bugün

pis pis çağrışıyor işte, durduramıyorum:
(bkz: müteveffa)

hoşgelmiş bir yazar aynı zamanda.
(#7907835) entrysinde an itibariyle yaran sözlük yazarı.
mutaassıplığın benim göbek adım olduğunu bilmesi gereken yazar. inanmadın di mi? bende inanmadım*.
çok zeki biridir.
yazıyı sadece okuyup geçmeyen , derine inen yazar. umarız hep böyle iyi yazar.
(bkz: #10730200) hakkında iyi şeyler duymuştum bu yazarın. ancak şu enrtysi aksini söylüyor. her gördüğüne ergen, emo vs. gibi yakıştırmalar yaparak eline bir şey geçecekse devam etsin.
vefa lisesi'ni çağrıştırıyor.
halden anlayandır.
dost canlısı olan şahane bi yazardır kendisi. özgürlüğü benimseyen kişiliği ile beğenimi kazanmıştır. adaleti savunan demokratik bir hayat felsefesine sahip. yarınlarımıza umutla ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor bu idealist kardeşimiz. laik devlet anlayışının en büyük savunucusu olduğundan şüphem yok.
yazın erzurum'a bayılan yazarmış.e nasıl bayılmasın, biz antalya sıcağında kavrulurken..ayrıca hukuk okumaktaymış.severek okuyoruz efenim.
gerçekten halden anlayandır, çok sevilesi yastıklara sarılası öpüp koklanası yakışıklıysada...* yazardır.
sözlükte ve hayatta karşılaşılan iyi yürekli , yardımsever insanlardan.
(bkz: #16547535) entrysi ile gece gece gülümsetmiş, ayrıca amacına da ulaşmış yazardır. iyi ettin, hoş ettin be weffa. yoksa nereden bilecektik hunharca yaşadığın 1000. entry heyecanını.
edit: noktalama işareti hatası.
ilk gerçek nick altımı yazan tatlı bir yazar.
şaşkinliğini şaşkinliklariyla besleyen, adi güzel yazar. Tanimaktan keyif aldiğim birisidir.
kiz.avi
sevdiğim bir yazar. ama nickini sevmiyorum. nickinde subnilminal mesaj olan yazar. kanser ilaçları üreten bir firmanın ortağı olduğundan şüpheliyim.
ayıplı konuşmayı çok seven yazar.

en son muğla'da bir aileye damat gidecekti.sonra duyduk ki kız nişanı atmış.
yazık olmuş.

(bkz: hayırlısı be veffa)
söyledikleri için teşekkür ettiğim yazar.
belki değil gerçekten öyleyim.
melaba.

edit: anadolunun bağrından kopup gelmiş.en sevdiğimden.
beraber büyüdük biz bununla. Mahalle maçlarında hep annesi ekmek almaya yollardı, maçın ortasında eksik bırakırdı bizim takımı. Şimdi de beraber imar bankası'nda çalışıyoruz. Anlayacağınız Hala kurtulamadım kendisinden. *
istanbul'da bir semt adıdır.
(bkz: Tamam vurmayın)
iyi bir insana benziyor. selam olsun .
(#24011894)çok biliyon sen yazari.
misilleme üstüne misilleme yapan yazar. susma hakkımı kullanıyor, kendisine başarılar diliyorum.

görsel

teşekkürler.
bir adet yazar.

bir adet dj.

oralet kutusunu çalmış geçen gün, eşşek sudan gelinceye kadar dövdüm. ha yani, iste bir bardak içersin, niye kutuyu çalıyorsun sen?

akıllı ol. oraletli günler.