bugün

4 te bastıran uyku krızı yuzunden ımkansızdır. en azından benım ıçın.
spor yapılacaksa, efendime söyleyeyeyim koşturulacaksa tepinilecekse, affedersin yarrak gibi bir günün habercisidir. koşmasına it gibi koşulur da, sonrasında mide, karın, baş gibi alâkasız yerler ağrımaya başlar. kendimden biliyorum. yatın paşa paşa, sabah gidin yahu. bak ben artık öyle yapıyorum. derhal 17 arkadaşıma tavsiye ettim. 8'i okulu bıraktı. vay amına koyayım serhat dediler.
final zamanlarının vazgeçilmezidir.
okula 25 km olan yurtta ikamet eden ogrencinin 8:15 deki derse yetismesinin tek yoludur. zira ustune su dahi dokseniz 7 de uyanamaz.*
muhtemelen bir kaç saat sonra yaşanılması kaçınılmaz olan illet.
(#6172577)
yürürsün, gevelersin, bakarsın, oturur kalkarsın ama sanki bunları yapan sen değilsindir de bedenini yukardan izliyorsun gibidir. bir de güneşli bir gün ise vay haline. gözlerin küçülür de küçülür. düşman başına.
veterinerlik fak. öğrencisiyseniz kesinlikle yapmamanızı tavsiye edeceğim olay. uyumadan 8 saat ders çekilmiyor haliyle.
Fenadır.. yapıldığı taktirde çok geçmeden uyuyarak okula gitmeye dönüşücektir ki allah korusundur o zaman.
öyle rezil bir durumdur ki, yolun yarısından geri dönüpte evine/yurduna giden çoktur zannımca. hatta-ül azim, çimenlerde de afedersiniz öküz gibi uyumakla geçer gününüz. sınavınız yoksa eğer, manyakmısınız? hiç gitmeyin.
ertesi günü öğlen en fazla 4 ve ya 5'e kadar süren durumdur. yapmayın. tavsiye edilmez. sabaha karşı gelen o ağır uyku halinde uyuyamamak insanın ömründen ömür götürür. başlangıçta ne kadar eğlencelide gelse değildir. boş bir zamanınıza denk getirin bu uyumama atraksiyonunu öğrenci ve öğrenciler olarak.
(bkz: çekirge bir zıplar iki zıplar)
şöyle ki: http://www.komikler.com/k...18:2382/%c3%87ekirge_nuri
şu an yaptığım eylemdir.. dayanamadım sözlük.. bu entry girilecek ve doğru yatağa gidilecek söz..
okulda uyumayla sonuçlanacak eylemdir.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
+ hocam çizimi yetiştirmek için hiç uyumadım. (ders gece on birde bitmiştir)
- eee diyoruz son güne bırakmayın diye!

ulen zibidi lise mi burası? sözlü notu mu alacaksın?
eğer geceleyin yolculuk yapılmışsa daha da çekilmez olur.
derste uyumanın en güzel çeşitlerinden olanıdır..deliksiz uyku geçirebilirsiniz..
ilk önce hocanın tahtaya yazdığı yazılar bulanıklaşmaya sonrada hoca bulanıklaşmaya başlar..
yavaş yavaş ağırlaşır zaman yavaşlar..
sonra ders bitiminde suratınızda bir izle (ya çanta üzerine yatmışınızdır) uyanırsınız...
hele bir de idealist yaklaşıp not almaya kalkarsanız kağıt akan mürekkep lekeleriyle dolar.
* *
bütün gün derste uyuyacak olan yazardır. okula gidip gitmeme konusunda hala kararsızım. devamsızlıkta 3 arkadaş bir daha gitmezsem çakma ihtimalim var. sıkıntılı durum. ben ettim siz etmeyin, uyuyun lan.*
eğer gece boyunca ders çalışırsanız kesinlikle çok faydası oluyor.
1 saat sonra gerçekleştireceğim eylemdir. insanın okuduğu üniversite şehir dışında olursa ve servisle gidip geliyorsa, bir de üstüne yol 1 saat sürüyorsa, o 1 saat uyku için güzel bir fırsat oluyor.

bir izmirli için (bkz: celal bayar üniversitesi)
2 gündür yaptığım , insanı mahveden durumdur.
(bkz: yarasa mısın mına koyum)
şuan şahsım tarafından denenen durum.
Su anda yapmakta oldugum hede. Arada uyku tutmaz o bir turlu unutulamayan kisi girer akla olmayan uyku iyice kacar. Uyku yorgunlugu olmadigindan aslinda insan kendini daha dinc hisseder fekat hafif bas agrisi da yan etkileri arasindadir. Cok mecbur olmadikca yapmayin boyle seyler cocugum.
vize ve final dönemlerinin vazgeçilmezi.