bugün

yeni nesil çaylak yazarlardan..yazarlığa geçişini ve entrylerini merakla beklemekteyiz..hoşgelmiştir..
sözlüğümüzün yeni yazar adaylarındandır. hoşgelmiştir ve kolay gelsin.
an itibari ile çaylak olan üstün espri yeteneği ile sözlüğe çok şey katacağından emin olduğum rakıyı sek içenler derneği başkan yardımcısı.
yarın doğumgününü sek rakı içerek kutlayacağımız, gülen güldüren insanın sözlükteki nikneymi...görüntü itibariyle çalışkan öğrenci izlenimi verir insanlara yalnız görüntüsü ver dersleri arasında ters orantı vardır.benim için ortalamaya takılmıştır.
beşiktaşlı olması dışında başka bir kusur muhteviyatı yoktur.
hareketlerinin ken ile kıyaslaması imkansız olan hatta ilkögretim gencligine göre, ken'e gore tekmesi daha kısa olan street fighter karakteri.
street fighter hayranlarının büyük bir yanılgıya düşerek "adu ket" dediği ancak gerçek yazımının "ado ken" olduğu hareketi uygulayan iki karakterden esmer olanı. street fighter 'ın ilerleyen versiyonlarında ryu 'nun ado ken gücünün artışı dikkat çeker, bunun nedeni ado ken 'e arkadaşından daha önce başlamış ve tekniğini geliştirmek için daha fazla ter dökmüş olmasıdır. street fighter v2 animesini seyredenler bilir.

(bkz: ken masters)
an itibariyle sozlukteki iyi entryleriyle dikkatimi ceken yazar .ayirca street fighter da en cok sectigim karakter
gecenin bir buçuğunda türk kahvesi pişirip odama getirebilen uuser 'dır. ev arkadaşıdır, candır, ciğerdir.

edit: (bkz: nerde lan bunun köpüğü) (köpük)
sınavda alan hesabını bile yapmaktan kaçınan,illa alan kaç diye soran, halk otobüsünü sevmeyen ve bu yüzden binmeyen, tiki concon yazar kişisidir. senaryosu roy mustang tarafından yazılan bir filmde başrolü paylaşacağım dostumdur. ***
batı taşralarının bağrından kopup doğu marmara entelliklerinde okuyan kombineli ve fanatik beşiktaşlı,klası tartışılmayacak yazardır.
chun-lee ile sürekli bir bağları *** olduğunu düşündüğüm street fighter karakteri.
azim edip,ortalamasını geçtiğim yazardır.***
ken'in gay kankasi.
bu karakterin özellikleri uzakdoğunun felsefi yaşamına birebir örtüşüyor. zeki, ağırbaşlı, oturaklı olmak gibi. ken e nazaran daha karizmatik bir duruşu vardır her zaman benim gözümde. millet turnuvayı kazanınca birincilik kürsüsünde kupayı havada sallandırırken, ryu abim çoktan gün batımına doğru uzun yürüyüşüne başlamıştır bile. her halükarda ryu erdemin aklın temsilcisiyken, ken gerzekliğin kendini beğenmişliğin öncüsüdür.
4'lü orjuken çekemeyen, buna rağmen; iki okkalı aduket sonucunda rakibini bayıltabilen, street fighter dövüşçüsü. havada dönerek tekme attığı -bet bet hareketi- , ken' e göre daha çok kan götürür aynı zamanda rakibine takılmaz.
çocukkken hep ken ile kardeş olduğunu düşünürdüm ancak street fighter filmini izlediğimde ken ile kardeş değil, çok yakın iki arkadaş olduklarını öğrendiğim dövüşçü karakteridir. oyunun müdavimleri tarafından ken'den sonra en çok tercih edilen karakterdir.
street fighter daki iki yakışıklıdan biri, esmer olanı. * (bkz: ken) *
ken ile eskiden dövmekten büyük zevk aldığım street fighter karakteri.
ken' in golgesinde kalmis street fighter elemani. bir nevi ikinci adamdir gozumde. ken kadar karizmasi yoktur. sporcu kisiligine laf yok ama. o aduketler, depdepler her babayigidin harci degil. ama artik sporu birakmis, aleme akmis diyorlar.*
(bkz: ryu iyiydi de cevresi kotuydu)
(bkz: ryu murakami)
ken in kardeşi değil ikizidir. çift yumurta tabi!*
street fighter'ın en yakışıklı oyuncusu. ken'le kankalar sanırım.
ken le bi akrabalığı yoktur. aynı hocadan* eğitim almışlardır o kadar. zati ken amerikalı, ryu capondur.
street fighter serisinin başından beri varolan iki karakterinden biri. diğeri ken masters'dır.

uzmanlık alanı hadouken*'dir. ken'in de hadouken yapabilmesine rağmen; ryu'nun hadouken'i daha çok zarar verir.

dipnot: street fighter ilk çıktığında sadece ryu ve ken vardı.
sadece dövüşmek için dövüşen street fighter karakteri. güç, para, şan, şöhret değildir umurunda olan.