bugün

inci sözlük insanlığa lanet adlı eseri serkan inci ile birlikte yazmış inci sözlük insanıdır, bir yandan umutkullar.blogspot.com adresinde de yardırmakta, oradan da düşüncelerini paylaşmaktadır.

genel olarak takip edilesidir ve liselinin seksle imtihanı başlığıyla yayınladığı yazısında kanımca iyi bir noktaya, şukulanası* bir temasta bulunmuştur.

--spoiler--
Ağaç yaşken eğilir mantığıyla bu insanları kontrol altına almaktan vazgeçmek gerekiyor.

Dünyada bu kadar fake hesap barındıran bir başka ülke var mıdır? Bence yoktur.

Fake profil neden açılır? Bence bir insan kendini ifade etmekte sıkıntı yaşıyorsa sahte hesap açar.
--spoiler--
serkan inci'den daha fazla potansiyele sahip bir insandır.
bu ego tatminini ne derecede yaptığı bilindiğinden ötürü burayı da okuyacaktır mutlaka.
öyle bir reklamcıdır ki kendileri blog sitesinde aptal saptal şeyler yazmakta, sürekli olarak kendi reklamını inci sözlük üzerinden yapmaktadır zaar.
öyle ki, insanlığa lanet diye bir kitap çıkarttı başına inci sözlük adını koydu içine bir kaç sözlükle alakalı şeyler. tamam işte.
aksın paralar önün önüne.

adam gemi mühendisi, işinden ötürü saygı duyarım. ama umut kulların şahsına değil umut kulların internetteki yüzü için söylüyorum ki tam bir şerefsiz.
şerefsiz derken, şeref yoksunu işte, argosal bir ifadede bulunmadım kendisine.

tam 3 yılır olan inci sözlüğün üstünden öyle bir prim yapmıştır ki, binlerce abone, takipçi sadece bu inci sayesinde gerçekleşmiştir.
yoksa pek bir numarası yok, kalem versem herkes kitap yazar.

ama boş beyinlere hitap ettiği bir gerçek, bugüne kadar bu adamın, internetteki yüzünün yanında olduğum takip ettiğim için bende boş beyinlilik etmişim demek ki.
her neyse.

ayrıca neyi emredersen onu yapar bu kişi, sil dersiniz siler, at dersiniz atar.
görsel bu olaydaki gibi.

illa ki okuyacak bu yazıyı, hadi egon tatmin olsun da, git masturbasyonuna devam et internetteki halinle.
serkan inciyle kitap yazan sanal alemde pek sevilmeyen bi insan.
(bkz: inci sözlük-insanlığa lanet)
(bkz: kahpe)
(bkz: serkan inci) ile beraber sanal alemin iğrenilesi voltranını oluşturan, günümüz yazarlarından. 2 kitap yazmıştır, hakkını bir kenara koymak lazım orası ayrıdır fakat kendini bir bok sanıyor olması ve özellikle de durmadan bir insanlığa lanet kafası yaşaması ergenliğinin son demlerini sürdüğünün göstergesidir. ego ve kibire bol miktarda sahip olmasıyla beraber faşist bir yönetim tarzına sahiptir.
not: bu kadar kötüledik ama yaptıklarını saygıyla takip ediyorum. ben gördüğümü söyledim sadece. işbu entry hiçbir zaman editlenmeyecek ve silinmeyecektir. eğer kulağına giderse de dava açabilir. ya da oturup karşılıklı 2 tek atıp kahpe de yazdığı kendi mastürbatif hayal-hayatından konuşuruz. neyse la. bu entrye yakışır bir biçimde bitirelim bari. anan zaa xD.
inci sözlük'le doğrudan bir alakası yoktur. sadece yeni çıkan inci sözlük kitapları'nın ve dergileri'nde adı geçer.
facebook'ta tek yaptığı şey ps3 veya xbox'ıyla oyun oynayıp içki içerken ki fotoğraflarını paylaşmak olan şahış.
serkan inci ile birlikte liseliler sayesinde maddi bakımdan geleceğini garanti altına almış ergen lidedir.
Sanılanın aksine o kadar kötü değildir. Hatta cana yakın da diyebilirim. Saçma olmadığı halde facebook üzerinden mesaj attığınızda geç bile olsa cevap verir. Hiç bir yakınlığım olmamasına rağmen mesaj atıp durumu anlattığımda sözlükteki çaylak hesabımı açmıştır. Bunun yanında sohbet etmişliğimiz de vardır gemicilik üzerine.
para nasıl kırılır sorusunu yüz yüze sormak istediğim bir kişidir bir gün karşılıklı sohbet etmek nasip olur inşallah.
kendisi bir adet yav$aktır. yakın oda arkada$ımdır.
gs düşmanı bir adam olup vaktiyle ''sizden * adam olmaz'' diyen mat hocasını bugünlerde topa tutmaktadır. parayı vurunca adam olduk sanmış asdfgdhfkş.
gerçekten adamlıktan yoksun ve yüksek ego sahibi kişidir. yazdıkları ahmak bir kitap (ki ben para verip aldım) sayesinde gerçekten para kazanmış kişilerdir.

hakkıyla kazanan adama saygım sonsuz, allah bin katını en yakın zamanda versin. ama bu adam inci sözlükte ki elemanları kullanarak internette büyük sükse sağlamıştır. dün öğle saatleri itibariyle camide -sözde- namaz kılarken fotoğraf çekip paylaşmıştır ve tüm takipçileri tarafından kahkahalarla karşılanmıştır.

sistemden yararlanmanın en iyi yolunun, onu eleştirmekten geçtiğinin farkında olandır.
Serkan incinin çocukluk arkadaşı ve inci sözlük yazarı olur kendisi
aynı zaman da para kırma rekoru nada sahiptir.
facebook ve twitter deki paylaşımlarıyla dikkatimi çeken sempatik bulduğum birisiydi. acaba inci sözlük hakkında ne düşünüyo diye baktığımda bütün fikirlerim değişti sözlük. hayatımda duymadığım küfürler okudum. soğudum kendisinden. * hatta hayattan. yaşamaktan... *
ne biçim yazılardı onlar amk
edit=inci haksızlık yapıyo sözlük. yeni farkettim.
serkan inci üzerinden geçinen ve serkanın iş ortağı olan kişi. parayı kırmaktadır.
ibneleri andıran bir tipi olan egoist salağın teki.
fenerbahçeli , egoist , zenginliği üzerinden görgüsüzlük yapsa da nedense facebookta yazdığı iletiler çok komik ve tipi de sevimli olduğu için sempatik gözüken bir abi.
ırkçı ve kendini aşırı beğenmiştir. o yüzden sana puanım 0 kanka.

not: burayı inci sözlüğe çevirmeye çalışmayın.
inci Sözlük diye bir oluşum olmasaydı ya da inci sözlük bu kadar popüler olmasaydı, kimsenin sikinde olamayacaktı. Benim için ya da benim gibi düşünenlerin gene sikinde değil. Üj bej ergen tayfası tarafından poh pohlanmaktadır.
Renkli pantol giydiği halde renkli pantol giyenlere diss atan umut coolar abimiz ayrıca son para bükücüdür.
Incideki nikini bilmediğim eleman.