bugün

ben bugun bunu gordum ki; argosu oldukça kuvvetli, açık sözlü zat.
unknown album isimli albününün track 1 isimli parçasıyla listelerde fırtına gibi esen artist, sanatçı.
internet yokken yada yaygın değilken dinlediğimiz sanatçılar bütünü. ve hayatımdaki en gıcık kaptığım ingilizce sıfat tamlamalarından biri.
(bkz: unknown artist feat unknown artist)
(bkz: yok artık lebron james)
unknown album ile çıkış yapan şarkıcı.
(bkz: eyvah yakalandım!)
1.90 boyunda güçlü bir boksör, ayrıca medya eteğinde yazar.
vurdu mu boğayı devirir. sataşanların dikkat etmesi önerilir.
(bkz: gördüm ordan biliyorum)
mechul sarkici nin ingiliz versiyonu.
(bkz: adlari bilinmeyen mukemmel sarkilar)
cs insanı.
yapmış olduğum head shot larla deliye çevirdiğim bu kişi intikamını bıçakla almıştır.
hiç mi kadir inanır filmi izlemedin birader? adam düşmanı deşmeden önce yüzyüze geliyor. öyle saplıyor emaneti. bu bünye yerde yatan ölü bedenime bazı tacizlerde bulunmak suretiyle cs ahalisini yasa boğmuştur.
candır, hoş sohbettir, delikanlıdır...
vurdummu devirir.
çaylak olan zat-ı muhterem. helvanı yerim inşallah senin. o derece yani , gerisini sen düşün.
benden habersiz 5 gün çaylak olmuş yazar. len haber verseydin ben de çaylak olurdum. zaten çaylak olmak için pek fazla bi şey yapmamız gerekmiyor nasıl olsa.*
bir sonraki hamlesinin "türkiye-uruguay maçı" sırasında sahaya girerek, orta sahanın ortasına türk bayrağı dikmek olduğunu bendenize iletmiş yazar.

fanatik filan da değil he aslında...demek ki ünlü olma isteği adama neler yaptırıyor bilader.

lan olm ne yapsan ünlü olamıyorsun işte. boşver...!

hem başın belaya filan girecek..!*
şu sıra ken ve ryu'yla japonya sahillerinde aduket alıştırması yapan şahış. pireler berber olmuş, siyah kuşağının saçaklarını kesiyorlarmış.

uyandığında çok sevdiği nikaltında göreceği her entry için birer oryuken çekecektir. bu maili aklına gelen ilk on kişiye yollamazsa danone leyla zana'ya satılacak; elsivayikiki tarzan'ın hakimiyetine girecektir.

5 kişiye yollarsa niki known artist olacak,

7 kişiye yollarsa maykıl ceksın olacak,

15 kişiye yollarsa veri veri novn alihan olarak zirveye altın harflerle yazılacaktır.

***** slayt bitti. çıkmak için tıklayın.****

ee usta, reklamda kötüsün diyordun. bu da tutmazsa döv beni.
(bkz: track 1)
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
dünyanın en çok dinlenen şarkıcısı.
winampta şu sıralar bütün unknown artisleri çok koaly bir şekilde öz kimliklerine ulaşabildiğiniz için ünü yavaş yavaş azalmaktadır..

unknown amcaları ablaları seçin sağ clikk ile gönder (send to) auto tag i seçin

veee

ta-taa karşınızda o unkonwn amcanın kimliği ve şarkısının adı çıksın..
ta lise yıllarından tanıdığım arkadaşım.biraz acayiptir.2.abdülhamid misali iyi birimi yoksa kötü birimi karar veremedim 4 senedir hala *
zaman içinde çok değişti, lakin bir özelliği hiç değişmedi.en dandik şeyle bile dalga geçebilen, etrafa süper ayarlar verebilen bir dahidir hala..

gelen eksi üzerine edit: yahu ben bu çocuğu 4 yıldan beridir çok iyi tanıyorum.kendisi; yazımı gördüten sonra değişik güzel bir yazı diye teşekkür ederken sen hangi akılla bana eksi veriyorsun???
edit 2: mahalleden bir kaç kişi daha çağır istersen yardıma?
(#3509757) bu entry'siyle sabah sabah kahkahalarla gülmeme sebep olmuştur *
black metal de söyler türksanat müziği de; acayip bir artisttir.
#3546355 nolu entry de şaka mı yaptığını anlayamadığım yazar.

edit: yazarın diğer entrylerine bakınca anladım ki bu yazar ironi ustası olmuş.
(#3376868) *
Sinirlerine hakim olamayan yazar.
duydukça çocukluğuma indiğim, abimin bilgisayarındaki mp3 leri aklıma getiren isim. ekürisi unknown album ve unknown tracktir.