bugün

değmez. uyuyun gitsin. zaten uyku düzenim iğrenç sonu o konuşma bana mental çöküntü yaşatacak.
Bazı arkadaşlarımdan işittiğim direktif.

Hayır sen uyumayacaksın diye ben neden uyumuyorum ? Derdin yok rahatsızlığın yok. Canın sıkılmayacak diye bizi de asker ediyorsun. " işim var uyumam gerek " deyince de öküz oluyoruz.

Fazla yüz vermeyin bunlara...
Düşüyor mu böyle.
(img:#1905511)
Yok canım ne uyuması.
Tam tersi olur sevenlerde.uyu dinlen der genelde. Uyuma konusalim dedim mi kimseye hatırlamıyorum demedim sanırım. Büyük ihtimalle uyu , uykusuz kalma demisimdir. Bir de önce sen kapat , yok sen kapat muhabbeti vardır onu yapmıştım hatırlıyorum. Eskiden herşey daha güzel di. Insanlar güzel severdi. Acitmadan. Diyeceğim o ki karşınızdakine uyuma konusalim demeyin bırakın uyusun. Seviyorsa zaten uyuyamaz sizi düşünür.
bencillik ifadesi diyebilir miyiz.
Sevdiğim en net mesaj.
Olm yatın uyuyun, duracak olanla yarın da konuşursunuz.
Mallık yapmayın.
Eğer onay verirseniz Sabah uyanınca da ulan keşke uyusaydım ya diyebileceğiniz hadise.
Beyninizle düşünün gençler ve bence uyuyun. Sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir. Hı hı, tıpkı öyle.
Konuşma uyuyalım diyerek cevap verilmesi gereken istektir.
Kazık yemeden birkaç level öncesidir. Yatın uyuyun bence.
bencillik değil sevgi patlamasıdır. uzaktadır, özlemiştir. 10 dakika daha uyumama fedakarlığı gösterilmeyen bir ilişki çok uzun sürmez biter zaten. sevgi neydi sevgi emekti.
Bunu diyenin genelde 5 dk sonra kendisi uyur.
Bencillikte nirvana cümlesi.

Ne demek uyuma konuşalım, uykum geldi, dilim dolanıyor, gözlerim kapanıyor, kafam algılayamıyor, şalter ha indi ha inecek yahu!
Sunumum var, toplantım var, seyahatim var, sınavım var ya da her neyse...
Yarın ölüyor muyuz, bu son saatlerimiz mi, dilimizi mi yutacağız, sabaha embesil olarak mı uyanacağız nedir bu telaş?!

Ben uyurum aga, uykum geldiğinde feriştahı gelse dinlemem!
(img:#1887117)
Yok canım hiç uykum yok.
konuş konuş boktur işin.
"Seninle konuşmak uyumaktan daha güzel" demek olduğu gibi aynı zamanda "uykum yok, oyala biraz beni" demek de olabilir.
aslında gecelerimi sana ayırıyorum demenin diğer yoludur.
Eğer iki tarafın da sabah yapacak bir işi yoksa söylendiğinde tatlı gelecek bir cümledir. Ancak söyleyen kişi karşısındakinin sabah yapacağı şeyi düşünmeden yapıyorsa afedersiniz itliktir bu yani. Ben uyumam lazım diyince trip yediğimi hatırlıyorum. Siz yapmayın.
bencilce bi cümle.
Siz uyumuyorsunuz diye kimse uyku düzenini bozmak zorunda değil. Nadiren evet böyle şeyler tatlı bile olabilir ama sürekli birinden uyumamasını talep etmek hoş bir şey değil.

Üniversite hazırlıkta bir oda arkadaşım vardı çocuk her gece iki gibi arıyor uzun uzun konuşuyorlardı. Çocuk kıza ayıp ediyordu, kız da bana* Bu düşüncesiz çift yüzünden uykusuz kalırdım. Neyse evlendiler de çilemiz boşa gitmedi en azından.
Şarjım bitiyo sonra konuşalım şeklinde cevap verilmesi gereken cümledir. Hatta cevap verilmeyip sonrasına bu açıklamanın yapılması gereken cümledir..uykunuzu yok yere heba etmeyin. ileride zaten düşünmekten uykusuz kalacaksınız..
hasret kaldığımız cümledir.
(Uyudu).

Hep uyuyakalıyor karşımdakiler niye acaba..