bugün

Benim boyum uzun diye şikayet eder gibi yapıp övünerek ortaokullu nurşen karakterine bürünmek.

Not: kısa değilim.
Annemin her perde yıkaması azap oluyor.
Annenin "oğlum senin boyun uzun şu perdeleri asıver" demesi.
Yükseldikçe havanın daha soğuk olması.
Şimdi öncelikle ülkedeki kızların hatta daha doğrusu insanlarının boy ortalamasının üstünde olduğum için, toplu yürüyüşlerden nefret ederim.

Çünkü benim 1 adımım onların 3 adımına denk. Başlı başına dezavantaj.

Offf yavaş yürüyosunuz diye de itemeyeceğime göre yalnız yürümeyi tercih eder, 150lik kızları iterek "ayy cnm görmedim kusura bakma" demeye bayılırım.
espri konusu olmak.
Özellikle Samsunda dolmuşlara binememek kafa illa sunrooftan çıkacak başka türlü dik durulmuyor.
dolmuşta kafanın tavana çarpması.
Metrobüste kafanızdan tutarlar.
Evde perdelerin hep size astırılması..
bugün kafamı tabelaya çarptı daha ne olsun.
asla ızdırabını çekemeyeceğim dezavantajlardır.
Uçakta/otobüste bacaklarının rahat etmemesi.
Yolculuk sırasında şoförün arkasına oturduğunuzda o yolculuk sizin için zulüm olacaktır. . Sığdıramıyoruz efenim bacakları.
bel ağrısı.belki de boyla alakası yoktur bilmiyorum.

not:birseksendörtspor
habire uzun diye çağrılır durursun, avarel olmak da cabası.
Asla sahip olamayacagım ve tecrube edinemeyecegim dezavantajlardır.
Bu baslık beni bir miktar üzmektedir...
Kesinlikle herhangi bir cinsten kişiyle konuşurken eğer o kişi kısaysa sanki kıskanıyormuş gibi düşünmem ve bir şekilde bir yere oturmaya çalışmak. Ayrıca bu çift-katlı otobüsler kısalar için hazırlanmış sanırım . Tüm yolu kafamı eğerek gitmek zorundayım felç kalacam en sonunda. *
birde, olur olmadık yerlere kafayı çarpma gibi bir durum da var.
- “Kavakta da boy var” gibi bir söze maruz kalmak.
- bazı yerlerden istifini bozmadan geçen kişileri kıskanmak.
- “boyun posun devrilsin” denildiğinde üstüne alınmaktan başka bir çare bulamamak.
- sınıf, amfi, salonlarda projeksiyon makinası açma işlerini devralmak.

Gibi dezavantajlardır.
Benim gibi sürekli direksiyon başındaysanız büyük sıkıntı. Sürekli bi yan dönme çabaları falan.. hayır sanırsın 45 metreyim amına koyim neden sığılmıyor bu koltuklara?
Kızsa sıkıntı ama erkek dediğin boylu poslu olur. Beyler şükredin
183 olarak kafamı bazen hissetmiyorum. Çünkü daldır kapıdır baya vurmaktan anam ağlıyor. Şimdi de zeytin dalına çarptım dün akşam. Sivri tarafı girdi resmen. Sıkıntı.
benim için net araca sığmamak ve kafanı dolaba vs çarpmak. tabi ikincisinde dikkatsizliğin de etkisi var ama arkadaş çok alçaklar lan.

not:187
mutfak raflarının en üstünde yer alan tencere tava icin anneniz asla boyunuzu kullanmaktan çekinmez.