bugün

Sylvester Stallone'a bile yahudi diyenler çıkmış şaka gibi
Ben bunlar kadar abartılan bir millet görmedim.
israiloğulları. Yahudilik hem bir ırktır hem bir dindir. Sadece kendierini üstün görüyorlar. Dünyayı yöneten ailelerdir. Bir çoğu zengindir ticaretle uğraştıkları için.
Dünyanın en kibirli insanlarıdır
Zaten bu kibirleri yüzünden öbür milletler bunlara hep soğuk davranıyorlar.
sen siktir git amına koduumun yahudi yalayıcısı...
herife yaşın kadar kitap okudum diyorum "kitap okusan bunları yazmazsın" diyor !..

lan ergenus seni kitap diye okurum ben anladın mı ?

yaşım kadar sözlükteymiş ! sözlükte cirit atacağına git kitapçıları gez, her görüşten yazarın kitaplarını al oku, araştır biraz aydınlat kendini. bu işler öyle netflix, disneyland ... vs. yahudi medyasını izlemele olmuyor.

hadi şimdi ikile bakiiim...
--spoiler--
kardeşim adamlar asırlar öncesinden ticarete başladı çünkü hep dışlandılar.
--spoiler--
neden dışlandılar ? bozguncu oldukları için olabilir mi ?

--spoiler--
sen hayatında kaç yahudi gördün? daha önce hiç kitap okumadıgına yemin edebilirim ama ispatlayamam
--spoiler--
arka tenasül organından element uydurma, senin yaşın kadar kitap okudum hadi şimdi kaybol bakalım ergenus !...
bazı arap karşıtları işi duygusallığa dökerek kendilerine hayranlık besliyor ve araplar kadar yobbaz olmadıklarını hoşgörülü olduklarını söylüyor oysa yahudiler içindede oldukça bağnaz gruplar var.. gelde anlat bunu onlara şüphesiz.. her milletin dinin mezhebin ve topluluğun içinde iyi ve kötülerin olduğunu unutmayalım.. girdilere bakılırsa bazıları nefretini kusmuş sırf dini dogmalardan dolayı bazılarıda melekleştirmiş.. hiçde mantıklı değil bu kafalar..
Özel bir ırktır.

Bizim gibi yol geçen hanına dondurmemisler ve karakterlerini korumuslar.
kendilerini islah etsin diye gönderilen peygamberlere bile ihanet etmiş topluluğa ne söylenebilir ki ?

- dünya finans piyasalarını ellerinde tutanlar,
- hem ilaç hem de silah sanayiini ellerinde tutanlar,
- medya araçlarını kontrollerinde tutanlar,
- ortadoğu da salak (veya hain) arap şeyhleri sayesinde başta petrol olmak üzere tüm yer altı zenginliklerini amerikan-ingiliz şirketleri eliyle pazarlayan ve ondan da aslan payını alanlar,
- vesaire, vesaire, vesaire bütün dünyanın anasından emdiğini burnundan getiren iki ayaklı şeytanlardır.

isteyen istediğini desin. sırf araplara gıcık olmak yahudi sempatizanı olmayı gerektirmez. ikisinin de taaa amk. olum artık çalıştırın şu saksınızı da asıl hedeflerinin şu an bizim yaşadığımız topraklar olduğnu anlayın be ! yahudi kimseyi sevmez, kullanır atar ! iki tane dünya savaşını da onlar çıkardı ve bitirdi. sonuçta siyonizm projesinin ilk ayağı kenan ülkesinde israil devleti kuruldu. kudüs de mescid-i aksa nın altında kalıntıları olduğu söylenen süleyman tapınağını yeniden inşa etmeyi düşünüyorlar. tabi mescid-i aksa yı yıkabilirler ise. sonra güya mesih gelecek armageddon savaşları falan.

boşuna lanetli bir kavim değil bunlar...
--spoiler--
her şey bunların başının altından çıkıyor. hitler 1940 larda değil de eksi 1940 larda yaşasaydı da şunların soyunu kurutsaydı.
--spoiler--
bizim milletin bu hitler aşkını aklım almıyor. azıcık araştır da gör o çok övdüğün hitlerin kökeninin avusturyalı bir yahudi olduğunu !..

sanki yahudileri sevmediği için kesti. avrupadaki tuzu kuru yahudilerin rahatını kaçırıp siyonist hayalin gerçekleşmesi için çorak filistine (kenan ülkesine) akın akın göç etmesini sağlayan bir aparat olmuştur. sonrası malum...

not : toplama kamplarında sabun olanlar da iddia edildiği gibi milyonlarca yahudi değildir. içlerinde az sayıda işe yaramaz, hastalıklı, eşcinsel ve alt tabaka yahudinin dışında çok sayıda rus-slav-çingene-kominist insanlardır.
ince bıyıklı ressamın sevmedikleri.
Yahudiler, kendilerini diğer insanlardan üstün görüyor ve yine diğer insanlar üzerinde karar verme yetkileri olduğunu düşünüyorlar. Bence iyi olmaları ve iyi davranmalarının altında bir kral böyle olmalı düşüncesi yatıyor. Zaten yahudiliğin yayılmaması da yahudi olunmaz yahudi doğulur felsefesinden kaynaklanıyor. Canlarım hayat sizin mistik saçmalıklarınızdan daha ileri düzeyde bi karmaşa hali. Bu arada senin dinin sana benim dinim bana. Artı benim kısıtlandığım anda senin özgürlüğün biter.
müslümanların tümünün malını, canını, ve namusunu kendilerine helal(!) kabul eden, kur'an da rabbimizin lanetle bahsettiği , kıyamete kadar kavgalı olduğumuz azgın topluluktur!
bu barış aktivisti denilen insanlar genellikle beyni yıkanmış orospu çocuğunun önde gideni oluyor. pkk ve diğer terör örgütlerine mensup olup devletler ile savaşıyorlar analarını siktiklerim. iyi yapmış israilliler belki de ilerde canlı bomba olarak bir yerleri patlatacaktı.
görsel
her şey bunların başının altından çıkıyor. hitler 1940 larda değil de eksi 1940 larda yaşasaydı da şunların soyunu kurutsaydı.
Doğru filistinde, Avrupalı bir gazeteci kadını buldozerin paletiyle paramparça ettiler.
Müslümanlardan ve Hristiyanlardan daha hoşgörülüdürler.
azimleri, davalarına kararlı bağlılıkları açısından kendilerini kesinlikle takdir ediyorum.
vaadedilmiş filistin uğruna binlerce yıllık bir bekleyiş ve sonuç.

tarihte iki büyük sürgün;
1. babil sürgünü ve ardından perslerin de yardımı ile geri dönüş
2. roma sürgünü ve avrupa'nın dört bir yanına dağılış..

nüfus olarak gittikleri hemen her yerde azınlık duruma düşmelerine rağmen ''milli din'' anlayışları sayesinde asimile olmadan, dillerini kaybetmeden nesiller boyu binlerce yıldır varlıklarını sürdürüler.
organize bir şekilde ekonomide zenginleştiler.

ve ilk fırsatta 2. roma sürgünü sonrası 20. yüzyılda yeniden vaadedilmiş topraklarına döndüler.
sevelim sevmeyelim ama bu bir başarıdır.
görsel
“Acı duyabiliyorsan, canlısın. Başkalarının acısını duyabiliyorsan, insansın.” Tolstoy.
Bildiğin Arabın Musevisi. Musevi olana Yahudi, Müslüman olanına Arap denir.
Peygamberleriyle, kutsal kitaplarıyla, helal(kosher) yemek, sünnet vb. dini ritüelleriyle bilinirler.
Extreme Araplar.
adolf hitlerin en sevdiği insan türüdür *
sadece kendi aralarında mı evlenirler ?
islam ve Hristiyanlık inancına mensup kişilerden daha liberal olduğunu düşündüğüm kimselerdir. Yahudi bir arkadaşımın olmasını çok isterdim.