söylentiler bulunmaktadır.
Kalbi yakışıklı ise Mesele Yok Eğer Her ikisi de Varsa 10 numara adamdır.