bugün

aylardir bekar kalmama sebep olan durumdur. erkekleri yakinen inceleyen ve takip eden kizlar ne demek istedigimi anlayacaklardir. vucut gelistiricem derken beynini gelistirmeyi unutan bir grup erkek var etrafimizda.
itici gören görsün seviyorum vücut çalışmayı.
Şahsen benim için görüntü kirliliği olan grup. Zerre hoş bir görüntü değil. Normal boyutlarda bir vücut neyinize yetmiyor acaba?
dap dar giyinip ipne gibi ortalıkta geziniyorlar farkında değiller.
kız meslek lisesi önünde bekliyorsa öyle.
aynada ki kas yansımasına tav olan kızlar var. vucut geliştiren erkek çekiciliği denen bir şey bar.
kısakanın lan kıskanın hepinizin ağzınızın suyu akıyor görünce.
Vardır böyle bir iticilik.
Şimdi bunlar şişkin kaslarını her daim göstermek için sıfır kol tşirt giyerler.
Bunların yürüyüşleri de farklılaşır. Nasıl ama kaslarım der gibi kasıla kasıla yürürler.
Herkesin kendisini kestiğini sanırlar, etrafa poz kesmeler, seksi olma çabası, cool tavırlar... aklıma geldi yine güldüm bak amk ahaha.
yoktur. kıskanmayın.
itici değil cekicidir. Aksini iddia eden kesinlikle 'sap'yoseksüel bir erkektir.
Bira göbeği mi çekici allah aşkına?
tişört darlaşıyor, yüksek sesle şarkı söylemeler başlıyor, elbiseleriyle sudan yeni çıkmış gibi yürüyor, kibir ve şımarıklık başlıyor, yani hareketler, tavırlar da değişiyor bunlarda. bilemedim.
Mr .olimpia olmaya kasan aşırı gelişmiş abiler var salonda duvarlarda onlara ben de katılıyorum.

(bkz: insan suretinden çıkmak)
Olabilir, sabahtan akşama kadar sağa sola güzel görünecem diye makyaj yapan kadının iticiliğine benzer bu. Tabi sağlıklı olmak için yapılan sporlar ve vücudun kendisinin doğal olarak adeleli olması ayrı. Fakat adam 5 tane tavuk 20 tane yumurta yiyip bacağım kadar kol yapmaya çalışıyor, önde memeler 2 metre önceden varıyor gideceği yere vb. Bunların doğal olmadığı çok belli.

Modernist kafanın size sattığı vücutları elde etmek için uğraşınız bunun biraz dışında kalmış, kitle kültürüne karşı koymaya çalışan insanları güldürür.
kıskanmaya devam gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır.
olmayan iticiliktir, zira vücut geliştirme doğru yapıldığı takdirde sağlıklı bir yaşam elde edersiniz. Doğal ve doğru beslenmeye başlarsınız, düzenli uykunuz olur ve vücudunuzu güzel bir şekile sokmuş olursunuz.
iki arkadaş vardı vücut geliştirme hastası. Bi gün evlerine gittim. Protein tozu kutuları, dambıl.. Her şeyi de yemiyolarmışmış.. Te allam ya. Muhabbetleri de çok boş bunların. Kendini beğenmiş ezik tipler.
Pazar torbası kaldırmaktan aciz tiplerin eleştirdiği erkeklerdir.
39 yaşında haftanın 5 günü spor yapıyorum ve pek çok 20 liği cebimden çıkartırım.
Kıskanmayın...
Nazar etme ne olur, çalış senin de olur.
Eğer egosu varsa iticidir, bu da vücut geliştirmeye bağlı değildir, muhtemelen o vücuttan önce de çekilmezdi.
kafayı buna taktıysa ve kadınları böyle etkileyeceğini sanıyorsa yanılan, beynini kaybetmiş erkektir.

sadece spor yaparak vücudunu forma şekle sokmak normal karşılanabilir.
Tatava yapmaya gerek yok böyle bi iticilik var.
Ben de düşünüyorum spora gitmeyi sonuçta güzel bir şey sağlıklı yaşamak falan filan da bazıları var bi de bıyık bırakıyor falan şekil şukul yürümeler
Geçen bi ara piyasada fotoğrafı dönüyordu nargileyle bi herif...
Öyle işte aynı şeyleri yazmaya gerek iticisiniz beyev.
Efendi olun az.
vücut geliştirme yapmış birisi olarak söylüyorum bazıları gerçekten çok itici.

adamda boy yok, cep herkülü gibi geziyor ortalarda.

tadında yapılırsa, atlatic bir görüntü oluşmuşsa güzel ama hayvan gibi iğneyi vurdurup vurdurup şiştiyse cidden itici.
Hem vücut geliştirme hem de boks yapan biri olarak söyleyebilirim ki öyle bi iticilik yoktur. Sen nasıl sıska, kuru bi kız istenessek. Kızlarda aynı şekil bi erkek sevmez.
Kıskanmayın çubuk krakerler ve un çuvalları. itici değildir.

Fakat vücut yaptıktan sonra sürekli dar giyinen, sosyal medyada her gün çıplak fotoğraflarını paylaşan, her fırsatta vücuduyla övünen malları da eşek sudan gelinceye kadar dövmek istiyorum. Biraz ağır olun, edepsizlik yapmayın.
Amca, 39 yaşında ne arıyon burda ya? 3 5 yil sonra toplu taşımaya bedava bineceksin sinirliyim zaten..

Neyse. Vücut geliştiren erkek iticiligini spor salonunda görebilirsiniz. amk salağında kız sikeceğim diye bir tripler bir tripler.. ulan, kaslı diye verecek kızin bir hayvansal parazitten farki mi var? Bir ölün artık. Beyni protein tozu ve vajinadan ibaret %95 inin, baska bir vasfi yok.